c% de emotie Wat blijft is ff) niensenlinq.nl maandag 127 juni 2013 Nico de Groot-de Kam tel. 0118-612868 De Ui tvaart Informatie Hulplijn "LJ-'DO familieberichten familieberichten online. Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant I 27 Ikga slapen, it^èen moe. Tot ons onbeschrijfelijke verdriet hebben unj na een ernstige ziekte afscheid moeten nemen van onze lieve, unieke en dappere Liefje. Iedereen die baargeiend beeft zveet hoeveel we haar zuüen missen AtujefiqiieJohanna Magdafena Maria Astrofi "Heerlen 20 november 1967 t Middelburg 14 juni 2013 Middelburg: "Riet Janssen Hieuw en St. Joosland: Marcel Middelburg: San en Simon Hanna, C? Heerlen: Jvonne Janssen %entmeester(aan 50 4336 "EHMiddelburg Z1 bunt afscheid nemen van Angelique in het rouwcentrum Middelburg, Huitenhovelaan 1 te Middelburg, op woensdag 19 juni van 19.00 tot 19.30 uur. "De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 20 juni om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, 'Westelijke Oude HavendijbJ te Middelburg, gevolgd door de begrafenis aldaar. 9ja de begrafenis bent u uitgenodigd voor een samenzijn in de koffiekamer van de begraafplaats, alwaar u de familie persoonlijk kunt condoleren. Onze speciale dank gaat ud naar dokter (Boejharat voor zijn ondersteuning en betrokkenheid, de medewerkers van Zorgstroom - Zuid voor hun liefdevolle verzorging, de dames van de tfuis- begeleiding en allen die haar zoveel kaarten gestuurd hebben. Ze was er zo blij mee. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve tante Liekj Hooit meer samen frietjes eten. Hooit meersamen Tinkelbellkjjkfin. Hooit meersamen kroelen. Je bent een sterretjegeworden, Ifealje missen. Dikke Hanna. Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man, pa en opa. Wij zullen je missen. Willy Alouis Nachtegael echtgenoot van Elvira Desiré Marie Herrewegh Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Heikant: Elvira Heikant: Carlo en Anne-Marie Naomi, Mirthe Heikant: Erwin en Chantal Joy, Jimmy, Iggy Heikant: Isabella en Rolf Maarten, Veerle 15 juni 2013 Vylainlaan 42,4566 AW Heikant U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 19 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 20 juni om 14.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In liefdevolle herinnering 17-06-2011 17-06-2013 Een lege plek Nog steeds gemis De herinnering aan jou Is al wat er nog is Jenny en Paul Dag en nacht bereikbaar Eigen rouwcentrum uitvaartverzorging tevens informatiecentrum Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 27