Ü'jar Jïden Angenes Sophia Dekker-van Zeele 3O Ifamilieberichten Cor Deij Ome Cor (Koosje) Lieve Cor, we zullen je missen fllensenljnq.nl ALGEMENE KENNISGEVING Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Breskens, 30 maart 1921 weduwe van Marien Dekker t Sluis, 16 juni 2013 Sluis: Marianne en George Nancy en Didier Joandy Axel: Herman en Emmie Evelien en Edwin Evy, Demi, Maud Correspondentieadres: J.H. van Dalestraat 29, 4524 BW Sluis Het afscheid vindt in familiekring plaats. Henk van Limbeek Hillie Snippe dinsdag 18 juni 2013 "Zijn we uitgevochten?" vroeg een man, "Wij zijn uitgevochten" zei een engel. Hij tilde de man op, hield hem tegen het licht en zei: "je bent doorzichtig nu". "Laat me maar los" zei de man en de engel knikte en liet hem los. Na de bevestiging dat Cor leed aan een ongeneeslijke ziekte, volgde een periode van dierbare momenten met ons gezin, familie en vrienden. Met veel verdriet geven wij u kennis dat thuis rustig en kalm is ingeslapen mijn liefste, onze lieve paps, schoonvader en opa 12-12-1945 17-6-2013 Netty Marie Claire en Martijn - Maxim Micha Rozenlaan 18 4542 CV Hoek Vrijdag 21 juni is er van 9.45 tot 10.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in 'De Brouwzaele', Mr. F. J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. ledereen die Cor heeft gekend en afscheid van hem wil nemen is van harte welkom. You can shed tears that he is gone Or you can smile because he has lived You can close your eyes and pray that he will come back Or you can open your eyes and see all that he has left Your heart can be empty because you can't see him Or you can be full of the love that you shared You can turn your back on tomorrow and live yesterday Or you can be happy for tomorrow because of yesterday You can remember him and only that he is gone Or you can cherish his memory and let it live on You can cryand close your mind, be empty and turn your back Or you can do what he would want: smile, open your eyes, love and go on. Dag lieve paps. Ik ben blij dat jij mijn vader bent. Liefs Micha Met veel verdriet nemen wij afscheid van mijn zwager en onze oom Jaap Jan en Erica Carine en Goverd en kinderen "Meisjes, oppassen bij het oversteken en geen dingen doen die ik ook niet zou doen!" Als enige man op het reisbureau moest je natuurlijk goed op ons passen. En dat is gelukt! We hebben met veel plezier met je samengewerkt. Ook toen je stopte met werken kwam je nog regelmatig langs en was het altijd gezellig. Toen werd je ziek.... Gelukkig heb je nog een aantal droomreizen mogen maken. We wensen Netty, Micha, Marie Claire, Martijn, Maxim en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Cindy, Michelle Myrna VakantieXperts Terneuzen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cor Deij Cor was vrijwilliger in Vremdieke. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Netty en de kinderen. We wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens allen die wonen en werken in Zorgcentrum Vremdieke, Hoek Lieve Cor Als vriend zullen wij je missen, de mooie momenten die we samen hebben beleefd. Dan is er dat vreselijke moment. De ziekte waardoor je niet verder mocht leven en wij jou nu moeten missen. Een lege plek in ons hart, dat doet pijn. Cor bedankt voor de hechte vriendschap! Jaap Janny Bianca René Meaghan Colin Arjan Jan Senne Met verdriet moeten we afscheid nemen van ons aller tennisvriend Cor Deij We zullen hem op het park missen. Onze gedachten zijn bij Netty en haar familie. Mix team 17+ Veteranen team Dinsdagavond team Herendubbel 35+ Damesdubbel team 1 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cor Deij Wij wensen Netty, Marie Claire, Micha en naaste familie veel sterkte dit verlies te dragen. Supportersclub De Purperen Hei Heden overleed onze geliefde zwager en oom Rinus Allewijn echtgenoot van Koos Cok in de leeftijd van 85 jaar. Kruiningen: Ko en Lenie Cok-van Dalen Kruiningen: Nellie en Han Allewijn-Cok Kruiningen: Jan en Vera Cok-Jilleba Sluis: Sannie en Jan Sinke-Cok Knokke: Gerard en José Cok-de Bakker Vlissingen: Addie en Bram Hoogstrate-Cok Neven en nichten Kruiningen, 16 juni 2013 De aandacht die je voor ons had, zal altijd bij ons blijven. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma Martha Maria Ferket weduwe van Etiënne Amedee Joseph Georges van Haelst Clinge, 21 december 1914 t Hulst, 15 juni 2013 Amersfoort: Rita en Karei van der Heijden-van Haelst Bilthoven: Myra en Leo Tacken-van Haelst Haaren: Tilly en Lambert Aarts-van Haelst Nieuw Namen: Theo en Angèle van Haelst-Verschueren Hulst: Tonny en Andrea van Haelst-de Moor Leersum: Lydia van Haelst Hulst: Anne van Haelst en Juliën van Overloop Etten-Leur: Ingrid en Berry Prins-van Haelst kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie Ferket Familie van Haelst Correspondentieadres: Parallelweg 4,4568 PS Nieuw Namen Mama is thuis in haar appartement aan de Truffino- weg 262 te Hulst, waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 19 juni van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 21 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steen straat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algeme ne begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Voorafgaand aan de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de Basiliek vanaf 10.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan dr. Den Ouden en alle medewerkers van de Blaauwe Hoeve unit 2 en 'de Lelie' voor hun goede verzorging. Wat was je sterk en arbeidzaam steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord en de Kolfweide voor de goede en liefdevolle verzorging. Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen, je moet toelaten dat een ander je verzorgt, niet meer de vrijheid hebt om te gaan en te staan waar je wilt. Dan is het leven niet meer leven, dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Bedroefd, maar in het besef dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Almelo, 6 februari 1924 Zuiddorpe: Terneuzen: Terneuzen, 16 juni 2013 Koos en Ineke Corrie en Kees Madeion t Maaike Correspondentieadres: Ter Duinenstraat 20 4574 PV Zuiddorpe De afscheidsdienst waarbij u wordt uitgenodigd vindt plaats op vrijdag 21 juni om 13.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Afscheid nemen op donderdag 20 juni in het uitvaartcentrum van 19.00 tot 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62