Coloton Familieberichten O H1ensenlinq.nl familieberichten I 39 Cor Deij Henk van Limbeek fl de heer S.S. Man Abraham Lokker - Bram - woensdag 19 juni 2013 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid en penningmeester Cor Deij Wij verliezen in hem een integer en zeer gewaardeerd bestuurslid. Onze gedachten gaan uit naar Netty, Micha, Marie Claire, Martijn, Maxim en familie. We wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Stichting Promotie HSV Hoek Verdrietig zijn wij door het overlijden van In hem verliezen we een geweldige tennisvriend, bestuurslid en vrijwilliger van onze tennisvereniging. Hij heeft veel voor ons betekend. Wij wensen Netty en familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden Tennnisvereniging Hoek Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voetbalvriend Cor Deij Cor was binnen de vereniging jarenlang actief op velerlei gebied. Hij was ook sponsor en bestuurslid van de sponsorstichting. Zijn betrokkenheid bij de HSV Hoek blijft in onze herinnering. Wij wensen de familie Deij veel sterkte toe bij het verwerken van het verlies. Bestuur, leden en vrijwilligers van de voetbalvereniging HSV Hoek Wij zullen je missen Henk. Biljartclub "De Veste" 8 UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl "Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van vader van onze leerling Hoyin Man. Wij wensen Hoyin en zijn familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Personeel en leerlingen van praktijkschool De Wissel Goes, 12 juni 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vérmeiden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 'eenvoud siert Hij zat nog vol plannen voorjaren, maar het heeft niet zo mogen zijn weduwnaar van Nel Guérand levensgezel van Elise de Swert de Steeg 24-7-1933 f Terneuzen 18-6-2013 Terneuzen E. de Swert Vlissingen familie Rypkema-Guérand Zoetermeerfamilie Guérand-Rottier Bunnik W. te Niet Churchilllaan 834, Terneuzen correspondentieadres: dhr. J.A. Guérand, Molièrezijde 21 2725 NG Zoetermeer. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 juni vanaf 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van ziekenhuis 'DeHonte', afdeling A2 voor hun betrokkenheid en alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63