2 Column Goede doel beursvloer Colofon Het kost me moeite, maar ik moet toch even terugkomen op mijn woorden, die ik een jaar of twee gele den op deze plek uitte. Over golf. Mij niet ge zien, was toen de strek king van dat stukje. Dat neem ik terug. Hoe komt dat nu ineens? Zal ik u vertellen. Ik was op visite bij mijn benedenbuurman, we kregen het over hobby's. Waar om gaan jullie niet tennissen, vroegen de vrouwen. Nou ten nis ik alleen maar tegen iemand waarvan ik zeker weet dat ik kan winnen en omdat ik al bijna vijfjaar geen bal meer ge raakt heb, was dat geen optie. Zullen we dan gaan golfen, opperde mijn buurman. En hij haalde een bon uitzijn bu reaula, waarmee je kan lessen, je gvb halen en een jaar lang kan spelen. Tegen, uiteraard, een fikse vergoeding. Heb jij weieens gegolfd, vroeg ik hem. Nee, hij vond er nooit wat aan. 'Ik krijg die bal nog geen veertig centimeter weggesla gen.' En toen ging voor mij het sein op groen. 'Zullen we dan samen gaan?' Ja, dat vond hij wel wat. En ik ook. Voel ik me niet zo alleen als ik er uren over doe om één hole te halen. Hele dagen in de buitenlucht, wandelen en daarna even een drankje doen. Een bijkomende reden dat ik om ben, is het feit dat ik zo onderhand aan het eind van mijn werkzaam leven ben gekomen. Mijn paniek begint te groeien, want ik heb nog steeds geen fatsoenlijke hobby ge vonden. Ja, ik heb een, en straks twee kleinkinderen. Maar ze zien me al aankomen, iedere ochtend om half negen. Ha, daar is opa weer. Laten we dat maar niet doen. Golf is dus een eerste stap. Mijn buurman en ik kunnen vast nog veel meer hobby's verzinnen. Hebben we straks uren de tijd voor als we over de golfbaan slenteren. Mijmeren of we ons opgeven voor een cursus boetseren of kleiduiven gaan schie ten. Ik ben gerustgesteld, ik heb geïnvesteerd in de toe komst. Nu nog een fatsoenlijke pofbroek, een bijpassende pet, hippe schoentjes, de nodige clubs, golftassen en een karretje. Wethouders Rob Van Dooren en Saskia Szarafinski slaan de gong In een sfeervolle ambiance vond op 28 mei de zesde editie van de Beursvloer Zeeland plaats. Maar liefst 54 bedrijven en 46 maat schappelijke en vrijwilligersorga nisaties dreven in de Timmerfa briek in Vlissingen handel met ge sloten beurzen. Dat leverde maar liefst 184 waardevolle matches op! De organisatie was weer in handen van Stichting De Zeeuw se Uitdaging met manager Resy van Loon aan het roer. Tekst: Loes van der Hoeven Foto's: Ruben Oreel VLISSINGEN - Op deze regenachti ge dinsdagmiddag vulde de monu mentale Timmerfabriek zich met een groot aantal ondernemers, vrijwilli gers en genodigden. Allen vertegen woordigden zij bedrijven, instellin gen en stichtingen. Het was voor de eerste keer dat de beursvloer in Vlis singen plaatsvond. De vijf eerdere vijf edities werden gehouden in Middel burg, Goes en Terneuzen. Qua be reikbaarheid wint de Timmerfabriek het van de vorige beurslocaties. Het grote gratis parkeerterrein maakte de locatie extra aantrekkelijk, te meer omdat de weergoden ook nog eens gingen tegenstribbelen. De opening van deze zesde editie werd met een forse slag op de gong verricht door de wethouders/loco burgemeesters van Vlissingen Rob Van Dooren en Middelburg Saskia Szarafinski. Daarna was de beursvloer het podium voor de 'handelaren', die elkaar snel wisten te vinden. De eer ste match werd al bijna direct na de slag op de gong gemaakt. De Stich ting Scheepsbouwgeschiedenis Vlissin gen was de gelukkige. Zij kregen ad vies op het gebied van glas en verf aangeboden door een bekende Zeeuwse glas- en verfleverancier. De ze match werd evenals alle 183 die zouden volgen, door een van de nota rissen van Sauer en Oonk Notarissen uit Vlissingen vastgelegd en beloond met twee Wuppies: voor beide par tijen één! "Het aantal van 184 matches is een prachtige score, te meer omdat het stuk voor stuk waardevolle verbinte nissen zijn", zegt projectleider Resy van Loon. "Hieruit blijkt maar al te zeer hoe succesvol handelen met ge sloten beurzen is, ook in Zeeland. Met name voor de Zeeuwse samenle ving levert dat winst op, maar natuur lijk ook voor betrokken partijen. Het succes van de Beursvloer zal nog lang naklinken. De spontane reacties die Zesde Beursvloer: Belangrijke schakel Vraag en aanbod was zoals altijd on derverdeeld in de volgende vijf the ma's: Coaching, Training en Onder zoek; Financieel, Juridisch, Admini stratief en Technisch Advies; Marke wij op de beursvloer hebben ontvan gen, geven blijk van de waardering onder de deelnemers." Ron Gregoor deOndernemer is een uitgave van Wegener Media deOndernemer heeft een bereik van 68.000 huishoudens UITGEVER ad interim: Peter Jansen REDACTIE: Ron Gregoor VORMGEVING: Angela van Eek ADRESGEGEVENS: Postbus 91 4330 VB Middelburg T: 0118-434070 E: deondernemer@pzc.nl COMMERCIE: Bert de Vries Marcel Schreur salescoördinatie WEBSITE: www.deondernemer-pzc.nl Drukte op de beursvloer. Er wordt volop gehandeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 122