0 filens9nlinq.nl donderdag 20 juni 2013 familieberichten I 39 Corrie van Brandenburg Jo de Kok Familieberichten Jean-Louis Legrand Archipel Jean-Louis Legrand Marinus Wesdorp "V Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve ma, schoonma, oma en omi Maria Suzanna Dieleman-van Remortele Marja weduwe van Adriaan Bernard Dieleman Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Axel: Marleen en Armand Beterams-Dieleman Mario en Karin, Yannick, Evi 18 juni 2013 Correspondentieadres: Buitenweg 74,4571 ER Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 24 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers van 't Verlaet voor de goede en liefdevolle verzorging. Het heeft haar en ons goed gedaan. Een mens met oog voor zorg is na een ongelijke strijd overleden. Wij wensen Jan en kinderen heel veel sterkte toe. Directie en collega's Iriz thuiszorg Goes Goes, 19 juni 2013 je moeder blijft toch je moeder. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Pie terne Ha Houtekamer in de leeftijd van 88 jaar. Heinkenszand: Ina Nagelkerke-Harthoorn Rinus Nagelkerke Vincent en Leonie Marchella en Emiel, Lara Heinkenszand: Anne Kwekkeboom-Harthoorn t Jaap Kwekkeboom Evelien en Peter Thijs en jorien Rilland: Wilma Harthoorn Lars en Wendy Judith en Johan Kahnthout: Ilona en Frank, Arthur, Matthijs, Saskia Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Poelwijck Team 2, voor de goede en liefdevolle verzorging. 19 juni 2013 Correspondentieadres: Venkel 9,4451 TM Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 22 juni om 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. "Die mij droeg op adelaarsvleugels" Na een welbesteed leven is van ons heengegaan onze dierbare en dappere man, vader, schoonvader, opa, broer en zwager Cornells Francois van Overbeeke Kees echtgenoot van Alida Adriana van Baal A Terneuzen, 1 januari 1936 t Terneuzen, 18 juni 2013 Terneuzen: A.A. van Overbeeke-van Baal Winterswijk: Kees-Jan en Hetty Zeist: Marloes en Michiel Rianne en Koert Willemijn en Derk Terneuzen: Bertus Familie van Overbeeke Familie van Baal Stuvesande 448 4532 MK Terneuzen Kees ligt opgebaard in het uitvaartcentrum naast het crema torium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 21 juni van 10.30 tot 11.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 22 juni om 13.30 uur in de Opstandings- kerk, Bellamystraat 74 in Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condo leren in de kerk. Het laatste afscheid, voorafgaand aan de crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. Altijd een groet en een lach, altijd tijd voor een praatje en altijd bereid om te helpen. Altijd zullen we hem zo blijven herinneren. Nog maar zo kort na het overlijden van zijn lieve vrouw is, ondanks zijn ziekte, toch onverwacht heengegaan mijn lieve papa, schoonbroer en oom Reginald Honoré Maria Elisabeth Ronny de Koek weduwnaar van Roza de Kock-Jonkers Hij overleed op 18 juni 2013 in de leeftijd van 69 jaar. Cynthia en Gerben Familie De Koek Familie Jonkers Correspondentieadres: Huijgensstraat 26,4532 KB Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 22 juni om 9.30 uur in de Emmaiiskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, waarna we aansluitend Ronny gaan begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het Crematorium, gelegen op de begraafplaats. Speciale dank gaat uit naar het personeel van de thuiszorg, thuishulp en het verzorgend personeel van Ter Schorre voor de goede zorgen. Toch nog onverwachts is onze broer, zwager en oom overleden Wij wensen Arga, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies Vlissingen: Piet en Jos Peter Evert en Judith Amy en Zoë 'De wedstrijd zit erop' Velen van ons heb je van jongs af aan leren rugbyen. Een deel van jou rugby zit in dit team en mede daarom ben je voor altijd een onderdeel van ons. Wij zullen je missen: onze oud speler, trainer en coach, trouwe supporter en bovenal een goede vriend. Een rugbyer minder in ons midden... Senioren E.Z.R.C. Oemoemenoe Scholen Het bestuur van de Stichting Archipel Scholen heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer echtgenoot van onze collega Wilma Legrand-Smit, directeur van de Archipelscholen de Beverburch en de Bijenburch te Middelburg. Wij wensen Wilma, haar gezin en verdere familie en vrienden troost toe om dit verlies te dragen. Namens leerlingen en medewerkers van Archipel Scholen Cees Corstanje Raad van bestuur Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het over lijden van onze zeer gewaarde vrijwilliger Louis Burm Louis was als vrijwilliger lid van het Blaauwe Hoeve koor en woonde alle repetities, vieringen en diensten bij en was een enthousiaste zanger. We hebben Louis gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus Met verslagenheid namen we kennis van het overlijden één van onze actieve leden van het allereerste uur Petrus van 't Westeinde Petrus gaf vele jaren mede vorm aan onze vereniging als bestuurslid. Hiernaast was hij een groot vogelkenner, knotter en enthousiast excursieleider. Tijdens de excursies wist hij velen te overtuigen van het belang van de natuur, om ervan te genieten en om er rust te vinden. We wensen Tineke, Jessica, Annelies en Miriam veel sterkte om het verlies te dragen. Namens bestuur en leden van Natuurbeschermingsvereniging 't Duumpje West Zeeuwsch-Vlaanderen Jo Timmers, voorzitter Oostburg, 17 juni 2013 £-mati pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Tetefoost 088 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl Uw blijken van medeleven hebben ons bijzonder gesteund na het overlijden van onze lieve vader, grootvader en over grootvader De woorden van troost, zowel gesproken als geschreven, en uw aanwezigheid op welk moment dan ook hebben ons zeer goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Familie Wesdorp Oosterland, juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39