Suzanna Adriaanse 2 6 Ifamilieberichten (H9ns9nlinq.nl Geertruida Cornelia van Liere - de Rooij G.C. van Liere - de Rooij tante Suus 15 mei 1925 15 juni 2013 Jo Meerdink -\y Jo Meerdink Jo Meerdink maandag 127 juni 2013 "Je moeder blijft tóch je moeder.. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Echtgenote van Johannes van Liere 13 mei 2004 Verseke, 22 mei 1922 's- Gravenpolder, 16 juni 2013 Nelleke Tessen - van Liere Wolf Tessen Santino en Esther Roberto Corry van Liere Peter Goovers Correspondentieadres: Fam. Tessen - van Liere, Ooststraat 63, 4421 EA Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 juni van 19.30 - 20.00 uur in Rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 19 juni om 12.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er vanaf 14.00 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Egelantierstraat 54 te 's-Gravenpolder voor de liefdevolle zorg en aandacht. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante H. van Liere - Lepoeter A. van Liere IJ. van Liere - Poley Neven en nichten Langzaam vervagen herinneringen gleden gedachten weg en wist je soms niet meer waar je was Nu nemen wij afscheid van jou. Zaterdag is overleden mijn lieve zus en onze schoonzus, onze lieve tante A. Adriaanse C. Adriaanse-Faasse A. Francke N. Francke-Adriaanse t J. Pouwelse K. Adriaanse f Neven en nichten Francke Neven en nichten Adriaanse Contactadres: Jan Kees Francke Boomgaard 34 4371 CL Koudekerke Degenen die persoonlijk afscheid willen nemen van tante Suus zijn welkom op dinsdagavond 18 juni 2013 tussen 20.00 en 20.30 uur, op haar kamer in Simnia, Domburg. De afscheidsdienst is op woensdag 19 juni om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 in Zoutelande. Vanaf 12.30 uur is er in deze kerk gelegenheid om de familie te condoleren. Omstreeks 14.00 uur brengen we tante Suus naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats van Zoutelande. Wij willen de medewerkers van Swerfrust en Simnia bedanken voor de liefdevolle verzorging Iedereen die zich betrokken voelt bij tante Suus is van harte welkom Deze berichtgeving is in plaats van kaarten dt In plaats van kaarten Je was een grote eikenboom Wortels stevig in de grond Hoe steviger en hoger de boom Hoe harder de dreun als hij valt. Zijn 'meest spannende avontuur ooit' is ten einde. Dankbaar voor al het goede dat hij voor ons heeft gedaan en betekend geven wij kennis van het overlijden van Henriëtte Meerdink-Oosterhoff Nick en Mariëlle Shandro Max 14 Juni 2013 Krammerstraat 29 4301 VN Zierikzee Donderdag 20 juni is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het Multi Functioneel Centrum, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Om 13.00 uur zullen we hem met woorden en beelden gedenken in een korte samenkomst, waarna de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Verdrietig, maar met vele goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom. Echtgenoot van Henriëtte Meerdink - Oosterhoff. Bed urn George en Ruurdtje Oosterhoff Bedum Johan en Greetje George Frits Ruurd Bedum Ronald en Gilian Vriend Jo Niet lullen maar doen! Het is zo als het is maar we missen je wel. Wij wensen Henriëtte, Nick en Mariëlle, Shandro en Max en familie heel veel kracht en sterkte toe. Fransca en Ed Ineke en Johan Degene die ik liefheb, heb ik verlaten, om degene die ik liefhad, terug te zien. Na een periode van afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Margrietha de Jonge-Schrieks Griet sinds 2003 weduwe van Aalbrecht de Jonge in de leeftijd van 88 jaar. Rijsbergen: Corry en Frans Mireille en Oscar Esmée, Luuk Wijnand en Birgit Isabel, Sofia Hansweert: Wim en Ella Petra en Leon Bennie en Moniek Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Poelwijck en huisarts Dr. Wolbers voor de liefdevolle zorg en aandacht. 15 juni 2013 Zorgcentrum Poelwijck, 's-Heer Arendskerke. Correspondentieadres: Keeten 27,4417 CC Hansweert. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 20 juni om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er in het mortuarium naast de kerk van 9.15 - 9.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de uitvaartdienst is er in Eethuis 't Hoekje, Dorpsstraat 115 te Heinkenszand tot 12.30 uur gelegenheid tot condoleren. In besloten kring begeleiden wij ons ma en oma naar het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Pa was er altijd, nu moeten we hem loslaten. Loslaten is het moeilijkste, maar de mooie herinnering blijft. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve pa en opa. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Ludovicus Maria Burm Louis echtgenoot van Maria Cornelia van Itegem f en van Maria Hendrika Cornelissens t levenspartner van Helena Maria Goossens t Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Lidwina en Johan Mouthaan-Burm Martin en Silvie Anne 14 juni 2013 Correspondentieadres: Liduinapark 5,4561 JW Hulst U kunt afscheid nemen van pa in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 19 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 20 juni om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffino- weg 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers van 'Curamus die pa zorg hebben gegeven in zijn laatste levensfase. Het heeft hem en ons goed gedaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26