r O f11ensenlinq.nl familieberichten I 31 Pim Pim Jacob Bernardus de Meulmeester SCHOUWSE MAATJES JAAP DE MEULMEESTER Pim Lokerse dinsdag 18 juni 2013 Heden is toch nog plotseling overleden onze geliefde schoonzus Corrie Koopman-de Vlieger echtgenote van Johan Koopman Zierikzee: S.J. van Nieuwenhuijze-Koopman J.M. Koopman Brouwershaven: M.P. Ketting neven en nichten Zierikzee, 15 juni 2013 Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid toch nog plotseling is overleden mijn allerliefste man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jo de Kok echtgenoot van Arga de Kok-la Soe A Vlissingen, 17 maart 1936 t Oost-Souburg, 16 juni 2013 Arga de Kok-la Soe Pièro en Petra de Kok Linda en Guido Nadia Erica de Kok Erik Blommers Stevie Ray Jerry Joe Zuiderzeestraat 26,4388 GR Oost-Souburg Jo is thuis opgebaard alwaar u afscheid kunt nemen, op woensdag 19 juni van 18.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 21 juni om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Jo hield van witte bloemen. Onze organisator, aanvoerder, maar vooral onze tennisvriend waar we altijd op konden bouwen Jo de Kok is overleden Wij wensen Arga, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verlies van deze bijzondere man. TC Souburg 55plus: Peter Bakker, Leen van Belle, Ferry Hubregtse, Sjaak van der Linde, Jo de Roos, Joop Sukel Te lief voor deze wereld? De leegte is hartverscheurend. Rinus Janet Dinah Sascha Het leven was zoveel rijker en warmer met jou. Vaarwel lieve Je bent onvergetelijk. Jannie,, Bill, Kelly en Jelle Vlissingen Dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 76 jaar. J. de Meulmeester Lous Maaike en Joost Nienke, Jurre Arjen en Elizabeth Peter en Denise "De Egelantier", 16 juni 2013 Correspondentieadres: Molenwal 24 4361 CE Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 20 juni om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Gelieve geen bezoek aan huis Geen bloemen Uitsluitend schriftelijke condoleance HARINGPARTY SCHOU*SN DVIVTIAND De strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het einde werd verwacht je bleef geloven in het leven, vol enthousiasme, gezelligheid en levenskracht Jo Meerdink, we zullen je missen aanstaande donderdag op jouw Haringparty Je 'maatjes' van de Haringparty Astrid Ed Paul Mare Die Leo Margot Daniël Heden overleed onze broer, zwager en oom Jaap de Meulmeester echtgenoot van Koos de Meulmeester-Lous Middelburg: Ko de Meulmeester Meliskerke: Tannie de Meulmeester-Louws Floor Louws Neven en nichten Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom echtgenoot van Koos de Meulmeester-Lous Wij wensen Koos en de kinderen sterkte met dit verlies. Grijpskerke Dien en Leen Minderhoud-Lous Westkapelle Adrie en Janny Lous- Arendse Neven en nichten "Ik had nog graag iets langer van het leven willen genieten... Wanda van Grieken-Rückert A Den Haag, 23 juni 1947 t Vlissingen, 14 juni 2013 echtgenote van Peter van Grieken Den Bosch: Wendy en Jos Bram, Guus Vlissingen: Jill en Haitham Maryam, Sarah kinderen van Peter: Assendelft: Jeanette en Kodijn Gwen, Chris Hoofddorp: Jolanda en Richard Julia broer en schoonzus: Ede: RobenHetti Boulevard Bankert 404,4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 21 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een hand die zwaaide als we gingen andere mooie en lieve dingen zijn herinneringen nu een prachtmens voor altijd van ons afscheid nam Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, sterke en zorgzame moeder, oma en opoe Wilhelmina van de Stolpe-Kodde -Mien - Weduwe van J.I. van de Stolpe Aagtekerke, 20-10-1918 Goes, 16 juni 2013 Wie haar heeft gekend zal beseffen hoe wij haar zullen missen Yerseke: Haar dochter: Corry Haar zoon en (schoon)dochter: Jan en Truus Haar kleinkinderen: Jan en Nelleke Frank en Monique Haar achterkleinderen: Roan, Ben en Jeroen Moeder hield van gele bloemen Correspondentieadres: Stenge 14 4401 ER Yerseke De herdenkingsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt vrijdag 21 juni om 14.00 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Wij zijn bijzonder dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die moeder de afgelopen 4 jaar in Ter Valcke heeft gekregen. Bedroefd vernamen wij het overlijden van mijn zuster en onze tante W. van de Stolpe-Kodde J. Wondergem-Kodde (in herinnering) J. van den Driest-Kodde P. Kodde (in herinnering) Neven en nichten Dag Pim Kan een leven klaar zijn voor het eindigt? uit "Familie", zijn laatst gespeelde stuk. Vereniging Middelburgs Theater

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31