Ovafteóan niensenljnq.nl familieberichten I 39 Ko van de Weele en Jannie van de Weele-Verschrage Pieter Gilles Abraham de Lange zaterdag 22 juni 2013 Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Geschokt en intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaten, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd hebben omringd, geven wij u kennis van het plotseling heengaan van onze lieve pa en ma, opa en oma Lid in de orde van Oranje Nassau *11 mei 1936 t 18 juni 2013 6 februari 1938 t 18 juni 2013 Wat zullen we jullie vreselijk missen! Blenheim (Nieuw-Zeeland): Jolande van de Weele en Gerard van Antwerpen Dagmar Niels Nieuwdorp: Margriet en Peter Baert-van de Weele Geoffrey Thomas Milan Nieuwkoop: Erik en Marieke van de Weele-Houdijk Isabel le Robbert Angelique Correspondentieadres: Ring 9A, 4455 AC Nieuwdorp Ko en Jannie zijn overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. We nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van hen te nemen op woensdag 26 juni om 13.30 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend begraven we hen samen op de algemene begraafplaats te Nieuwdorp. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Ko en Jannie van de Weele De lieve ouders, schoonouders van Jolande en Gerard, opa en oma van Dagmar en Niels, de van ons in Nieuw-Zeeland wonende familie. We wensen de familie en naasten heel veel sterkte met dit onvoorstelbare verlies. Driewegen: Corrie van Antwerpen-Murre Kees, Tineke en Julia Eduard, Bianca, Eva en Rik Erik en Mirjam Met veel ongeloof en verdriet hoorden wij van het tragisch ongeval van onze lieve buren Ko en Jannie van de Weele Wij wensen kinderen en kleinkinderen sterkte met de verwerking van dit grote verlies. Bewoners en begeleiders huis Arduin de Ring Kees en Cobi Joosse Kevin en Marina Joosse Yo de Kok-Grim Peter en Emese Michielsen Meik en Rob van de Moosdijk Ko en Nelly Mulder Suzan Murre Piet en Betsie Otte Adrie en Topy Schoolmeester Adrie, Nelly en Iman Weststrate Dirk-Jan Weststrate Ko en Roos Weststrate Al 35 jaar zijn Ko en Jannie onze beste vrienden. We hebben ze na een vreselijk ongeval verloren. We wensen de familie Van de Weele alle sterkte toe. Piet en Frieda Meulpolder, kinderen en kleinkinderen Niet te bevatten, verbijstering en ongeloof. Zoveel jaren samen opgetrokken en veel met elkaar meegemaakt. Goede tijden en slechte tijden. Dan totaal onverwacht in één klap uit het leven gerukt. Ko en Jannie van de Weele We wensen hun kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Marius en Ine We zijn geschokt door het bericht dat als gevolg van een noodlottig ongeval een einde is gekomen aan het leven van Ko van de Weele en zijn vrouw Jannie van de Weele-Verschrage op 18 juni 2013. Ko was 50 jaar actief in de kerkenraad en in het college van kerkrentmeesterswan de PKN-gemeente Nieuwdorp. We wensen hun kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe bij het verwerken van dit verlies. De kerkenraad van de PKN-gemeente Nieuwdorp Geschokt, verdrietig en stil zijn we door het plotseling overlijden van Ko en Jannie van de Weele Beiden waren lid van de tennis. Ko was vanaf 2008 erelid ep daarvoor ruim 25 jaar voorzitter van onze vereniging. We zullen hem missen in de bestuurskamer en rond de velden. Wij wensen Jolande, Margriet, Erik, partners en kinderen heel veel sterkte. Bestuur en leden van SV Nieuwdorp, Afdeling voetbal, jeugdsamenwerking Lebo/SVN, tennis, gymnastiek en jeugdsoos Wij zijn geschokt door het abrupte overlijden van Ko en Jannie van de Weele Ko heeft tijdens zijn leven vele functies bekleed. Hij heeft veel betekend voor Nieuwdorp. Wij herinneren hem als een van de oprichters van de dorpsraad in 1975. Hij bleef tot 2008, ruim 33 jaar, een actieve rol in de raad vervullen. In deze periode heeft hij het nodige werk verzet, daarin gesteund door zijn vrouw Jannie. We wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. We zullen deze betrokken Nieuwdorpers missen. 1 1 Stichting Dorpsraad Nieuwdorp Met leedwezen namen wij kennis van het tragische ongeval dat een abrupt einde maakte aan het leven van de ouders van onze collega Margriet Baert-van de Weele. Wij leven intens mee en wensen haar en haar familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers De Goese Golf welzalig de mens die op U vertrouwt. Psalm 84:13 Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van J.P de Lange-Kam Kamperland, 5 februari 1922 f Swifterbant, 18 juni 2013 In dankbaarheid denken wij terug aan de bijzondere plaats die hij in onze familie heeft ingenomen. Lelystad: Piet de Lange en Ans Baljon Pieter en Raquel, Sofia, Ambar Fenno en Alenka, Lily, Erica, Jenna Zeewolde: Kees de Lange (in herinnering) Sia de Lange-Heijboer Peter en Sandra, Sofie Dietrik Dronten: Ina en André van den Berg-de Lange Georg en Janett, Fêlix Leonard en Seline Swifterbant: Ko en Anneke de Lange-Jansingh Zeist: Nelleke de Lange Daniel en Jacqueline, Belle, Jet, Fleur Noëmi en Jelle, Bo Broek op Marijke en Atte van der Schaaf- Langedijk: de Lange Jorn en Patricia Ido en Renée Nynke en Dominique Swifterbant: Ab de Lange en Annet van Olst Corine Edwin Wilmar De Smaragd 14, 8255 AM Swifterbant De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 juni om 10.30 uur in kerkcentrum De Hoeksteen te Swifterbant, alwaar voorafgaand gelegenheid is tot condoleren van 09.45 tot 10.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Wissenkerke. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis Onder de Toren aldaar. Bedroefd door het plotselinge overlijden van onze dierbare zwager en (oud)oom Piet de Lange We wensen zijn naaste familie heel veel sterkte en kracht toe. Met respect en waardering zullen we hem blijven herinneren. Fam. De Lange Fam. Sneep-de Lange

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39