Van Hoeve en Sprinkhuizen maken de dienst uit in toernooi Kloetinge SPORT 37 Sterke bezetting baanwedstrijd in Zierikzee Van de Ven noteert beste klassering Tim Pleijte negende in Sint bavoloop Nick van der Lijke tiende in Thüringen Colfster Van Belzen wint Dommel Open Van 't Westende loopt brons net mis I Rob Hadders (nummer 8) en Crispijn Ariëns (tweede van links) voeren de kopgroep aan bij Vlissingen on Wheels, foto Ruben Oreel door Sven Bakker kloetinge - Paul van Hoeve en Ed dy Sprinkhuizen hebben bij het Glashandel Melieste Open Bongerd- toernooi de titel gepakt in de 3-ca- tegorie van het dubbelspel. Thuis- speler Van Hoeve en Nissenaar Sprinkhuizen waren in de finale een maatje te groot voor Jim Re- mijn en Jermo Stoel. Op tennisclub De Bongerd in Kloetinge wonnen Van Hoeve en Sprinkhuizen met tweemaal 6-1 van Remijn en Stoel. Voor Van Hoeve betekende de dubbelspeltitel zijn tweede eind zege van de finaledag. In de 4-ca- tegorie van het enkelspel was de als eerste geplaatste Van Hoeve ook al de beste. En uitgerekend zijn dubbelmaat Sprinkhuizen was het slachtoffer van Van Hoe ve. Het werd 6-3 en 6-2. In de 5-categorie was Mitchell van de Wall de beste. Hij eindig de als eerste in de poule na de be slissende 6-4 6-4-overwinning op Michel l'Abee. Het dubbelspel in de 5 werd gewonnen door Dennis Dorssers en Tim Kleppe, die in de eindstrijd Marcel Addink en El mer de Klerk met tweemaal 6-1 klopten. Het gemengddubbelspel 5 ging naar Miranda Schog en Hans Jan Goedegebure. Zij eindigden na drie zeges als eerste in de poule. Schog en Goedegebure wonnen achtereenvolgens van Cathelijne Hoogerwerf/Ramon Krijger (1-6 6-0 6-4), Myriam Cok/Bert Cok (6-4 6-3) en Jacqueline Baecke/Henk van Sabben (6-1 6-1). Het dubbelspel 6 bij de mannen ging naar Ralph Baumgarte/Nicky Samijn, het vrouwendubbel 6 was voor Ma rianne Braam/Tanny Gideonse en het gemengddubbel 6 werd ge wonnen door Mirjam van der Avert/Reggy van Loenhout. Op tennisclub Kruiningen werd gestreden om de eindzege bij het Reimerswaaltoernooi, waar alleen het gemengddubbelspel op het programma stond. Daarnaast werd er op tijd gespeeld. Annie Eckhardt en Dick van de Velde waren daar de beste in de A-pou le. Met 6-3 waren Eckhardt en Van de Velde te sterk voor Nadine Nieuwenhuijse en Pieter-Jan Blaauw. In de B-poule waren Helma Gij zel en Max Westdorp de uiteinde lijke winnaars na een 5-3-zege in de finale op Cora van de Pas en Adrien Kant. Poule C werd ge wonnen door Karin van Kampen en Dinant Bauer. zierikzee - De vierde wedstrijd in het Runnersworld Spijkenisse Baancircuit die op donderdaga vond 27 juni in Zierikzee wordt gehouden krijgt een sterke bezet ting. Op de 3000 meter heeft de Belg Nick van Peborgh zich aange meld. Hij heeft een persoonlijk re cord op de tien kilometer staan van 29.36 minuten. Ook de num mer twee van de Halve van Renes- se, de Ethiopiër Abdi Nagaasa, loopt mee. Op de 3 kilometer heeft hij een pr van 7.56 minuten. Ronnie Overgaauw (Zoutelande), Neal Bouterse (Middelburg) en Marijke de Visser (Aagtekerke) zijn de toplopers uit de regio. De winnaar kan zestig euro verdie nen. Ook recreanten mogen mee lopen. Junioren kunnen kogelstoten en hoogspringen. De wedstrijden be ginnen om 19.00 uur. MAGGIORA Motorcrossster Nancy van de Ven heeft zondag haar beste prestatie neergezet in een WK-race voor vrouwen. De rijdster uit Vlissingen kwam in het Italiaanse Mag- giora in de tweede manche als vijfde over de streep. In de eerste manche was ze on danks problemen met haar achterrem elfde geworden, waardoor ze zevende overall werd. In de WK-stand blijft Van de Ven vijfde. Over drie weken rijdt ze in Kroatië. RIJSBERGEN Tim Pleijte is in Rijsbergen in de Sint Bavoloop als ne gende geëindigd. De atleet uit Zoutelande finishte in de sterkbezette wedstrijd als tweede Nederlander, een halve minuut na Koen Raey- makers. De tijd van Pleijte was door de harde wind niet echt scherp: 31.01. De Ethiopiër Tsegaye Kebede won de wedstrijd in 28.58. Martijn de Kok (Heinkens- zand) werd achttiende. ICHTERSHAUSEN Wielrenner Nick van der Lij ke is in de laatste etappe van de Thüringen Rundfahrt tiende geworden. De rit draaide uit op een massas print, die gewonnen werd door de Australiër Ewan Ca leb. Middelburger Van der Lijke werd zeventiende in het eindklassement. De Thüringen Rundfahrt werd gewonnen door Dylan van Baarle, een ploeggenoot van Van der Lijke. SINT MICHIELSGESTEL Golfster Marije van Belzen heeft zaterdag in Sint Michielsgestel het toernooi De Dommel Open gewon nen. De Goese had van de acht tien vrouwen de minste sla gen nodig voor de 24 holes. Van Belzen won met haar ze ge een wildcard voor het in ternationale amateurtoer- nooi op De Eindhovensche, eind augustus. CELJE Judoka Sam van 't Westende is er zaterdag net niet ge slaagd een medaille te pak ken tijdens het Europa Cup toernooi van Celje. De Vlis- singer verloor in de Sloveen se stad de strijd om het brons van de Duitser Chris topher Voelk. Van 't Westen de, die uitkomt in de klasse -73 kilo, judode zeven par tijen. Hij verloor in de twee de ronde. Vervolgens mocht hij na vier overwinningen op rij in de herkansingen op gaan voor de derde plek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37