ÜVdll'd drill Cornelia van Brandenburg Corrie Cornelis Dommisse Cees Familieberichten Jo de Kok Je zeilde, graag naar de horizon. Jammerje ging er nu overheen. Heiaas we kunnen niet met je mee. Deze tocht is voor jou alleen. Heel verdrietig zijn wij omdat we toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze lieve pa, schoonvader en opa Aaldert Booij ~Ad~ weduwnaar van Annie Booij-Koole ft 24 november 1942 117juni 2013 Middelburg: Claudia Booij &Jacco Maas Sjoerd, Bas Julia, Stefan Goes: Ankéla Booij <St JanWedekind Stan Ad wil graag dat wij hem herinneren zoals hij was. Pa is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg. Wij zullen Ad gedenken in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude havendijk 3 op donderdag 20 juni om 11.30 uur, waar u voorafgaand aan de plechtigheid in de gelegenheid bent de familie te condoleren. Na de plechtigheid is er tot 14.30 uur gelegenheid voor een infor meel samenzijn inde Kemel", Kinderdijk 88 in Middelburg. Correspondentieadres Fagotweg 2a 4337 RC Middelburg Haar leven bestond uit dienstbaarheid. Als je echt niet meer kunt, heb je alles gegeven. Dankbaar zijn wij voor de 6 mooie jaren die wij nog samen mochten doorbrengen. Helaas hebben wij nu afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin, onze moeder, schoonmoeder en oma Arnhem, 8 juni 1944 Vlissingen: Arnhem: Eist: 's-Gravenzande: Hansweert: t Vlissingen, 17 juni 2013 Jan Mak Bensji Alfred en Tjarve Robï, Rav Harco en Claudia Rosali, Julian Heidi en Maurice Nick, Kelly Wendy en Rico Aaron, Michelle Westerzicht 105 4385 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Corrie op donderdag 20 juni van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 21 juni om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. JT Iedereen keert terug naar zijn thuishaven De zee heeft je nu geroepen Waarop je nu koers hebt gezet en Voorgoed bent uitgevaren Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid, is overleden mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Wilhelmina Veen in de leeftijd van 77 jaar. W. Dommisse - Veen Thom en Sandra Lotte Merijn Caroline en Johan Quinten Rowena Goes, 17 juni 2013 Willem Klooslaan 12, 4383 AT Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 juni van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 21 juni om 10.00 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Email pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 0139999 Internet j www.familieberichtenonline.nl Op zondag 16 juni 2013 is ons lid en trouwe medewerker op 77-jarige leeftijd toch nog plotseling overleden. Binnen de vereniging was Jo behalve tennisser een vaste vrijwilliger op de woensdagmorgen op wie je nooit vergeefs een beroep deed. Zo ontwierp hij het afhangbord en de keuken van het vernieuwde clubgebouw, zette de 55+ competitie op en was actief in diverse commissies. We zullen Jo dan ook niet vergeten en zullen hem altijd in relatie met onze club blijven gedenken. We wensen Arga en de familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van T.C. Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38