COlOfOlf de emotie.. familieberichten Wat blijft is amilieberiehten K V v •QD—QP familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 32 I familieberichten lïlensenlinq.nl Bert Pieters De Ui tvaart Informatie Hulplijn dinsdag 18 juni 2013 Een hand die zwaaide als we gingen andere mooie en lieve dingen zijn herinneringen nu een prachtmens voor altijd van ons afscheid nam Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, sterke en zorgzame moeder, oma en opoe Wilhelmina van de Stolpe-Kodde -Mien - Weduwe van J.I. van de Stolpe Aagtekerke, 20-10-1918 Goes, 16 juni 2013 Wie haar heeft gekend zal beseffen hoe wij haar zullen missen Yerseke: Haar dochter: Corry Haar zoon en (schoon)dochter: Jan en Truus Haar kleinkinderen: Jan en Nelleke Frank en Monique Haar achterkleinderen: Roan, Ben en Jeroen Moeder hield van gele bloemen Correspondentieadres: Stenge 14 4401 ER Yerseke De herdenkingsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt vrijdag 21 juni om 14.00 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Wij zijn bijzonder dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die moeder de afgelopen 4 jaar in Ter Valcke heeft gekregen. Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen dat de heer Petrus van 't Westeinde is overleden. Petrus is de echtgenoot van onze collega Tineke. Hij heeft zich voor zijn pensionering jarenlang ingezet als leer kracht van onze toenmalige basisschool "De Schelphoek" te Breskens. Wij wensen Tineke, Jessica, Annelies, Miriam en familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Namens: Leerlingen, teams en geledingen van basisschool De Golfbreker Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen, H. Verweg, algemeen directeur Oostburg, 17 juni 2013 In Memoriam 18-06-2012 18-06-2013 Het is weer al een jaar geleden. Wij hier, jij daar. Het verdriet wordt steeds meer gemis. Maar de vraag blijft waarom het zo is. Annie, kinderen en kleinkinderen Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu v J www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinfbrmatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 64