e Zeeuwse Bibliotheek Zeeuwse Bibliotheek iitra TMC Z,Marrea Lekker fietsen op de Veluwe! If I passend maatwerk ook voor thuis! ROT UIZEN PROJECT ij feliciteren de ZEEUWSE BIBLIOTHEEK met de geslaagde verbouwing 3 dagen genieten bij Bilderberg Prijs €99,- V_/ hotelarrangementen I' I i6 dinsdag 18 juni 2013 Vrijdag 21 juni en zaterdag 22 juni 2013 organiseren de Zeeuwse Bibliotheek en SCOOP een Open Huis onder de noemer Kennis, Cultuur en Ontmoeting in het bibliotheekgebouw aan de Kousteensedijk 7 in Middelburg. De Zeeuwse Bibliotheek is heringericht en onderzoeksinstituut SCOOP heeft zich in het gebouw gevestigd. Ook bestaat de openbare bibliotheek Middelburg dit jaar 100 jaar. Reden om dit met iedereen te vieren! Voor jong en oud zijn er tal van leuke activiteiten te beleven. Een greep uit het programma: een fashionshow, de 21ste (op de dag dat Koning Willem- Alexander en lyiaxima Middelburg Zie voor het volledige programma het ledereen is van harte welkom! En natuurlijk kost het voor bezoekers helemaal niks. «X onderstaande bedrijven feliciteren de Zeeuwse Bibliotheek ARCHITECTEN STEDENBOUWKUNDIGEN EN WAARMAKERS heeft samen met de Zeeuwse Bibliotheek, Scoop en de bouwpartners dit project gerealiseerd volgens de BouwMeesterMethode. www.rothuizen.eu boekentaxaties, verkleed op de foto, de Slimme Zeeuwen quiz, een literaire voorstelling, de poëtische kapsalon, een voorleesmarathon, Trugkieke marathon, Zeeuwse streekproducten, jong PopTalent en Kunstbende, een Kenniscafé en nog veel meer... Het Open Huis begint vrijdag 21 juni om 12.00 uur tot 00.00 uur. Zaterdag 22 juni gaat het programma verder van 10.00 uur tot 13.00 uur. WHÊÊÊÊÊÊKÊM: MMORNH www.zeeuwsebibliotheek.nl. of www.scoopzld.nl N projecten kantoren winkels inrichters van projecten en winkels kapelle 0113 344151 www.intra-kapelle.nl Scottweg 14 - 4462 GS Goes Tei: 0113-224126 - Fax: 0113-224120 E-mail: info tmcproject.nl www.tmcproject.nl Wij verzorgden de nieuwe vloerbedekking in de vorm van Desso tapijt en tapijttegels. Van de 6.000 rrt2 is bijna de helft speciaal voor d'rt project bedrukt met echte Zeeuwse motieven waardoor een i unieke vloer is ontstaan. wmm iK Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag bij aankomst op vrijdag en zaterdag: 10,- p.p. Toeslag alleengebruik: 25,- p.n. Upgrade deluxe kamer: 10,- p.k.p.n Upgrade Junior Suite: 15,- p.k.p.n. Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2013, m.u.v. feestdagen. Midden in de bossen, aan de rand van het dorp Wolfheze, ligt het charmante en luxe 4-sterren Bilderberg Hotel De Buunderkamp. Een verwenadres op eigen terrein van maar liefst 20 hectare bosge bied. Bij Bilderberg staan kwaliteit en gast vrijheid in alles voor-op. Het zal u dan ook aan niets ontbreken. Hoe mooi het hotel ook is en hoe gastvrij de medewerkers ook zijn vergeet vooral niet van de omgeving te ge nieten. De prachtige natuur van de Veluwe zal u aangenaam verrassen. Wandelen door de bossen, fietsen over de heide en ge nieten van mooie vergezichten. Nationaal Park de Hoge Veluwe en Natuurgebied Planken Wambuis zijn bijvoorbeeld echte aanraders. Natuurschoon is natuurlijk niet het enige dat de Veluwe te bieden heeft. De leuke winkelstad Arnhem en dierentuin Burgers' Zoo zijn vlakbij. Maar ook een bezoek aan Koninklijk Apeldoorn met Paleis Het Loobehoorttot de mogelijkheden.Terug in het hotel kunt u zich even ontspannen in het zwembad zodat u 's avonds optimaal kunt genieten van een voortreffelijk diner. In de gezellige bar kunt u dag afsluiten met een goed glas wijn. Drie heerlijke dagen frisse boslucht, culinair genieten, leuke uitstapjes maken en relaxen in Bilderberg Hotel De Buunderkamp. Bilderberg Hotel De Buunderkamp (4*) ligt in Wolfheze, vlakbij Arnhem. Genieten staat hier centraal: van uw sfeervolle hotelkamer, het prachtige zwembad, de rust om het hotel tot een heerlijkculinairdiner. En dan zijn we de gastvrijheid van de mede werkers nog vergeten. Bij Bilderberg Hotel De Buunderkamp wordt u echt even 3 dagen helemaal verwend. Er is een sfeervolle lounge, een bar metfantastisch uitzicht over de Veluwe, een buitenterras, een tennis baan, een restaurant en een heerlijk zwem bad met sauna, Turks stoombad en solarium. Inhoud arrangement: Ontvangst met een verfrissend glas Aperol Spritz 2 x overnachting in een comfortabele kamer 2 x uitgebreid Bilderberg Ontbijtbuffet 1 x culinair 3-gangen diner (2e avond) Rets-en wandelroutes Gebruik van het zwembad, sauna en Turks stoombad Veluwse verrassing bij vertrek Gratis parkeren Exclusief Reserveringskosten: 9,95 per boeking Toeristenbelasting: 2,50 p.p.p.n. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegener of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44. "U O 3 O 2L 0 N 0 0 0 0 O 0 3 0 O 3" 0 0 3 -f Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16