Hlensenlinq.nl familieberichten I 25 Pim Lokerse Nonkel Pim Pim Lokerse Bram Coppoolse Bram Coppoolse Elizabeth Pieternella Schijf - Betsy - Petrus Franciscus Leonardus van 't Westeinde maandag 17 juni 2013 Uit liefde, maar ook met veel verdriet moesten wij hem loslaten Wilhelmus Jacobus '27 april 1964 t 13 juni 2013 Bettine Nagelhout Willem Lokerse Daniël Lokerse Marieke van Katwijk Bas en Imelda Lokerse Rini en Jacques Willemse Jannie en Kees Riemens Stephan Lokerse Nelleke en Adri Koole Neven en Nichten Correspondentieadres: Biesbosstraat 6, 4335 VN Middelburg Pim is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar de gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 18 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 19 juni om 12.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 1115 tot 11.45 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Iedereen die zich verbonden voelt met Pim is welkom. Rust zacht We zullen je grapjes, jouw speciale humor, missen. We wensen iedereen sterkte toe. Maarten, Frederieke, Robert, Mirjam, Ronald, Herman, Petra, Marcel, Arjan, Wilbert partners en kinderen A smile relieves a heart that grieves Remember what I said I'm not waiting on a lady Jiti I'm just waiting on a friend W Dag Lieve Pim Nooit meer samen lachen,wat drinken en luisteren naar je mooie verhalen. Voor altijd in ons hart! Conno, Lian, Ruben, Isabel en Aron Vaak zullen we je nog tegenkomen met wat je was en wat je zei. Menno, Carolina en Sophie Bliek-Osinga Niet een blad maar een boom is gevallen geveld door een felle wind. Nu, door liefde en wind gedragen is hij op weg gegaan. Tot ons onuitsprekelijke verdriet is op 14 juni mijn beste vriend en maatje, onze allerliefste vader en schoonvader overleden aan een hersenbloeding. Bassist en zanger in hart en nieren 6 oktober 1952-14 juni 2013 "Je bent en blijft mijn grote liefde Bram!" En jij de mijne Car... eh... Cay!" Cayla Aerssens Carlijn Bas en Evi Meike en Ricardo Luka «ft Pinky *it Bram is bij Cayla thuis. Batenburg 47, 4385 HE Vlissingen Wij nodigen u uit samen met ons zijn leven te gedenken op woensdag 19 juni om 12.45 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Bram was dol op de kleur blauw. Daarom stellen wij een blauw accent in uw kleding óp prijs. Graag een witte roos als afscheidsgroet. Oktoberkind, oktoberkind Opdat jij niet vergeet De allerlaatste zoete braam Is de eerste die jij eet Een laatste warme zonnestraal verwarmt jou eerste dag En een laatste zwaluw die vertrekt is de eerste die jij zag En dat is waarom een oktoberkind niet gelooft in laatste dingen 't zal een herfstdag als een lentedag bezingen Liselore Gerritsen In herinnering aan onze lieve broer, zwager en oom Wim en Marianne Bep Sjaak (in herinnering) Simon en Thea Thea en Gerard Joke en Kees (achter) neven en (achter) nichten Wij wensen Cayla en de kinderen veel sterkte. Wij zijn er naartoe gegroeid, desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Op vrijdag 14 juni is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Goes, 21 mei 1922 t Delft, 14 juni 2013 Kapelle: Annie en Dirk t Hage Driebergen: Jeanne Harteveld Delft: Marianne Ros Kapelle: Jaap en Jeanne Ros Delft: Els en Ed van Katwijk Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J.T.P. Ros, Park Beukenhof 9, 4421 BV, Kapelle leven Zijn manier van leven God en mens natuurgetrouw zal uiteindelijk overleven alle tranen alle rouw Zp zullen wij mijn lieve man en onze lieve papa altijd blijven herinneren echtgenoot van Tineke van den Eijnden Groede, 15 september 1940 t Breskens, 14 juni 2013 Breskens: L.C.M. van 't Westeinde-van den Eijnden Jessica en Skender Annelies Miriam Correspondentieadres: Golepoldersedijk 1 4511 PC Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 20 juni om 10.30 uur in de Barbarakerk aan de Europastraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de nieuwe begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 10.00 tot 10.25 uur voor in de kerk. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 25