38 I familieberichten (Hens0nlinq.nl J. van Leersum - den Boer Jannie Jan Wondergem Willem Louwerse Willem Louwerse Louwerina Suzanna Wilhelmina Janse-van Soelen Laura Adolf Hendricus van der Zanden donderdag 20 juni 2013 Na een langdurige strijd, en vele behandelingen, hebben wij toch afscheid moeten nemen van mijn zorgzame lieve vrouw, en mijn moeder en onze oma echtgenote van Piet van Leersum Zierikzee 11 juni 1938 Zierikzee: Santpoort: IJmuiden: Zierikzee 18 juni 2013 P.A. van Leersum Ellie van Leersum Anne Dalebout Jeff van Overmeeren Amsterdam: Tara Dalebout Gerben Paleari Velzen-zuid: Piet Dalebout Correspondentieadres: De Brauwstraat 23 4301 ME Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 24 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bloemen, Jannie stelde een gift aan het Kika kinderfonds zeer op prijs. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze nicht Jannie van Leersum Wat zullen we haar missen. Martin en Cathy van Leersum Arjan en Marjolein Thijs en Niek Sebas en Jaimy Jaide en Yalou Vervuld van goede herinneringen delen wij u in droefheid mede dat onze broer, zwager en oom is overleden. Wij wensen Kaatje, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Familie Wondergem neven en nichten Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang heeft mogen genieten, meelevend en belangstellend zijnde met ons bedrijf. Ome Jan Wondergem Oud mede eigenaar Transportbedrijf Wondergem Oostkapelle bv Wim en Anja Wondergem Kinderen en medewerkers Transportbedrijf Wondergem Oostkapelle bv ALGEMENE KENNISGEVING Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Nu je uit ons leven bent verdwenen Zul je voor altijd in ons hart blijven verder leven Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat rustig en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, vader en schoonvader Georges Francies Marie Dossche Echtgenoot van Agnes Maria Theophilus Lievens A Waterland-Oudeman, 24 augustus 1928 t Oostburg, 18 juni 2013 Waterlandkerkje: Agnes Dossche-Lievens Waterlandkerkje: Frans Dossche f Biervliet: Rita en Willy t Waatjes-Dossche Waterlandkerkje: Mare Dossche t Correspondentieadres: Laurinaweg 1 4522 GZ BIERVLIET De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijk condoleren Psalm 121 Na een werkzaam leven en een moeitevolle levensavond is ingeslapen mijn innig geliefde man en onze vader, groot- en overgrootvader eerder gehuwd geweest met Cornelia Janse in de gezegende leeftijd van 97 jaar. DomburgC. Louwerse-Bolle Norwich (GB)Adrie en Ute Serooskerke (W)Jan Oost-Souburg Hans en Bep Klein- en achterkleinkinderen Wij danken het personeel van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging 19 juni 2013 Zorgcentrum Simnia CorrespondentieadresJ.P. Maarsman Diezestraat 63 4388 SH Oost-Souburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 24 juni om 13.00 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager echtgenoot van C. Louwerse- Bolle 's-Gravenpolder: I. Bolle L. Bolle- de Waal Middelburg B. Vogel- Bolle 19 juni 2013 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde en dierbare zwager Willem Louwerse echtgenoot van Lien Bolle eerder gehuwd geweest met Cornelia Janse In de leeftijd van 97 jaar. Wij wensen Lien, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen. Namens alle broers en zussen J. Janse Hurgronjestraat 14 4451 AL Heinkenszand Heinkenszand, 19 juni 2013 Afscheid nemen doet zo 'n pijn, toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. Dinsdag is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Jan Janse West-Souburg, 28 juni 1929 f Middelburg, 18 juni 2013 Matty en Rudi (in liefdevolle herinnering) Blokpoel-Janse Jan Janse Ina en Adrie de Zeeuw-Janse Elly en Johan Wielemaker-Janse Wilma Janse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Pieter Louwersestraat 35 4388 EJ Oost-Souburg Onze moeder is thuis opgebaard. •De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 juni om 13.15 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Beetje bij beetje heb je ons verlaten we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer de man en vader van vroeger was je niet meer maar nu je voorgoed bent heengegaan zijn we dankbaar wat je voor ons hebt gedaan Verdrietig, maar met vrede in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Marieke Serrarens Monster, 21 november 1918 f Hulst, 18 juni 2013 Kloosterzande M.J.C. van der Zanden-Serrarens OssenisseLia en Willy de Waal-van der Zanden Carolien en Michel - Sanne, Jelle, Lotte Danielle en Mike - Sem Temeuzen Peter en Marije van der Zanden-de Clerck Frederik en Mirjam Lodewijk en Tooske - Hugo Kloosterzande Ted en Marie-José van der Zanden-van Damme Renate en Peter - Jaro, Ona Tom en Ankie Breda Werner en Jeannette van der Zanden-Klaeijsen Ralf Stijn Timo en Sophie PhilippineRuud en Marianne van der Zanden-Verschueren Roland en Krista Menno Correspondentieadres: Past. Versterplein A-24 4587 CW Kloosterzande De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 24 juni om 10.30 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Blaauwe Hofke 75 en dokter M. Heijens voor hun betrokkenheiden alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38