ZEELAND 29 Normaal staat de projector altijd aan en klinkt het gezoem. Nu niet meer. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag We genieten na in de tuin met Chinees. We zijn klaar voor de opening. ZATERDAG 22 JUNI 2013 I Directeur Cinema Middelburg Simon Blaas. foto Lex de meester tuin. Mooi dat de stadsfeesten begonnen zijn. Volgend jaar doen we mee met de cine ma. Ik heb nog even contact met Cinemum, met baby's naar film, wie weet. 's Avonds gaat Bregje naar een voorstelling op het dok. Ik zit op de bank, lees kranten en drink iets te veel bier. 's Ochtends belt Maartje me. Er is ingebro ken bij ons nieuwe kantoor. Glas op de grond en we missen een computer, onze nieuwe scanner, een pinapparaat en nog meer. Terwijl ik bezig ben met de inbraak, richt ons team de zaal verder in. De projec tor wordt verhuisd, een mooi moment, 's Avonds is het proefkonijnenfeest van Anja, Dick en Maartje. Het is gezellig en de hapjes zijn heerlijk. Onze kinderen vinden de lift leuk en spelen in de tuin. Vaderdag! Ontbijt op bed en vrolijke tekenin gen van de kinderen. Leent je had veel voor pret met haar tekening. Voordat we naar opa en oma gaan, maak ik een extra back-up van mijn computerbestanden. We bekijken 's middags de Kloveniersdoelen en eten pizza op de Dam. Kees had een pittig stukje en zei na een paar happen: 'mijn tong is ziek'. 's Ochtends lig ik te soezen en de kinderen spelen. Ze lezen eikaars boeken. 'Zullen we naar beneden gaan, hij merkt het toch niet'. We ontbijten met Vaderdaghoning. Er wordt een nieuwe ruit geplaatst, internet is aangesloten en we kunnen bellen. De nieu we ticketprinter werkt ook. 's Avonds oefe nen we met een groep kassamedewerkers. Bregje brengt de kinderen naar school, ik mis dat nu wel. Ik ga even naar de kapper en haal met Co haar nieuwe computer. We zoe ken bestanden weer bij elkaar. Bij de entree wordt een grote sticker op de cabine geplakt. Drvkkery-collega Rik helpt met het installe ren van de wifi-internetverbinding op onze nieuwe kassa. Co haalt broodjes, dagelijkse routine sinds donderdag, 's Middags ga ik even naar de speeltuin van 'meneer Bert', het van Epenpark. Aan tafel zegt Leentje: 'Ik ben het anderst dan alle andere kinderen hè?' 'Ia, alle kinderen zijn verschillend'. 'Nee, ik ben het alleranderst, alle andere kin deren zijn hetzelfde'. 'Hoe bedoel je?' 'Om dat ik met mijn mond open eet'. We oefe nen met de kassa. Samen met de brandweer doorlopen we de Kloveniersdoelen en controleren de veilig heid. Vandaag is de grote dag waarop onze apparatuur in werking wordt gesteld. Net als vorig jaar april, toen we digitaliseerden, ko men Sander en Tom, specialisten van FTT Filmtronics, opnieuw onze apparatuur aan sluiten. Leo krijgt opnieuw complimenten voor zijn voorbeidende werk. 's Middags gaat het met een biertje over dansen. Wie moet leiden? Piet en Leo hebben allebei meerdere malen goud. We hangen het nieu we filmdoek op. Om 16.45 genieten we van de eerste beelden in onze nieuwe filmzaal. Voor ons allemaal een mooi moment: het is gelukt. We hebben extra speakers en kun nen nu 7.1 surround draaien. Het nieuwe doek geeft prachtig beeld. Ik voel voor het eerst een gevoel van trots. We hebben veel bereikt. We genieten na in de tuin, met Chi nees en bier. We zijn klaar voor de opening.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 105