H1ensenlinq.nl Tilly Maria Emma Lauret Maria Magdalena Vereeke-van Waarde weduwe van David Hendrik Vereeke dinsdag 18 juni 2013 I 31 Je motto was: Moed vist ook Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Niek Hoebeke in de leeftijd van 64 jaar. Abra Hoebeke - van der Endt Wim en Diny, Mandy Ton en Anneke, Jerney, Amber Kim en Wendy, Finn 16 juni 2013 Damstraat 13 4401 AA Yerseke De afscheidsdienst wordt donderdag 20 juni om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Met dank aan huisartsenpraktijk Yerseke, met name dokter Mak en de medewerksters van Allévo. Liever geen bezoek aan huis. Ieder die Niek gekend heeft is welkom. Verdrietig, maar met vele goede herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriend en buurman Niek Hoebeke We zullen je missen. "Saluu" Flip en Marja Steketee Corina en Raymond, Satyam Verslagen geven wij u kennis van het overlijden van Niek Hoebeke de altijd meelevende vader van onze schippers Ton, Wim en Kim We wensen Abra en familie van harte sterkte met dit verlies. Bemanning Ye-76; Edwin en Arjen Bemanning Ye-63; Hendry en Lambert Bemanning Ye-75 16 juni 2013 Handbal was haar grote passie. Veel wedstrijden heeft ze gewonnen Maar deze tegenstander was te sterk.. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve vrouw, onze dappere, nooit klagende zus, schoonzus en tante echtgenote van Tonny Maas in de leeftijd van 67 jaar. Tonny Maas Irene en Theo George en Lia Elly en Ro José en Louis Cecile en Jo Ben en Carla Truus en Walter Wilfried en Paula Vincent en Ria Hetty Frans en Carla An en Frans Leon en Marlies Neven en Nichten 17 juni 2013 Willem de Zwijgerlaan 1 4587 CJ Kloosterzande Vrijdag 21 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 juni om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Na de dienst kunt u de familie condoleren in 'De Kastanje', Cloosterstraat 3 te Kloosterzande. In plaats van bloemen graag een gift aan de KWF Kankerbestrijding, bankrek. 12817 o.v.v. A3kwf39 Heel veel dank zijn wij verschuldigd aan ieder die zorg heeft verleend aan Tilly. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met veel verdriet in ons hart, maar ook met dankbaarheid voor alle momenten die wij met haar mochten genieten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Jannie Meijer-van der Molen sinds 2 maart jl. weduwe van Lo Meijer fk Temeuzen, 9 februari 1927 f Terneuzen, 16 juni 2013 Hoek: Carla en Leon Stefan en Annemiek Kayleigh en Ricky Senne Finn Joyce en Hille Lieuwe Sommelsdijk: Lucia in herinnering Bart en Roos Astrid en Benjamin Rob Terneuzen, Ferdinand Bolstraat 80 Correspondentieadres: Ds. Raamshof 7 4542 AZ Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 20 juni om 10.30 uur in het uitvaart centrum aan de Hughersluys 22 in Temeuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar huisarts dr. J.A.P.A. Warringa en naar het verplegend personeel van "Bachten Dieke", vooralle goede zorgen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Florentinus Edmondus Augustinus van Rossum Tinus echtgenoot van Elisabeth Rozalia Maria van den Bosch Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Sas van Gent: Betsy St. Jansteen: Johnny en Marian Michiel, Ilse Middelburg: Els en Carl Amersfoort: Saskia en Wim Sebastiaan, Liselore 16 juni 2013 Burgemeester Hoefnagelsstraat 55 4551 HG Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Tinus in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op donderdag 20 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 21 juni om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Philippine, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uw boek ligt dichtgeslagen maar voor ons zijn alle bladzijden uit dat boek de liefste en mooiste herinnering aan een man zo bijzonder die wij nooit zullen vergeten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Tinus van Rossum Tinus was de echtgenoot van onze zeer gewaardeerde vrijwilligster Betsy en tevens zelf oud-vrijwilliger van woonzorgcentrum de Redoute te Sas van Gent. Wij wensen Betsy en de naaste familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens Raad van Bestuur, management, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Ouderenzorg Kanaalzone Na een periode waarin haar krachten steeds verder afnamen is overleden Wolphaartsdijk, 15 juni 1932 Goes, 12 juni 2013 Namens de familie: C.M. Vereeke Wij hebben, geheel naar haar wens, in kleine familiekring afscheid genomen. Correspondentieadres: Schalklaan 4,4481 BN Kloetinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63