Weg met die enge, smalle trap en die groene badkamer WONEN 5 Capelweg 5, Renesse 450.000 Burgemeester Wagthoplein 12, Tholen 449.500 VRIJDAG 21 JUNI 2013 Een bijzonder ruime vrij staande woning met ga rage voorzien van vol doende ruimte en com fort gelegen in een rus tige, lommerrijke woon omgeving aan de rand van een dorp met vol doende voorzieningen. Op korte afstand van het Noordzeestrand en mooie natuur. De Capel- weg is gesitueerd aan de rand van het dorp. Deze ruime en luxe wo ning van 702 m3 ligt aan een rustig en kind vriendelijk plein. De wo ning beschikt over een L-vormige living, woon keuken, bijkeuken, werkkamer en garage op de begane grond. De eerste verdieping heeft zes slaapkamers en twee badkamers. De bergzolder is bereik baar via een vlizotrap. wordt heel bijzonder De toekomstige badkamer, foto's Lex de Meester Wat houdt de klus in? Kort na de aankoop van het huis aan de Veerseweg is de begane grond aan gepakt. Nu komen er op de eerste ver dieping nieuwe, kunststof kozijnen, de trap naar de zolder wordt vervangen door een veiliger exemplaar en ver plaatst, de schrootjes gaan weg en er komt een nieuwe badkamer. Hoe lang duurt het? Op woendag 12 juni zette Robbie de kango in de badkamervloer om de te gels eruit te slopen. Deze zomer nog - hopelijk eind juli - denken Silke en Rob bie het glas te kunnen heffen op een geslaagde verbouwing. Bijzondere elementen? De trap naar de zolder wordt volledig maatwerk: een uniek stuk. En de kosten? Door zelf de sloopwerkzaamheden voor hun rekening te nemen, hebben Robbie en Silke de kosten kunnen drukken. De verbouwing zal tussen de 15.000 en 20.000 euro kosten. In het plafond van de badkamer moest een tijdelijk gat gemaakt worden voor de constructie van de nieuwe trap, die over de badkamer heen loopt. Blik naar boven door het nieuwe trapgat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45