Anticyclisch ondernemen r Resultaatgericht en betrokken! Matthijsse Matthijsse ABNAMRO Grondlegger Sfeervolle zalen Lef en visie Campagne Matthijsse Matthijsse Accountants Adviseurs: Verdieping Dynamisch Efficiencyslag Sparringpartner Vertrouwd, deskundig, ambitieus en duurzaam zijn de pijlers van ABN AMRO. „Dat matcht met onze speerpunten", aldus de gebroeders Eef en jules Izeboud van Golden Tulip Strandho tel Westduin. Het familiebedrijf, dat in 2014 dertig jaar bestaat, start in het najaar een grootschalige renovatie van hotelkamers, vergaderzalen en openbare ruimtes. Het is een sterk staaltje van anticyclisch ondernemen in economisch roerige tijden. „Wij investeren graag in vernieuwende concepten, juist in tij den van crisis. We hebben in de loop der jaren al in twee fases gerenoveerd. In de moeilijke jaren tachtig hebben we bijvoor beeld uitgebreid met een nieuw zwembad." Grondlegger van het riante vier- sterrenhotel is vader Eef Izeboud sr. Door zijn overlijden in 2005 is de overname door de beide zoons in een stroomversnelling geraakt. Vanaf het prille begin is ABN AMRO huisbankier van Ho tel Westduin. „Walcheren en toe risme zijn onlosmakelijk met el kaar verbonden. Westduin is een prachtig bedrijf op een unieke lo catie. De renovatie betekent een forse investering, maar wij staan de gebroeders Izeboud graag met coaching en financiële middelen terzijde om hun ambities te hel pen verwezenlijken", aldus Peter Bakx, Senior Relatiemanager Be drijven ABN AMRO Walcheren. Westduin ligt direct onderaan de laagste duinovergang van Wal cheren, op vijftig meter van het strand. Het is een ideale vakantie bestemming voor toeristen, maar met negen sfeervolle zalen is het hotel ook een unieke locatie voor vergaderingen, (bedrijfs)feesten en zakelijke evenementen zoals Frangoise Wittmer: „Wij kijken verder dan de cijfers." congressen. De dinerzaal be schikt over 450 plaatsen en er kunnen recepties tot 1500 perso nen gehouden worden. Westduin is een familiebedrijf en dat zien de gasten terug in de bedrijfsvoe ring. Naast de goede prijskwali- teitverhouding staat gastvrijheid in de ruime zin des woords voor op. „We denken ook graag mee met de gasten bij het organiseren van hun zakelijke evenementen", leggen de ondernemers Eef en Ju les uit. Alle partijen roemen het drie hoeksoverleg tussen ondernemer, bank en accountant. „Daarbij hoort ook het durven stellen van kritische vragen. Het is belang rijk om elkaar een spiegel voor te houden, met als doel om het bedrijf te laten floreren. Als er onderling vertrouwen en respect is, krijg je ook dieptegesprekken. Zeker bij een dergelijke inves teringsoperatie is dat van groot belang", zegt accountant Frans Eppings RA. Frangoise Wittmer, Directeur Be drijven ABN AMRO Walcheren, wijst op de cruciale rol van de ondernemer achter de onder neming. „Wij kijken verder dan de cijfers. De ondernemer kan het verschil maken. Wat zijn de plannen en hoe denkt men die te realiseren ABN AMRO heeft de middelen en de ruimte om bedrijven te financieren. Met on dernemers met lef en visie zoals de gebroeders Izeboud doen wij graag zaken. Bankieren is naast cijferwerk ook mensenwerk. Be palend is de juiste klik tussen re latiemanager en klant. De kracht van ABN AMRO ligt in duurzame relaties. Dat schept vertrouwen." 1 v/nr ondernemer Eef Izeboud (Strandhotel Westduin), Peter Bakx (Re latiebeheerder ABN AMRO Walcheren), Frangoise Wittmer (Directeur Bedrijven ABN AMRO Walcheren), accountant Frans Eppings RA en ondernemer Jules Izeboud (Strandhotel Westduin). De medewerkers van ABN AMRO voelen zich sterk verbonden met de bedrijvigheid in hun gebied. Momenteel loopt de ABN AMRO campagne 'Weten wat nu nodig is'. ABN AMRO is bij uitstek de bank met veel sectorkennis. Daar profiteert de klant van. Zo heeft kennis van de sector ook een belangrijke rol gespeeld bij de advisering van de gebroeders Ize boud. ABN AMRO Bedrijven Walcheren Markt 7 Middelburg Tel: 0118-672585 www.abnamro.nl VLISSINGEN - Matthijsse Matthijsse Accountants Adviseurs, gevestigd aan de Badhuisstraat in Vlissingen, is al twintig jaar een begrip in Zeeland. Deskundigheid, een scherpe prijsstel ling, persoonlijke betrokkenheid en verregaande digitalisering zijn de pijlers waarop het kantoor is gegrondvest. Naast regulie re zaken als het samenstellen van jaarrekeningen, controlewerk en fiscale aangiften legt het team vooral de nadruk op resultaat gericht advies en klankborden met ondernemers. Kenmerkend voor Matthijsse Matthijsse is het voortdurend zelf nemen van initiatief bij het adviseren en coachen van MKB bedrijven. Met recht kan dan ook gezegd worden: Matthijsse Matthijsse Ac countants Adviseurs is resultaatgericht en betrokken. „Via verdieping in branche en onder neming, is de jaarrekening voor ons geen verrassing meer. Wij hechten veel waarde aan regelmatig overleg met de klant, al is het maar even een half uurtje bijpraten over het reilen en zeilen van de onderneming. We proberen ons te onderscheiden door zelf naar de klant toe te gaan en niet achterover te leunen. Daardoor kun nen we ons makkelijker verplaatsen in de ondernemer. Wij spreken de taal van de ondernemer, in duide lijke en begrijpelijke bewoordingen. Een verantwoorde beleidsbeslissing vraagt een continue analyse van cij fermateriaal, zodat er een goede in schatting gemaakt kan worden. Een goede, overzichtelijke jaarrekening en heldere prognoses zijn van groot belang. Op basis van deze cijfers kunnen verantwoorde beslissingen genomen worden over de toekomst van de onderneming. Waar wil de ondernemer over vijf of tien jaar staan met zijn zaak? De bedrijfsre sultaten bepalen hoe en wanneer de ondernemer de volgende stap in de markt zet", aldus accountant-onder- nemer Hanco Matthijsse AA. Hij leidt een dynamisch bedrijf met een frisse blik op de financiële zaken van de klant. Met een Accountant- Administratieconsulent, een Federa tie Belastingadviseur, een Federatie Financieel Planner en een ervaren loonadviseur in het team zijn de klan ten zeker van een deskundig advies. De 'negen tot vijf mentaliteit' is niet besteed aan zijn bedrijf. „Wij zijn ook bereikbaar na vijven, speciaal voor de klanten die wat willen door spreken omdat ze overdag te druk zijn met het feitelijke runnen van hun bedrijf kan ook gerust 's avonds een afspraak worden ingepland. We hameren op aandacht, maatwerk en resultaat!" Hanco wijst op de efficiencyslag dié zijn kantoor in de afgelopen jaren heeft gemaakt. „Door verregaande automatisering kunnen we meer aan met minder mensen. De digitalise ring v^n ons werkproces, van onze dossiervorming, brengt met zich mee dat we efficiënter kunnen werken. Daardoor kunnen we onze diensten tegen concurrerende prijzen blij ven aanbieden. Ik ben net zo trots op mijn team als op mijn klanten, variërend van ZZP'ers tot holding structuren binnen familiebedrijven. Ondanks de huidige economische omstandigheden zijn er gelukkig ook diverse bedrijven die goed blij ven presteren. Het is de kunst van onze medewerkers om duidelijk te maken dat je als ondernemer niet onnodig fiscaal voordeel moet laten liggen, bijvoorbeeld bij de aanschaf van bedrijfsmiddelen zoals zonnepa nelen en een zeer zuinige personen auto. Hiermee ontstaat een win-win situatie voor zowel de ondernemer als voor ons als accountant." Matthijsse Matthijsse is sparring partner voor bedrijven en organisaties met betrekking tot diverse economi sche, financiële, fiscale en organisa torische zaken: samen kansen zien Hanco Matthijsse AA (links), Gertjan de Jonge en Priscilla de Blaey AA. en hier actief mee aan de slag gaan! Is de tijd rijp om te investeren of kan een ingrijpende beslissing beter even worden uitgesteld? Zo ja, moet er krediet worden aangevraagd? Moet de eenmanszaak worden omgezet in een vennootschap onder firma of een BV? Is herstructurering wellicht ge wenst? Is een fusie of overname aan de orde? Is het bedrijf goed verze kerd en is er een risico-inventarisatie gemaakt? Hoe zit het met de fiscale regelgeving? Ook voor financiële zaken op het snijvlak van particulier en zakelijk is men bij Matthijsse Matthijsse aan het juiste adres. Een goede finan ciële planning is tenslotte voor zowel ondernemers als particulieren goud waard. Accountants Adviseurs Badhuisstraat 28 4381 LS Vlissingen Tel: 0118-416 961 info@matthijsse-matthijsse.nl www.matth i j sse-matth i jsse. n I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 134