m O IHenseniinq.nl vrijdag 21 juni 2013 familieberichten I 39 Jozef Hermans ft Mischa van Uk Ronny de Koek V. Kees van Veelen Johan Hoogstrate Van der Hooft Uitvaartzorg Familieberichten Psalm 139: vers 1-5 Na een verblijf van tweeënhalf jaar is in 't Gasthuis te Middelburg overleden mijn geliefde moeder Maria Meeuse- Verburg sedert 2002 weduwe van Cornelis Meeuse, bij leven bankdirecteur te Goes Wolphaartsdijk, 23 maart 1925 Middelburg, 18 juni 2013 Rotterdam: Danker M. Meeuse De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 24 juni om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden', Geldeloozepad 20,4463 AI te Goes. Voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Correspondentieadres: jacobusstraat 45 3012 JM Rotterdam Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Petrus Jacobus de Koster Peet Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Paal: Ria en Marcel van Campen-de Koster Paal: Rita de Koster Bianca en Frank Renzo en Sonja, Carmen, Diego 16 juni 2013 Correspondentieadres: Zeestraat 8,4569 TG Graauw Zoals Peet het zelf heeft gewild, hebben we op woensdag 19 juni 2013 in besloten familiekring afscheid van hem genomen in het crematorium te Terneuzen. zijn achterkleinkinderen: Hij had de ruimte van de polder lief t land van vruchtbaarheid en verte. Met veel liefde en dankbaar terugkijkend op goede herinneringen is in alle rust overleden onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Marie Dhuijvetter t 1-10-2006 in de leeftijd van 93 jaar. zijn kinderen: Maria t Ria en Paul Thea en Lout t Jacqueline Paula en Theo zijn kleinkinderen: Petra en Johnny Marco en Yvonne Kevin Wesley' Mirte Brenda Jordi Tim Terneuzen, 19 juni 2013 Correspondentieadres: Brommelen 25 6243 CM Geulle U bent van harte uitgenodigd bij de uitvaartdienst op dinsdag 25 juni om 11.00 uur in de kerk van de H.EIigius, Sint Eligiusplein 17 te Oostburg, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant 'Het Stadhuis', Zuidzandsestraat 7 te Oostburg. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van" Ter Schorre" unit R15/A27 voor hun zorg en betrokkenheid. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Treur niet. Ik ben in vrede gestorven. Het ga jullie goed. Nu leef ik!! Nu leef ik!!!! Meestal nam hij zijn beslissingen alleen, ook deze laatste keer heeft hij zelfgekozen. In zijn wanhoop koos Mischa, op een moment van diepe eenzaamheid voor deze weg. Naast verdriet is plaats voor respect. Terneuzen, 11-12-1972 Terneuzen, 19-6-2013 Nooit uit onze gedachten, voor altijd in ons hart AxelBram en Tilly van IJk-Herrewegh Terneuzen Stefan en Sonja Yoran, Justin, Tygo Terneuzen Tamara en Werner Correspondentieadres: Trompstraat 11 4571 BM Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 25 juni om 15.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 24 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De Zeeuwse Gronden was het laatste jaar een veilig thuis voor Mischa. We willen hen hartelijk danken voor hun betrokkenheid. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Het is verdrietig, dat kort na het overlijden van zijn vrouw, onze gewaardeerde buurman is overleden We wensen Cynthia en Gerben en familie heel veel sterkte toe Namens de buren; Fam. van Schaick Fam. Tomas Fam. de Bat Mw. Tieleman Dhr. Caessens Fam. van Heerbeek Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Verbijsterd en verdrietig zijn wij na het overlijden van Ronny de Koek op 18 juni 2013, zo kort na het overlijden van Roza de Koek-Jonkers op 3 juni 2013. Lieve Cynthia en Gerben, heel veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, leiding en leden Ternet»*»" Mijn lieve zus, schoonzus onze tante is overleden. Laura je blijft mijn opgewekte en zorgzame zus. Bedankt, Aarnout Oost Souburg A van Soelen W M van Soelen - Geldof Nw en st Joosland Jan en Hilga Jantien en jan Spui Wim. Op 15 juni is rustig ingeslapen, "rugbyman" |ean Louis Legrand Jean Louis is jaren actief betrokken geweest bij Oemoemenoe. Als speler, als trainer, als supporter. Zijn enthousiasme voor de rugbysport en voor Oemoemenoe in het bijzonder zullen wij missen. We wensen Wilma, Fabien, Laurent, Anne, Emmelou, Yvonne, Hans, Quinten en Joëlle veel sterkte toe bij het verwèrken van dit verlies. rugbyclub OEMOEMENOE mtckMburg De Heer is mijn herder Iedereen bedankt voor de steun tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Samen lief en leed gedeeld. Gerda van Veelen-Regouw kinderen, kleinkinderen en de hondjes Burgh-Haamstede, juni 2013 Hij blijft ons lichtend voorbeeld Wij voelen grote dankbaarheid als we terugdenken aan Wij zijn jullie dankbaar voor alle belangstelling, steun, kaarten en prachtige woorden die wij hebben gekregen. Het was een mooi afscheid! Wij zijn trots dat hij onze bijzondere vader, opa en overopa was. Anke en Gijs Douzve en Yavanne Imke en Arnold Sofie en Michiel Cora Karolien en Anne Sep Johannes Merijn Peter en Malgorzala Milena Ian Zierikzee, juni 2013 li C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding E-mail 1 pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39