Zo DELTA! Zo Mark De unieke veelzijdigheid van B en P nu ook in Terneuzen. Automatisering Bezoek de open dag van B en P op 20 juni a.s. van 13.00 tot 20.00 Kantoorartikelen Kantoormeubilair www.DELTA.nl/ondernemers Voor velen is B en P al jaren een bekend begrip, voor ande ren misschien een nieuw gezicht. Door de jaren heen is B en P gegroeid tot dé totaalleverancier van bedrijfsautomatisering, kantoorartikelen en kantoormeubilair voor zakelijk Zeeland, West-Brabant en Noord-België. Met 19 medewerkers is B en P één adres voor vele disciplines met voor elke discipline een team van goed opgeleide, gecertificeerde, ervaren en en thousiaste mensen. Na Breskens (sinds 19%) is B en P is nu ook gevestigd in Terneuzen! Door de centrale ligging van Ter- neuzen is deze vestiging een ide ale uitvalbasis voor de IT-experts van B en P. Zo kunnen zij hun klanten nog efficiënter van de benodigde service voorzien. B en P biedt voor iedere ondernemer de oplos sing tot het compleet ontzorgen van het automatiseringsvraagstuk, "traditioneel" en in de "cloud". Van een uitgebreide netwerkin ventarisatie, het leveren van de benodigde hard- en software, tot de volledige implementatie, systeembeheer en onderhoud. Hierbij staan monitoring en een pro-actief beleid centraal. B en P kan u ook adviseren omtrent de (financiële) voordelen van kan toormachines en de veelzijdige mogelijkheden ervan welke pas sen binnen de moderne bedrijfs voering. B en P biedt ook telefonie en be veiligingsoplossingen aan. Om dat deze markten steeds meer raakvlakken hebben met auto matisering, kan B en P u hier uitstekend in bedienen. Deze oplossingen staan garant voor kostenbesparing, meer mogelijk heden en flexibiliteit. B en P beschikt in zowel Bres kens als Terneuzen over een stra tegische en direct beschikbare voorraad kantoorartikelen. B en P biedt verschillende aspecten die het bedrijf maken tot de leve rancier van kantoorartikelen bij uitstek. De verkoopmedewerkers zijn direct telefonisch bereikbaar en kunnen u prima adviseren. U stelt de vraag, B en P biedt de oplossing. Standaard als het kan, maatwerk indien gewenst. Uitgebreide mogelijkheden zijn er tot het maken van afspraken m.b.t. de logistiek. Zoals het kas- tenplan, waarbij medewerkers van B en P uw voorraad op peil houden volgens vooraf gemaakte afspraken. Ook kunnen bestellin gen worden afgeleverd tot op het bureau van de medewerker mid dels het zogenaamde "desktop del ivery"-concept. Bent u op zoek naar een enkel bu reau, kast of bureaustoel? Over weegt u uw werkplek, kantine of spreekkamer te vernieuwen of wilt u een compleet nieuwe inrichting van uw bedrijf? In de showroom (2 verdiepingen) te Terneuzen vindt u een duidelijk overzicht van de mogelijkheden. De show room biedt een assortiment waar uit elke gewenste oplossing is sa men te stellen. Kenmerken hierbij zijn o.a. functionaliteit, styling en vergaande mogelijkheden tot maatwerk. Grote aandacht gaat ook uit naar ergonomie en de flexibele werkplek in het kader van "het nieuwe werken". Om u een goed beeld te geven van de unieke veelzijdigheid van het bedrijf organiseert B en P op 20 juni as. in de locatie Terneuzen «en open dag. Van 13.00 tot 20.00 uur is er doorlopend de mogelijk heid tot het nemen van een kijkje en u te laten informeren door één van de medewerkers. vlnr: Luc Buijsse (directie), Caroline Buijsse (directie), Pieter van Wijck (manager ICT), Thijs de Groote (commercieel medewerker) en Erik de Rechter (directie) Foto's: Mark Nelemans B en P Hughersluys 35 4536 HM Terneuzen T. 0115-712690 I. www.benp.biz Kies net als Mark voor zekerheid en gemak, kies voor energie van DELTA. U kunt nu profiteren van onze nieuwe, vaste leveringsprijzen voor elektriciteit en gas. Als uw leveringsovereenkomst voor bepaalde tijd afloopt, ontvangt u van ons een nieuw aanbod. Het kiezen van de juiste materialen is een belangrijke fase in het werk van een architect. Stalen van bouwmaterialen moeten bij het juiste licht beoordeeld worden. Een beslissing voor een bepaalde steen draai je niet zomaar terug. Mark vindt daarom een representatieve ruimte met het juiste licht en een aangenaam klimaat erg belangrijk. Zonder energie is Mark nergens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 124