haar deuren in 26 ZEEUWS-VLAANDEREN THEETUIN MET ZORG Jan van Os (54) maakt in de polder bij Koewacht eindelijk zijn droom waar: een theetuin met zorg. Na meer dan 15 jaar in Breskens gevestigd te zijn, openen we nu onze 2e vestiging in Terneuzen! Graag tot ziens op 20 juni aan de Hughersluys 35 te Terneuzen! Ons servies, daar klopt niets van. Maar dat hoort juist De theetuin is een plek om te ontspannen Hard- en software Kantoorartikelen Netwerken Kantoormeubilair Diensten - www.benp.biz Hughersluys 35 - 4536 HM Terneuzen - 0115 -712690 Gewoon zijn is hier goed opent Terneuzen! Door de jaren heen is B en P gegroeid tot de totaalleverancier van bedrijfs automatisering, kantoorartikelen en kantoormeubilair voor zakelijk Zeeland, West-Brabant en Noord-België. Ter gelegenheid van de opening van de nieuwe vestiging in Terneuzen organiseert B en P op 20 juni een open dag. Om een goed beeld te krijgen van de unieke veelzijdigheid van net bedrijf bent u deze dag doorlopend van 13.00u tot 20.00u van harte welkom in de showroom (2 verdiepingen). Kom gerust eens kijken en iaat u vrijblijvend informeren door één van de medewerkers. door Raymond de Frel KOEWACHT - Jan van Os is er de man niet naar om zichzelf te 'ver kopen'. Verwacht van hem geen borstklopperij of praatjes over hoe goed of mooi het allemaal is wat hij doet. Nee, Jan is gewoon Jan. En de theetuin achter zijn polder woning aan de Klapstraat in Koe wacht? Dat is gewoon zijn thee tuin. Maar juist in dat woordje 'ge woon' schuilt misschien wel de grootste kracht van zijn nieuwe initiatief. „Gewoon zijn is hier goed genoeg. Hoewel ik, en dat klinkt wat oneerbiedig, hier in de afgelopen maanden nog geen 'nor- Jan van Os hoopt dat vanaf juli zorgbehoevende cliënten in zijn theetuin bezoekers bedienen. De tuin, gelegen aan een fietsknoop- punt, is nu ook al vier dagen per week open voor publiek, foto Mark Neelemans male' mensen op bezoek heb ge had. Allemaal hadden ze een bij zonder verhaal. Neem bijvoor beeld een man uit Maldegem. Die was op de fiets op weg naar Istan bul", vertelt Van Os. Hij bruist weer van de energie, na een periode waarin hij een aantal zaken voor zichzelf op een rijtje moest zetten. Dat deed hem ertoe besluiten om zijn contract bij de Stichting Tragel, als begeleider van verstandelijk gehandicapte cliënten op de kinderboerderij in

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 58