Casemanager Dementie Junior Exportmanager - jspida maasduinen eilandzorg Tramper Lid van de Raad van Toezicht m/v, deskundig op het gebied van financiën BRflBflNTZORG.NET 8 I banen JobTrack.nl Lmarant HELPDESK MEDEWERKER SYSTEEMBEHEERDER NETWERK- SERVERBEHEERDER Voor de Oosterschelderegio zoeken wij een 24 - 36 uur per week, uren in overleg Technology die zichzelf en de organisatie laat groeien bij een innoverend bedrijf zaterdag 15 juni 2013 Groep Werken aan cliëntperspectief Ben jij op zoek naar een van deze uitdagende functies? Dan komen wij graag in contact met jou. In bovengenoemde functies draag je zorg voor een optimale beschikbaarheid van de diverse systemen en diensten die wij bieden aan medewerkers en cliënten. Samen met jouw collega's richt jij je op het inrichten, beheren en bewaken van nagenoeg alle binnen de Amarant Groep aanwezige systemen en diensten. Werken aan je toekomst? Solliciteer! Voor de functie van Helpdesk medewerker zoeken wij een kandidaat met MBO+ werk- en denkniveau met enkele jaren ervaring als Helpdesk medewerker. Ben jij Comptia+ of Ariës gecertificeerd en word je geroemd om jouw klantgerichtheid én nauwkeurigheid? Dan zoeken wij jou! Salarisindicatie: maximaal 2600 euro per maand bij een fulltime werkweek. Voor de functie van Systeembeheerder zoeken wij een kandidaat met HBO werk- en denkniveau en enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Comptia+ of Ariës gecertificeerd is zeker een pré! Dan zoeken wij jou! Salarisindicatie: maximaal 3300 euro per maand bij een fulltime werkweek. Voor de functie van Netwerk- serverbeheerder zoeken wij een kandidaat met HBO werk- en denkniveau met enkele jaren ervaring in de functie van netwerk- serverbeheerder. Ben jij MCSE of CCE gecertificeerd? Dan zoeken wij jou! Salarisindicatie: maximaal 3300 euro per maand bij een fulltime werkweek. Naast goede primaire arbeidsvoorwaarden hanteren wij een werkweek van 36 uur én bieden wij uitstekende secundaire voorwaarden. WWW.WERKENBIJAMARANTGROEP.NI_ Bel of Mail Wil je eerst meer informatie over deze functie? Neem dan na 17 juni contact op met Wouter van Tuijl via w.v.tuijl@amarantgroep.nl of telefonisch via 013-4645 83. Direct schriftelijk solliciteren kan ook. Mail jouw CV en motivatie aan select@amarant.nl We nemen jouw sollicitatie graag in behandeling! meer informatie en solliciteren op www.maasduinenzorg.nl Stichting Maasduinen is een eigentijdse organisatie die zich richt op de zorg en het welzijn van ouderen in de gemeenten Loon op Zand, Waalwijk en Rijen. stichting met alle liefde en plezier Reageren op deze vacature? kijk opj a iiflM Hi ni tnlnvid leijenborch Schouwen-Duiveland Stichting Ketenzorg Midden en Noord Zeeland is een onafhankelijke organisatie die gedragen wordt door het merendeel van de zorgaanbieders uit de regio's Midden en Noord Zeeland. De stichting ontwikkelt, implementeert en voert transmurale en ketenzorgactiviteiten uit met als doel de kwaliteit van de zorg voor de patiënten en cliënten te verbeteren. Eén van de ketens in de stichting is het ketenzorgprogramma voor dementie in de Oosterschelderegio, waarvoor wij een casemanager werven. Wij zijn Eilandzorg Schouwen-Duiveland, Iriz Thuiszorg en Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, drie organisaties die onderdeel uitmaken van de keten dementie. Gezamenlijk zijn wij werkzaam in de hele Oosterschelderegio. De casemanager dementie wordt ingeschakeld vanaf het allereerste moment dat er ver moedens zijn bij de cliënt en hun familie van dementie. Je bent de belangenbehartiger en eerste aanspreekpunt van de cliënt en mantelzorger, huisarts en overige instanties. Als casemanager ben je verantwoordelijk voor het realiseren van samenhangende zorg en ondersteuning voor de cliënt met dementie. Daarnaast lever je vanuit je eigen deskundig heid een bijdrage aan innovatie en ontwikkeling van het zorgaanbod en het zorgnetwerk. Wat vragen wij van jou: HBO-niveau werk- en denkniveau, bij voorkeur met ruime werkervaring met de doelgroep; Kennis van psychogeriatrie en gerontopsychiatrie is vereist; Kennis van relevante wet- en regelgeving en de sociale kaart; Je beschikt over tact en het vermogen tot stimuleren, luisteren, motiveren, overtuigen, adviseren en bemiddelen; Je bent in staat om gesprekspartner te zijn op verschillende niveau's; Je bent flexibel en stressbestendig; Het bezit van een rijbewijs B is vereist. Wij bieden: een dienstverband tot 1 januari 2014 bij Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, welke vervolgens overgenomen wordt door Stichting Ketenzorg Midden en Noord Zeeland; een salaris conform de CAO WT, inschaling FWG 50. Indien de opleiding casemanager is behaald is de inschaling FWG 55; een uitdagende baan in een nieuwe functie binnen een groeiend professioneel team. Herken je jezelf? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Angela Kallewaard, directeur Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, tel 0113-240 900 of Ellie Lijnse, coördinator keten Dementie Oosterschelderegio van Stichting Ketenzorg Midden en Noord Zeeland, tel: 06-104 38187. Belangstelling? Mail je brief met cv o.v.v. vacature casemanager vóór 26 juni a.s. naar info@cleijenborch.nl. De gesprekken vinden donderdag 4 juli a.s. plaats. Stichting Ketenzorg - Midder» én Noord Zeeland 9 Tramper Technology (40 medewerkers) ontwikkelt en produceert verpakkingsmachines en complete pro ductielijnen voor de foodindustrie. Het bedrijf weet zowel nationaal als internationaal gerenommeerde klanten aan zich te binden waardoor haar positie steeds toonaangevender wordt. De organisatie on derscheidt zich in de markt door hoogwaardige tech nische kennis te vertalen naar innovatieve machines die sneller, duurzamer en gebruiksvriendelijker zijn. Hierdoor neemt de vraag ook in het buitenland toe. Deze zomer wordt het nieuwgebouwde pand langs de A58 in Goes betrokken, waardoor de productiecapaci teit flink toeneemt. Om bij te dragen aan de verdere groei van het bedrijf zoeken wij een gedreven m/v: Jouw uitdaging Voor jou wordt in je ontwikkeling naar exportmanager een gedegen inwerktraject vormgegeven. In samenwerking met de director sales bezoekje klanten, breng je de klantvraag in kaart, stel je offertes op, neem je deel aan beurzen, etc. Geleidelijk aan ga je steeds meer internationale verkooptaken overnemen van de director sales. Dit houdt in datje in toene mende mate buiten de Benelux nieuwe en bestaande klan ten zelfstandig gaat bedienen en uitbouwen. Je gespreks partners variëren van hoofd technische dienst tot inkopers en directieleden. Op termijn zal je circa 30% van je tijd reizen. Jouw profiel Je bent een commercieel talent dat zich wil ontplooien tot een professionele exportmanager. In alles wat jij doet streef je kwaliteit en de verwachting van de klant na. Inmiddels heb je een aantal jaren werkervaring in de verkoop van kapitaal goederen, bij voorkeur binnen een internationale omgeving. Je functioneert op hbo-niveau. De Nederlandse en Engelse taal beheers je in woord en schrift. Kennis van de Duitse en andere moderne talen is een belangrijke pre. Tenslotte be schik je over voldoende technische bagage om je de materie van Tramper Technology eigen te maken. Het aanbod Je mag met succesvolle verpakkingsconcepten aan de slag binnen een ambitieuze en expanderende organisatie. Deze functie is een uitstekende mogelijkheid voor kandidaten die toe zijn aan een tweede of derde stap in hun loopbaan en zich willen ontwikkelen tot een volwaardig exportmanager. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. I a organisatie- 1 bouwers Ben je geïnteresseerd Stuur dan je brief met cv per e-mail naar vacature@ispida.nl ta.v. de heer Nicolai Schiettekatte, consultant Ispida. Voor meer info bel 06-14360011. Zie ook www. trampertechnology. nl en www.ispida.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 100