'Fjell en Fjord' Reis naar het midzomerlicht! Fjell en Fjord 16-daagse autorondreis door Noorwegen €295,-| Reis naar het midzomerlicht! Unieke 20-daagse rondreis met Hurtigruten-postboot - - 'X-id Dagelijks vertrek in de periode 1 juli t/m 16 september Bij 5 personen p.p. vanaf 295,- Bij 4 personen p.p. vanaf €345,- Bij 3 personen p.p. vanaf 455,- Bij 2 personen p.p. vanaf 659,- Een bijzondere rondreis langs de hoogge bergtes, hoogvlaktes en fjorden van Noor wegen. Onderweg geniet u van al het na tuurschoon dat Noorwegen te bieden heeft. Ontdek het Gudbrandsdal, maak prachtige wandeltochten in het Jotunheimen geberg te, ga mee op zoek naar de muskusos van uit Oppdal en ontdek het fjordengebied met de indrukwekkende Sognefjord. Dag i: Naar Kiel in Duitsland waar u in de avond aan boord gaat van de cruiseferry van Stena Line naarGöteborg. Overnachting aan boord. Afstand Utrecht-Kiel ca. 530 km. Dag 2 t/m 5: U arriveert in de ochtend in Göte- borg. vervolgt uw reis naar Skeikampen waar u 4 nachten verblijft in een appartement van Skeikampen Resort Ca. 510km. Bezoek de Olympische stad Lillehammer of maak een autotocht over de toeristische weg 'Peer Gynt velen' en geniet van prachtige uitzich ten. Een leuk uitstapje met de kinderen maakt u naar het Hunderfossen familiepark met de grootste trol van Noorwegen. Dag 6 t/m 8: Op naar Oppdal waar u 3 nach ten verblijft in een appartement van Oppdal Alpintun. Ca. 199 km. Ga op zoek naar de muskusos in het Nationaal Park Dovrefjell en bezoek de stad Trondheim met de imposante Nidaroskathedraal Oppdal Alpintun. Dag 9 t/m 11: Vandaag reist u naar het fjor dengebied waar u 3 nachten verblijft in een Inclusief ferryovertochten (bij 5 pers.) appartement van Voss Fjeliandsby in Myrk- dalen. Ca. 390 km. Maak een cruise over de Sognefjord, een treinrit met de beroemde Flamsbanen of bezoek de havenstad Bergen. Dag 12 t/m 14: Naar uw laatste bestemming van de rondreis. U verblijft 3 nachten in een appartementvan Stoistunet in Beitostolen. Ca. 210 km. Beitostolen is een ideaal uit gangspunt om het jotunheimen gebergte te ontdekken. Maak een spectaculaire wan deltocht over Besseggen of een autotocht over de Valdresflya met mooie uitzichten, watervallen en meertjes. Dag IS: Naar Göteborg waar u in de avond aan boord gaat van de cruiseferry van Stena Line naar Kiel. Overnachting aan boord. Ca. 510 km. Dag 16: in de ochtend arriveert u in Kiel. Inclusief 13 nachten in appartementen op basis van logies 2 nachten aan boord van de ferryovertocht Kiel-Göteborgv.v. met Stena Line o.b.v. bin nenhut en 1 auto (max. 4 m hoog en 6 m lang) per boekinglCapitool reisgids van Noorwe gen t.w.v. 24,99 (of alternatief indien niet voorradig} Exclusief Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten reis-en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken eindschoonmaak Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boek en. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900- 8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRN009. Boek nu deze iezersreis ~\§§P pzcn l/webwinkel reizen rondreizen Unieke 20-daagse rondreis met Hurtigruten-postboot Bij vertrek 8/8 p.p. vanaf 2.899,- Bij vertrek22/8 p.p. vanaf 2.815,- 0pharosreizen.nl Bent u klaar voor de mooiste reis die u in Europa kunt maken? Stap dan in uw auto en rijd via de poolcirkel naar het noord- oostelijkste puntje van Noorwegen, Kirkenes aan de Barentszee! Daar scheept u met auto en al in op de Hurtigruten- postboot. Hiermee maakt u 'de mooiste zeereis ter wereld'. Via de Noordkaap, de Lofoten en de fjorden vaart u langs de Noorse kust. De Hurtigruten is de grote trots van Noorwegen en staat midden in het Noorse leven: in elk haventje wordt gelost en geladen. Dit is een reis die u eens in uw leven gemaakt moet hebben. U doet zo veel schitterende indrukken op dat u er de rest van uw leven van zult nagenieten. Deze unieke rondreis is nu te boeken met een korting tot 570,- per persoon! Inbegrepen: 12x hotelovernachting in een twee persoonskamer o.b.v. logies en ontbijt 5x overnachting in binnenhut o.b.v. vol- pension op de Hurtigruten 2x overnachting in een tweepersoons binnenhut op de Color Line Hurtigruten-route Kirkenes-Bergen voor twee personen en één auto retourovertocht Kiel-Oslo met Color Line voor twee personen en één auto 4x binnenlandse bootovertocht voor twee personen en één auto uitgebreide reisbeschrijving ANWB-wegenkaart Noorwegen/Zweden en AN WB-reisgids Goud Noorwegen (1 per reis) Prijzen vertrek8/8 3.4G9,- voor€2.899,-p.p. vertrek 22/8 €3.209,- voor€2.815,-p.p. Optioneel bij te boeken: llx halfpension in de hotels (m.u.v. Bergen): van 3G5,- voor 335,- p.p. Prijzen p.p. per arrangement. Voor prijzen buitenhut Hurtigruten zie onze website. Niet inbegrepen: reser veringskosten 20,-) en kosten calamiteitenfonds (€2,50). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrek kelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 29519 Boek nu deze Iezersreis ~"\SüP pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44