42 Ifamilieberichten zaterdag 22 juni 2013 IT1ensenlinq.nl Rinus Schuit Bahaddin Yardimci Jacoba Anna Louwerse Mina Stokx-Capello s Jacob Minderhoud Marieke Janna Maatje Bouwense - van der Maale Janny Bert Wondergem Bram Oppeneer Maatje Maria Otte-Koole Geertrui Bolier - Hartog Dick Hartoog PAULA FRANSE-PEETERS zoveel kaarten zoveel bloemen zoveel mensen zoveel mooie woorden zoveel warmte na het overlijden van mijn lieve man en maatje, onze zorgzame vader en trotse opa Wij danken u voor de hartverwarmende blijken van belangstelling. Dat hij bij zovelen geliefd was heeft ons enorm goed gedaan. Adri Schuit-van der Vliet Kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, juni 2013 Het medeleven van zo velen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze papa, (schoon-)zoon, broer en zwager heeft ons erg goed gedaan. Het is voor ons nog steeds een grote steun. Hiervoor onze hartelijke dank. Anniek Yardimci-Filius, Sena, Gani en Mürsel Familie Yardimci Familie Filius Middelburg, juni 2013 De belangstelling en de vele warme blijken van hartelijk medeleven die ik van u ontvangen heb tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde tweelingzus heeft mij veel steun en troost gegeven. Het is een grote bemoediging te ervaren dat er in moeilijke tijden zoveel familie en vrienden om je heen staan. Mijn oprechte dank hiervoor. J.A. Louwerse Middelburg, juni 2013 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma-oma willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie Stokx 's-Heerenhoek, juni 2013. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed als je iemand missen moet. Voor de vele blijken van medeleven na hét overlijden en bij de begrafenis van onze vader, schoonvader en opa willen wij u oprecht dankzeggen. Het was ons tot steun en troost. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint Laurens, juni 2013 Voor de bijzonder vele blijken van meeleven die wij van u ontvingen tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van onze lieve dochter en zus bedanken wij u hartelijk. Uw grote betrokkenheid heeft ons erg goedgedaan. Jan en Madeleen Karkdijk-Walhout Joanne, Esther Kapelle, juni 2013 Het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van was massaal en hartverwarmend. Voor haar betekende het verbondenheid, waardering en bemoediging. Voor ons steun en troost. Hartelijk dank voor de kaartjes, bezoekjes en uw aanwezigheid bij de afscheidsbijeenkomst. Kinderen Kleinkinderen Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende medeleven, dat wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, bloemen en kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Het doet ons goed te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Tanny Wondergem-Riemens, Alfons en Sandra, Irene, Floris Dorinda en Jacco, Jesper, Aron Serooskerke, juni 2013 Voor uw-blijken van medeleven tij dens de ziekte en na het overlijden van onze bijzondere broer, zwager en oom U betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Oppeneer Axel, juni 2013 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persognlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen,, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, juni 2013 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma o/ne jVo<< n/foe/s - - /(/omjbe zeggen wij u hartelijk dank. Helma en Wiet Henk en Karen Kees en Ineke en kleinkinderen Wolphaartsdijk, juni 2013 jÉ Alle mensen waar ik fijne contacten mee heb gehad, die tijd en aandacht aan mij hebben besteed, waar ik dingen van heb mogen leren, die mij steun en vriendschap hebben gegeven, die mensen bedank ik daarvoor uit de grond van mijn hart Gre Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, -op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze dank. Een speciaal woord van dank aan Dr Crama en Dr Kerkhofs. Kees Bolier Kinderen en'kleinkinderen Vlissingen, juni 2013 Colijnsplaat, juni 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze geliefde broer en oom Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Fam. Hartoog Yersekejuni 2013 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten en bezoekjes tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame Ma en Oma willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan dat zo velen met ons hebben meegeleefd. Anne-Marie en Kees Schouwenaar-Franse Judith en Jaap van der Lans-Franse en kleinkinderen Kloetinge, juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42