piulpi^ Jan Wondergem Jean-Louis Legrand Abraham Lokker - Bram - de heer S.S. Man Henk de Smit Angelique Werkman-van der Have VERZORGING Peter Butler Zolang wij leven, leven we voorde Heer, en wanneer wij sterven, sterven we voor de Heer. Rom: 14:8 Na een arbeidzaam leven is, in de gezegende leeftijd van 92 jaar, overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Oostkapelle, t Middelburg, 18 december 1920 17 juni 2013 Domburg: C.Wondergem-de Voogd St.Laurens: Wim en Hannie Grijpskerke: Henk en Lenie Hazerswoude: Suus en Wim Koudekerke: Johan en Jo Oostkapelle: Jan en Lotte (in liefdevolle herinnering) Annet (Barendrecht) Kleinkinderen en achterkleinkinderen Aanloop 45 4357 HK Domburg De Dankdienst voor zijn leven, waarin Ds.Ph.A. Beukenhorst zal voorgaan, zal plaatsvinden in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle, vrijdag 21 juni om 11.00 uur. Aansluitend zullen wij Jan begeleiden naar zijn laatste rust plaats op de Algemene begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle om circa 12.00 uur. Voorafgaand aan de Dankdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk van 10.15 tot 10.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de kerk. HET IS ZOALS HET IS. Onze allerliefste Jean-Louis is rustig ingeslapen. Wij zijn heel verdrietig. Guéret, 5 januari 1952 Levensgenieter en 'Rugbyman' Middelburg, 15 juni 2013 Grote liefde van Wilma Legrand - Smit Liefste papa en beaupapa van Fabien Legrand en Anne Gorissen Laurent Legrand en Emmelou van Eijkelenburg Baasje van Swaney Beauffère en tonton van Hans van Dijk en Yvonne van Dijk - Smit Quinten van Dijk en Joëlle Hoevenaar Onze bijzondere dank gaat uit naar longarts P. Kunst, huisarts W.O. van de Peppel, de medewerkers van het BIT-team en Zorgstroom voor hun deskundige en betrokken zorg en begeleiding. Stationsstraat 12,4331 JB Middelburg De crematie vindt plaats in besloten kring. Wij ontvangen graag uw condoleances schriftelijk 'eenvoud siert Hij zat nog vol plannen voorjaren, maar het heeft niet zo mogen zijn weduwnaar van Nel Guérand levensgezel van Elise de Swert de Steeg 24-7-1933 t Terneuzen 18-6-2013 Terneuzen E. de Swert Vlissingen familie Rypkema-Guérand Zoetermeerfamilie Guérand-Rottier Bunnik W. te Niet Churchilllaan 834, Terneuzen correspondentieadres dhr. J.A. Guérand, Molièrezijde 21, 2725 NG Zoetermeer. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 juni vanaf 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van ziekenhuis 'De Honte', afdeling A2 voor hun betrokkenheid en alle goede zorgen. "Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren" Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van vader van onze leerling Hoyin Man. Wij wensen Hoyin en zijn familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Personeel en leerlingen van praktijkschool De Wissel Goes, 12 juni 2013 Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze leerling Daniël Pim Lokerse is overleden. Wij wensen Daniël en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van Nehalennia SSG, De heer H.J. van Arenthals, bestuurder-rector Mondia Scholengroep Mevrouw M.A. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur HAVO-VWO Nehalennia SSG Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van de vader van onze HAVO-5 leerling, Daniël, Pim Lokerse Wij leven erg met Daniël mee en zullen hem steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens vrienden en klasgenoten van Nehalennia SSG, locatie Breeweg, Mevrouw Théréza Laven, mentrix De heer A.J.P. Oppenneer, teamleider HAVO bovenbouw Nehalennia SSG Door de vele reacties die wij van u mochten ontvangen is wel gebleken wat mijn lieve man, pa en opa voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat hij bij zo velen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die hem ontzettend zullen missen. Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Bedankt, lieve mensen. Jo de Smit - van Vredegem Ans en Jack Ferdi en Linda Damiën en Mick Kapelle, juni 2013. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve en onvergetelijke dochter, (schoon)zus, tante en kleindochter uit aller naam: fam. L.J. van der Have Zierikzee, juni 2013 UITVAART Voor een peróoonlijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonlstraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Uitvaartverzorging JohcuvHoekmaw VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39