500 professionele vaatwastabletten GEZOND 7 50% kwantum korting! Meer dan 2 jaar een schone vaat! Lezersprijs 34,99 "tësf pzc.nl/webwinkel 5 DINSDAG 18 JUNI 2013 Okselklier bestralen werkt evengoed als operatie Vrouwen met borstkanker bij wie een uitzaaiing is gevonden in een lymfklier in de oksel zijn beter af wanqeer de oksel bestraald wordt dan wanneer de lymfklieren in de ok sel via een operatie worden verwij derd. De kans op terugkeer van kan ker en de overleving zijn hetzelfde, blijkt uit Nederlands onderzoek, maar bestralen gaat gepaard met minder bijwerkingen. http://bit.ly/1 OYjNhz Zwangerschap niet van invloed op borstkanker Vrouwen bij wie tijdens de zwanger schap borstkanker wordt geconsta teerd, hebben dezelfde kansen als niet-zwangere vrouwen de borstkan ker te overleven, constateren Bel gische onderzoekers. Dit ondanks dat tijdens de zwangerschap de aan maak van oestrogeen en progeste ron, hormonen die de groei van borsttumoren stimuleren, hoger is en de afweer minder actief is dan buiten de zwangerschap. Eerder on derzoek toonde al aan dat de behan deling van borstkanker in het twee de en derde trimester van de zwan gerschap veilig is voor het ongebo ren kind http://bit.ly/13F7N6H Geen tumor door mobiel bellen Er is geen bewijs voor de stelling dat mobiel bellen bijdraagt aan het ont staan van tumoren in het hoofd. Dit stelt de Gezondheidsraad na een ana lyse van 85 wetenschappelijke onder zoeken naar een mogelijk verband tussen mobiel bellen (sinds 13 jaar) en tumoren in het hoofd. http://bit.ly/18LuEjY Stress kan ook tot gezonder gedrag leiden Stress hoeft niet per se te leiden tot ongezonder gedrag (extra eten, drin ken en roken). Wie gezonde leefge woonten heeft, houdt daar ook on der stressvolle omstandigheden aan vast, stellen Amerikaanse onderzoe kers op grond van een aantal experi menten. Stress maakt dat mensen meer dan anders terugvallen op ge woontegedrag, concluderen zij. Als die gewoonte gezond is, leidt stress dus niet tot ongezond gedrag. http://bit.ly/14vAjq1 Tijd 'vliegt' helemaal niet Tijd vliegt helemaal niet als je je amu seert. Integendeel, mensen die een gebeurtenis als prettig ervaren schat ten de duur van die gebeurtenis juist langer in dan mensen die diezelfde gebeurtenis vervelend vinden. Dit Als je het naar je zin hebt, lijkt de tijd langzamer te gaan. foto ANP concluderen Belgische onderzoekers uit vragenlijsten die mensen invul den na ritjes in een kermisattractie. Een leuke ervaring leidt tot meer ge heugenvorming en dus meer details, waardoor de gebeurtenis langer lijkt te duren, aldus de onderzoekers. http://bit.ly/18O0RHt Gewicht van invloed op ernst van psoriasis Mensen met de chronische huidaan doening psoriasis die tevens kampen met overgewicht doen er goed aan af te vallen. Dat vermindert de pso- riasisklachten aanzienlijk, blijkt uit een Deens onderzoek. Waarschijnlijk versterkt overgewicht de chronische ontsteking van de huid die de oor zaak is van psoriasis. http://bit.ly/18B9WmV Lisette Steinmetz is de personal trainer van Nick Rotteveel (ook bekend als dj Nicky Ro mero). Steinmetz: „Personal training is de ul tieme manier om je doel te bereiken. Spor ten blijft leuk, resultaat is sneller zichtbaar." foto Christiaan Zielman Johan Boudewijns (40) uit Nijmegen heeft in Desiréé de Wijze van Pilatesstudio Pontanus de pt gevonden die hij zocht. El ke week krijgt hij pilatesles, een-op-een. „Ik zocht een sport die zowel rust, een me ditatief moment, als een stevige work-out in zich had. Sportscholen zijn niets voor mij. Pilates wordt hier in groepsverband aangeboden, maar ik kies voor persoonlijke begeleiding. Als enige man in een vrouwen groep... dat leek me niets. Een halfjaar ge leden is er een mannengroep gestart, maar ik hou het bij mijn pt. Hoewel ik niet voor personal training heb gekozen om een tandje bij te zetten, ervaar ik dat persoonlij ke aandacht effect heeft. Mijn houding is beter. Ik loop, maar zit ook rechter. In een groep moet een trainer aandacht verdelen, links en rechts corrigeren. Ik heb Desiréé exclusief." Desiréé de Wijze doceert authentieke pila- testraining, samen met haar dochter en twee collega's. Daarnaast worden bij Stu dio Pontanus duet- en groepslessen gege ven, nooit aan meer dan zeven personen te gelijk. „Mensen met blessures beginnen met een-op-een les, de krachttraining is bij voorbeeld bij rug-, knie- of heupblessures specifiek", vertelt ze. Juist vanwege de' moeilijkheidsgraad en het feit dat het body mindtraining is, zijn individuele lessen ideaal. „Dan werk je op precisie, vallen de tails op. „De band tussen trainer en sporter draagt bij aan het resultaat dat wordt behaald. Zo sterk zelfs, dat klanten twee tot drie dagen na een les nog effect ervaren van hun trai ning. Ze voelen zich langer, soepeler. Hou ding is beter. Een stimulans is de afspraak tussen klant en pt. Trainen in een groep of op een sportschool waar niemand je kent,'* is trainen in anonimiteit. Wie mist je? Bij ons moet je 24 uur voordat je les krijgt, af bellen als je niet komt." (De uurprijs van alledrie de trainers ligt rond de 50 euro). reageren? V gezondheid@depersdienst.nl Deze 3-laags vaatwastabletten (schoonmaak, glans en ontkalk) worden veelal gebruikt in het professionele cicuit. De vaatwastabletten zijn ontwikkeld om de meest hardnekkige vlekken zo efficiënt mogelijk te verwijderen en tegelijk uw vaat te beschermen. De 3-laags tabletten zorgen voor een extra glans in de vaat. Leveringsomvang: 500 vaatwastabletten. Bon 500 professionele vaatwastabletten Hierbij bestel ik [ÜD x 500 professionele vaatwastabletten 34,99 Exclusief 4,95 verzendkosten Voornaam: Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: I TT] IH1 Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Bankrekening: Media éénmalig het verschuldigde I 11 11 11 11 11 11 11 11 bedrag te incasseren van: IILIIIIIIJlIIIIIII Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Handtekening: Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39