Jan Hubrecht verhulst Jan Hubrecht verhulst 22 Ifamilieberichten maandag 24 juni 2013 H1enseniinq.nl Jan Wilhelmina Heuseveldt Elisabeth Louwerse Els Els de Nooijer Lena Jannetje de Visser - de Wit "fe leeft met de seizoenen mee Met ongeloof en verbijstering geven wij met veel verdriet kennis van het plotseling overlijden van onze lieve vader en opa *4 juli 1947 121 juni 2013 Goes, Remko en Mirjam Madelief Scharendijke, Inge en André Levi "We zullen je missen lieve papa en opa" Dijk van Bommenede 62 4316 AT Zonnemaire Woensdag 26 juni is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, I.M. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een zorgzaam en werkzaam leven plotseling is ingeslapen onze lieve broer, zwager en oom Abu Dhabi: Peter en Irma Verhulst Hellevoetsluis: Frans en Claudia Verhulst en kinderen Beveel gerust uw wegen al wat u 't harte deert... Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma C$> M.P. den Boer 11962 S. Hofstra 12000 Wissenkerke 11 september 1920 Kamperland: Zierikzee 122 juni 2013 Engelien Augustijn - den Boer Kees Augustijn Jacco en Corine Romy, Esmée Kortgene: Piet den Boer Michael en Jasmin Kimberley, Sophia, Nina Troisdorf (D): Jolande den Boer Jurgen Kammerling René en Alexandra Dominik Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Borrendamme te Zierikzee, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. Correspondentieadres: Nieuwstraat 83,4493 BB Kamperland De dankdienst voor haar leven, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 27 juni om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "Zaal onder de Toren", naast de kerk. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 tot 12.45 uur nog gelegenheidtot afscheid nemen in de .consistorie van de kerk. Stil ben je van ons heengegaan. Je hebt altijd voor iedereen klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Zo was je hele leven. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, is overleden onze zorgzame (schoon)moeder en trótse oma Els de Nooijer-Louwerse weduwe van Bram de Nooijer In de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: Marjan en Jeroen van Oyen-de Nooijer Merlijn en Joris Gapinge: Truud en Conno Francke-de Nooijer Eline en Robbert Peter en Marga Dorpsstraat 9a 4352 AA Gapinge Els is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 25 juni tussen 19.00 en 20.00 uur. Wij nodigen u uit om de afscheidsdienst bij te wonen op donderdag 27 juni om 14.00 uur in de Torenkerk, Dorps straat 25 in Gapinge. Aansluitend zullen we haar begraven op de algemene begraafplaats in Gapinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het verenigingsgebouw De Spil in Gapinge. Heeft u geen uitnodiging ontvangen, beschouwt u deze advertentie als zodanig. Lieve oma, Zo sterk Zo nuchter Zo optimistisch Zo liefdevol Zo zorgzaam Maar vooral onze geweldige oma! Wat zullen we je missen. Dikke kus. Eline en Robbert, Peter en Marga, Merlijn en Joris Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Weduwe van Bram de Nooijer, in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Veere: J. Arendse-Louwerse B. Arendse t Middelburg: J. van Oorschot-Louwerse F. van Oorschot t Middelburg: J. Alewijnse-Louwerse C. J. Alewijnse t Veere: J. I. Louwerse t M. Louwerse-Steenpoorte Middelburg: W. Louwerse N. Louwerse-Janse Veere: A. Louwerse t M. Louwerse-Janse Neven en Nichten Gapinge, 23 Juni 2013 Lieve Els Weinig nemen en veel geven, altijd hartelijk en warm. Als het mensdom zoals jij was, was de wereld niet zo arm. Bedroefd geven wij u kennis dat we nu ook onze lieve schoonzus en tante moeten missen. Els de Nooijer-Louwerse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Toos de Nooijer neven en nichten Blijvend is jouw warmte in ons hart. Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees en Connie Melis Zjecky en Natascha Zara, Reva en Anon Mario Peter en Wil Melis Patricia en William Melissa Evelien Ab en Coby Sturm Nick, Ron en Liz Gapinge, 24 juni 2013. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar in dankbare herinnering, is na een leven gekenmerkt door eenvoud, bezorgdheid en liefde overleden onze lieve moeder, oma en omi sinds 7 mei 1999 weduwe van Cornelis de Visser Colijnsplaat, 10 januari 1919 Koudekerke, 21 juni 2013 Betty (in herinnering), Ko Monique en Hans Yannemique Colinda en Marcel Tessa Piet en Jeanne Ricky en Mariëlle Robin Marcel en Astrid Riet en Jaap Edwin en Barbara Rogier en Rafaël Liesbeth en Ronald Anouk en Yara Cees en Joke Janny Janse Marjolein en John Merel en Anemoon Anke en Chris Brecht en Sem Nel en Adri Maurice en Carolina Penélope en Bram Stefan en Miranda Wij bedanken het personeel van de Brouwerij in Koudekerke voor de goede verzorging van moeder. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 26 juni om 13.00 uur in de Michaelskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Na de dienst zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Correspondentieadres: Van Speijkstraat 10 4371 BG Koudekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22