Dvsrisdei) Fr antina Neeltje Blaak - Oele Pieternella Johanna Goud - Coppoolse -Nellie- Nellie Goud - Coppoolse -Pieternella Johanna- Maria Magdalena Vereeke-van Waarde weduwe van David Hendrik Vereeke Heden overleed onze geliefde zwager en oom Rinus Allewijn echtgenoot van Koos Cok in de leeftijd van 85 jaar. Kruiningen: Ko en Lenie Cok-van Dalen Kruiningen: Nellie en Han Allewijn-Cok Kruiningen: Jan en Vera Cok-Jilleba Sluis: Sannie en Jan Sinke-Cok Knokke: Gerard en José Cok-de Bakker Vlissingen: Addie en Bram Hoogstrate-Cok Neven en nichten Kruiningen, 16 juni 2013 Er is een liefde die eeuwig is... Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden is bespaard, delen wij u mede dat in alle vrede is ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 13 april 2012 weduwe van Comelis Bastiaan Blaak Geboren te Goes, Overleden te Schiedam, 18 februari 1928 15 juni 2013 Zij blijft in onze gedachten als een lieve, hartelijke zus en tante. In moeilijke jaren wist ze zich staande te houden, samen met haar man Kees, van wie zij zielsveel heeft gehouden. Familie Oele Familie Mellegers Correspondentieadres: B.I. Mellegers Callenburgstraat 110 3134 GH Vlaardingen Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 20 juni van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaart centrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, vindt plaats vrijdag 21 juni om 12.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Flaarenlaan 1450 te Schiedam. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Toch nog onverwachts is onze gewaardeerde medewerker en collega Bram Coppoolse op de leeftijd van 60 jaar overleden. Wij herinneren hem- als een fijne collega, die zich met veel toewijding en enthousiasme inzette voor de afdeling Bedrijfsvoering, cluster Documentaire Informatie Voor ziening, van de gemeente Vlissingen. Onze gedachten gaan uit naar Cayla, Carlfjn, Bas, Meike en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers, De secretaris, De burgemeester, Hans van Houdt René H. Roep Verslagen en bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Bram Coppoolse Wij zullen hem vooral herinneren om zijn betrokkenheid, humor en zijn schaterlach. Wij wensen Cayla, de kinderen en naaste familie heel veel sterkte toe. De directe collega's: Paul, Ties, Miriam, Grietina, Jan, Luuk, Henk, Ed, Henk, Peter, Piet, Carmen, Irma, Cor, Suus, Tonie, Corné, Herbert Gemeente Vlissingen Cluster Documentaire Informatie Voorziening Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve, moedige zwager en oom Niek Hoebeke We wensen Abra, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Nellie en Jan Hulsbosch-van der Endt Corrie en Laury Dryer-van der Endt Jannie Boot-van der Endt Sas en Ineke van der Endt-Pekaar Anneke en Eppo Schipper-van der Endt Nooit meer even met het oliekannetje rond. Nooit meer de telefoon met 'wat ben je aan het doen'. Nooit meer zaterdagmorgen even koffie drinken met alle verhalen over vroeger. Het ga je goed Niek. Je was een maat uit duizenden. Heel veel sterkte Abra en de kinderen. Fam. J. Dhooge Verdrietig, maar met vele goede herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriend en buurman Niek Hoebeke We zullen je missen. "Saluu" Flip en Marja Steketee Corina en Raymond, Satyam Je motto was: "Moed vist ook Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Niek Hoebeke in de leeftijd van 64 jaar. Abra Hoebeke - van der Endt Wim en Diny, Mandy Ton en Anneke, Jerney, Amber Kim en Wendy, Finn 16 juni 2013 Damstraat 13 4401 AA Yerseke De afscheidsdienst wordt donderdag 20 juni om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Met dank aan huisartsenpraktijk Yerseke, met name dokter Mak en de medewerksters van Allévo. Liever geen bezoek aan huis. leder die Niek gekend heeft is welkom. Een man om van te houden Een vader waar we op konden bouwen De kleinkinderen waren zijn trots Voor ons allemaal was hij de rots Mandy Jerney, Amber Finn Afscheid Jij bent gegaan Je hebt zo je best gedaan Om alles keer op keer weer te doorstaan Het was zoveel harder dan je hebben kon Nu is het gedaan Jij bent gegaan Verdrietig moeten wij afscheid nemen van mijn lieve, altijd zorgzame broer, zwager en oom Niek Hoebeke Kapelle: Hannie op 't Hof-Hoebeke Koop 't Hof Kinderen en kleinkinderen Verslagen geven wij u kennis van het overlijden van Niek Hoebeke de altijd meelevende vader van onze schippers Ton, Wim en Kim We wensen Abra en familie van harte sterkte met dit verlies. Bemanning Ye-76; Edwin en Arjen Bemanning Ye-63; Hendry en Lambert Bemanning Ye-75 16 juni 2013 'Zalig de zachtmoedigen, want zij zullen de aarde beërven' Bedroefd, maar dankbaar voor haar leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en liefde, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Serooskerke (W.) Kapelle, 17 mei 1931 15 juni 2013 Schore: M. Goud Kapelle: Carla en Kees Hoogesteger - Goud Rinus, Ellen, Marco, Inge, Anne Bennekom: Jan-Kees en Judith Goud - Hassink Hanneke, Christianne Correspondentieadres; Langstraat 12, 4423 AB Schore Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 19 juni van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. M. Helderman - Janse de Jonge, wordt gehouden op donderdag 20 juni om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Schore. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis te Schore. Onze dank gaat uit naarS.V.R.Z. afd. Groenewoud te Kapelle voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet moeten we wederom afscheid nemen van iemand die ons lief en dierbaar was, nu van onze geliefde schoonzus Hoewel ze de leeftijd der sterken mocht bereiken doet het ons zoveel pijn dat ze niet meer in ons midden zal zijn. Schore: E.A. Joossen - Goud Den Haag: J. Rijfkogel - Goud J.F.P. Rijfkogel Schore: M. Goud Molenweg 6, 4423 PD Schore Na een periode waarin haar krachten steeds verder afnamen is overleden Wolphaartsdijk, 15 juni 1932 Goes, 12 juni 2013 Namens de familie: C.M. Vereeke Wij hebben, geheel naarhaarwens, in kleine familiekring afscheid genomen. Correspondentieadres: Schalklaan 4,4481 BN Kloetinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30