BUITEN 15 TAART TAFEL WOENSDAG 19 JUNI 2013 Onze favoriete uitkijkplek is aan de Westerschelde- dijk bij Terneuzen. Pauline van der Molen, Terneuzen Havenhoofd Zierikzee, op een mooie zomeravond genieten van bruinvissen en de Oosterschelde. Wilco Jacobusse Boven op de Oostkerk; een mooi beeld van monumentaal Middelburg, de tocht er naar toe is bijzonder, het uitzicht subliem. I Johan Aalberts Liesbeth Slieker, Goes Uitkijkend over de Noordzee langs de vloedlijn nabij Nieuwvliet. Guus Langeraert Alleen met het landschap, in het mooie Tsjechië. Er wordt nog even gewerkt, dus de B&B is nog niet te boeken Er zijn twee kamers met een ge deelde douche en toilet In de kamers is genoeg ruimte voor een kinderbedje of matrasje De gasten krijgen een vers - Zeeuws - ontbijt Per kamer ligt de prijs waarschijn lijk rond de 65,- euro Het adres is Vlasmarkt 8, Goes tel: 0113-214947 of ll Taart Tafel breidt uit met twee Bed breakfastkamers. vanuit een van die kamers, foto's Lex de meester Rechts lacolien is van plan om arrangementen aan te bieden samen met andere onder nemers. „Ik wil mensen een mooie va kantie geven. En samen met andere on dernemers kun je dat nog beter. Natuur lijk heb ik een boel tips voor gasten over ^de leukste plekjes in de omgeving." Maar eigenlijk hoeven gasten de Vlas- I markt niet te verlaten. Naast de work- shops worden er ook huiskamerconcer- 'een gegeven en kunst geëxposeerd. „Bij mij kan alles, als mensen een goed idee hebben om iets te organiseren sta ik daar altijd voor open. Taart Tafel is bij zonder en zo houden we dat in stand." Taart en Tafel, met recht een koffie- en theeschenkerij met belevenissen. Een betere benaming had Jacolien niet kun nen verzinnen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 15