eJL Colofon voor betaalbar amilieberichten lllenseniinq.nl Saskia Joziasse-Kind Jolanda Perdijk- Boogerd Hubert Beulens Abraham Pieter den Engelsman Daan Huijssen Foort Dominicus Cornells J :ter Geus Addie Pichal - Geelhoedt DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde webs zaterdag 15 juni 2013 I 43 We zijn ontroerd en dankbaar voor uw grote belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder, onze dochter, zus en schoonzus We missen haar in alles. De vele kaarten, brieven en telefoontjes hebben ons verteld wat zij ook voor anderen betekende en waren voor ons een grote steun. Namens ons allen hartelijk bedankt. Piet en Davina Joziasse Familie Kind Familie Joziasse Nieuw- en Sint Joosland, juni 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je zo goed, wanneer je iemand missen moet. Daarom willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook tijdens haar ziekte en na het overlijden van het heeft ons zo goed gedaan, te mogen ervaren dat Jolanda bij zovelen geliefd was. André Boogerd Bart Koen en Kim Ouwerkerk, juni 2013 Ongelofelijk en overweldigend waren de vele troostende en ontroerende betuigingen na het overlijden van mijn man, ons pa, schoonpa en opa Ber Wij willen u allen bedanken voor de warme belangstelling die wij hebben mogen ontvangen. Mw. G. Beulens-Coppieters Kinderen en kleinkinderen. Westdorpe, juni 2013 Uw belangstelling, medeleven en steun na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Jaap en Tiny den Engelsman - Kesteloo klein- en achterkleinkinderen Goes, juni 2013 Nu zijn aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij hem zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse dingen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve papa, en lieve, lieve opa Dit heeft ons gesterkt in ons verdriet, heel hartelijk dank hiervoor. Je blijft in ons hart. Vergeten doen wij je niet. Sjoerdje Huijssen-Veenbaas kinderen en kleinkinderen Zoveel bloemen zoveel kaarten zoveel belangstelling zoveel troostende woorden hartverwarmend Ze waren en zijn ons tot steun bij het afscheid van mijn lieve man en onze lieve papa Iedereen bedankt, Dianne, Jannieta en Laurina Westkapelle, juni 2013 Wij danken u hartelijk voor de hartverwarmende en overweldigende belangstelling, kaarten, bloemen en warme woorden die wij van u mochten ontvangen voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze vacfer én opa f)e genegenheid heeft ons z» ieruit sprak d gedaan. Wij danken allen voor de liefdevolle zorg, begeleiding en bezoek aan Kees besteed. Jo Geus - de Jonge Christel Geus Michel, Olga Geus - van Bilzem Ibe, Daphne 's-Heerenhoek, juni 2013 Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed Als je iemand die je liefhebt, verliezen moet. Ontroerd zijn wij door de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en trotse oma Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Marian en Leo Kunst - Pichal YlonaManon Kees en Anita Pichal - Lindhout Jeniffer, Brett Terneuzen, juni 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn dierbare man, geliefde vader en opa Jan Meer tens De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Tevens onze hartelijke dank aan uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt te Temeuzen. Dinie Meertens-Gazan Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, juni 2013 UITVAARTZORG Kapelle, juni 2013. Schouwen-Duiveland C-"" Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) 15 juni 1999 15 juni 2013 In liefdevolle herinnering Mevrouw C. Kramer-Huiszoon Voor altijd in ons hart. Peter, Astrid, Caroline en Dennis Zomervakantierooster: Dr. H.P.C. Gevaert 29/7 t/m 18/8 Dr. E.R.C. Rijken 22/7 t/m 11/8 Dr. J.J.H.G. Schmeitz 01/7 t/m 21/7 Dr. C.M.H. Schoot 22/7 t/m 11/8 Dr. B.J.M. Schruer 28/6 t/m 21/7 Dr. M. v/d Stoep 01/7 t/m 21/7 Herhalingsrecepten a.u.b. tijdig aanvragen bij uw eigen huisarts tussen 08:00 uur en 10:30 uur. UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vi MAREA UITVAART 'Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient - Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande - 06-40796513 - www.mai Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voör eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43