GESLAAGD 15 Allemaal Gods zegen gewenst in jullie verdere loopbaan Helder in identiteit - Sterk in kwaliteit - Zorg een prioriteit CALVIJN COLLEGE, locatie Krabbendijke Appelstraat fflBÊEBBBt Gezakt? Vee! sterkte. Samen gaan we er nog even voor! C A L V 1 J ft ■4ÊÏS&«885*- C O L L B O e 's-Heer Arendskerke; Jurian Hage Nieuwdorp; Hildegard van Heukelom, Nieuwerkerk; Marieke van den Hoek, Goes; Dorine van Hoek, Kapelle; Elma Hoekman, 's-Gravenpolder; Leon Hoek man, Terneuzen; Martijnvan Houte, Sint Maartensdijk; Steef Houtekamer, Arne- muiden; Joanne Huissen, Baarland; Jona than van Iwaarden, Yerseke; Ron Jonge- neel, Goes; Niels Kleppe, Scherpenisse; Machelien de Koeijer, Yerseke; Cathlynn de Koeijer, Waarde; Liza Lukasse, Goes; Gertjan Meliefste, Axel; Jordy Mol, Tho- len; Christie Mol, Kloetinge; Tim Nees- kens, Kapelle; Daisy Nieuwenhuijse, Oost- dijk; Martijn Nieuwenhuijse, Borssele; Ja- colien Oosdijk, Stavenisse; Janco Over- beeke, Terneuzen; Marnel van Pagee, Krabbendijke; Steven Roelse, Middel burg; Frank Slingerland, Oosterland; Andrea Steenpoorte, Kruiningen; Hanne- ke Verhelst, Kruiningen; Willemijn de Vis ser, Kapelle; Job de Visser, Oostkapelle; Leon de Visser, 's-Gravenpolder; Jeroen Vliegenthart, Oosterland; Pieter Voorwin den, Kapelle; Lizelotte de Winter, Waar de; Suzanna Wouters, Meliskerke; Julia van Zetten, Tholen. HAVO, profiel: economie en maatschap pij en cultuur en maatschappij Marinade Goffau, Kruiningen; Rens Kop- pejan, Goes; Nicole Lindhout, Scherpenis se. HAVO, profiel: natuur en gezondheid Leonard Bijnagte, Stavenisse; Daan Bors- boom, Tholen; Ada Bout, Tholen; Korné Bout, Tholen; Willard Bout, Tholen; Mirel- la van Dijke, Tholen; Mariët Faasse, Oost kapelle; Jeanita de Feijter, Lewedorp; Mar vin Nieuwenhuijse Oostdijk; Tanja Nieuwenhuijse, Kattendijke; Willem Nieu- wenhuize, Yerseke; Marieke Remeynse, Wolphaartsdijk; Sjoerd Riemens, 's-Gra- venpolder; Tamara Sinke, Aagtekerke; Kees Stoutjesdijk, NieuwerkerkJonne Visser, Goes. HAVO, profiel: natuur en techniek William Brouwer, Arnemuiden; Jeroen Bulten, Middelburg; Maurice van der Ha ve, Yerseke; Sjaak van den Hoek, Goes; David Janse, Kapelle; Jurian de Koster, Stavenisse; Tiemen Markerink, Heinkens- zand; Cor-Jan Meeuse, 's-Gravenpolder; Jaap-Willem Meijer, Tholen; Kees Melief ste, Axel; Manuel Nieuwdorp, Kapelle; Reindert-Jan Rikkers, 's-Gravenpolder; Stephan Speksnijder, Tholen; Sjaak Tange, Axel; Anton Uijl, Sint Maar tensdijk; Jarno Verheij, Middelburg; Harm de Visser, Oostkapelle; Jim Visser Rit- them; Willem van Vliet, Arnemuiden; Matthijs van der Welle, Tholen. HAVO, profiel: natuur en techniek en natuur en gezondheid Judith van den Bosch, Yerseke; Willemien Francke, Westkapelle; Rémon de Ridder, Arnemuiden; Mariëtte Wijnholds, 's-Heer Arendskerke; Lisa Wisse, Biervliet. VWO, profiel: cultuur en maatschappij Wieneke Baan, Kalamazoo; Dianne Bal, Oosterland; Marisca van Bellen,Tholen; Geke Burger, Borssele; Eva Dieleman, Zaamslag; Janneke Eikelboom, Terneu zen; Elise Jacobse, 's-Gravenpolder; Sarah van der Maas, Middelburg; Roos Nieboer, Oost-Souburg; Alice Schot, Tholen; Rosanne Sturm, Middelburg; Elise Ver- schuure, Kruiningen. VWO, profiel: economie en maatschap pij Jochem van Dijk, Kapelle; Huibert van der Hart, Waarde; Linda Holleman, Arne muiden; Johnny Schot, Tholen; Nathalie Sinke, Aagtekerke; Robert Jan Soer, 's-Heer Arendskerke; Rosalie de Visser, Serooskerke Walcheren; Juriaan van de Wege, Kattendijke. VWO, profiel: economie en maatschap pij en cultuur en maatschappij Eline Beeke, Schoondijke; Lourens Dek, Kapelle; Anne-Louise Dekker, Middel burg; Ineke Eckhardt, Kapelle; Jorian Gunst, Tholen; Sigrid van Hoek, Kapelle; Arissa Riemens, Terneuzen; Jozua Sander- se, Vlissingen; Eline Sturm, Aagtekerke; Lennart Verheuvel, 's-Gravenpolder; Arin- da Verwijs, Tholen; Laura van Vliet, Arne muiden. VWO, profiel: natuur en gezondheid Martijn Andeweg, Middelburg; Joëlle van Bochove, Goes; Sanne Faasse, Aagte kerke; Miriam Francke, Waarde; Wille mijn Geijtenbeek, Goes; Martijn Jacobse, Middelburg; Reinier Koole, Goes; Petra Lock, 's-Gravenpolder; Niek van der Maas, Vlissingen; Wouter Muskee, Kapel le; Marjolein Niewenhuijse, Kapelle; Justi ne Nijsse, 's-Gravenpolder; Marieke Ver loop, Oud-Vossemeer; Amandy de Wolf, Arnemuiden. VWO, profiel: natuur en gezondheid en economie en maatschappij Janno Heger, 's-Gravenpolder. VWO, profiel: natuur en techniek Marjolein van Vliet, Kapelle. VWO, profiel: natuur en techniek en natuur en gezondheid Renatede Bruijne, Kapelle; Daniëlle Cor- bijn, Aagtekerke; Jolinda Elenbaas, 's-Gra- venpolder; Bart Geijtenbeek, Goes; Amel ia de Heer, Tholen; Rosanne Janse, Oost kapelle; Annet Lindhout, Poortvliet; De- bora Molenaar, Yerseke; Aline Paans Kapelle; Elze Quist, Sint Maartensdijk; Adriaan Spaanderman, Goes; Josefien Ver- schuure, Kruiningen; Ellianne Weststrate, Serooskerke Walcheren; Dennis Wisse, Aagtekerke; Tirza Wisse, Kapelle Ar jan Zandijk, Waarde VMBO, theoretische leerweg, econo mie Marijn van den Berge, Krabbendijke; Li- sanne Hage, Krabbendijke; Matthias Nieu wenhuijse, Waarde. VMBO, gemengde leerweg, economie Johan van Belzen, Krabbendijke; Judith Hoekman, Rilland; Rianne Hollestelle, Ril land; Jaco Jansen, Kruiningen; Pete Nelis, Yerseke; Mariëlle van der Poel, Yerseke; Wouter Sinke, Kruiningen; William Steen poorte, Kruiningen; Marit Steketee, Yerse ke. VMBO, theoretische leerweg, techniek Sander Hoekman, Oostdijk; Harm Meeuwsen, Oostdijk; Frank van de Vree- de, Krabbendijke; Pieter Zweemer, Krab bendijke. VMBO, gemengde leerweg, techniek Peter Butijn, Krabbendijke; Collin Evers- dijk, Kruiningen; Tom Goud, Waarde; Hui bert Jansen, Kruiningen; Joost van Koe- veringe, Krabbendijke; Wilco Koppelaar, Goes; Jeroen Koster, Krabbendijke; Ma- rijn Lijftogt, Krabbendijke; Thijs Lokerse, Kruiningen; Werner Lokerse, Kruiningen; Jacco Sinke, Kruiningen; Mart-Jan Wal- hout, Waarde; Mart van de Wege, Krab bendijke; Jos Weststrate, Krabbendijke. VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn Judith Francke, Waarde; Marijke Hart- hoorn, Kruiningen; Marylize Harthoorn, Waarde; Antoinet Hazeleger, Yerseke; Ja- comien Jansen, Kruiningen; Henrieke de Looff, Yerseke; Dianne Mieras, Kruinin gen; Marinda Moeleker, Waarde; Adrian- ne Verhelst, Kruiningen. Praktijkonderwijs Daniëla Dekker, Middelburg. MBO-bka (beroepsgekwalificeerd assis tent) Groen Gert-jan van Cadsand, Sas van Gent; Niek Walhout, Krabbendijke. MBO-bka (beroepsgekwalificeerd assis tent) Verkoopmedewerker Mariëlle de Feijter, Biervliet; Angeline Lu- teijn, Krabbendijke; Rina van Vossen, Sint Philipsland. MBO-bka (beroepsgekwalificeerd assis tent) Zorghulp Evelien Rijstenbil, Scherpenisse. VRIJDAG 14 JUNI 2013 Kees Kouw I Kees Kouw helpt zelfs nu hij met pensioen is gegaan, Lynn Schalkwijk nog met het bereiken van haar doel: chirurg worden, foto Izaak Verkeste de droom die ze al langer in haar hoofd had: geneeskunde studeren en chirurg worden. Maar ze miste de vakken natuur-, schei- en wis kunde en biologie. Via het Voort gezet Algemeen Volwassenen On derwijs (V AVO) bij het ROC in Middelburg volgde ze ruim twee jaar lang deze vakken. Nu is ze bijna klaar. Alleen natuurkunde op vwo-niveau moet nog van haar lijstje. Kees Kouw was twee jaar lang haar docent op het VAVO. Inmid dels is hij met pensioen en Lynn volgt nu haar laatste vak via de Open Universiteit. Toch zijn de twee nog in contact met elkaar.- Kouw is Lynn blijven helpen; hij doet het gratis en komt ervoor van Kortgene naar Middelburg. „In het begin gaf hij me elke maandag bijles, op het ROC. Nu ik alleen nog natuurkunde hoef te doen, spreken we minder af. We hebben wel veel mailcontact. Ik ben nu de enige voor wie hij dit doet. Hij heeft ook een vriendin van me geholpen, die nu al ge neeskunde studeert. Zij is heel en thousiast over de studie. „Blijf er voor gaan!", zegt ze tegen mij." Ook Kouw blijft haar stimuleren: „'Je kan het, je moet het blijven proberen', zegt hij dan." Lynn weet eigenlijk niet hoe ze Kees Kouw moet bedanken voor al zijn begeleiding. Daarom rea geerde ze op de oproep in deze krant om verhalen over belangrij ke docenten. Staat-ie in elk geval in de krant. „Hij is het waard." Philipsland; Johanna van Dijke, Sint-Anna- land; Paula van Dijke, Sint-Philipsland; Wil- leke Duine, Oud-Vossemeer; Marianne Goedegebuure, Sint-Annaland; Arlindy Kole, Oud-Vossemeer; Wilhelm Koop man, Sint-Maartensdijk; Hanneke Krone- man, Dinteloord; Leandra Nootenboom, Tholen; Nelleke Potappel, Stavenisse; An- nelies Rottier, Poortvliet; Niek de Ruiter, Stavenisse; Lisanne Stuijts, Tholen. CALVIJN COLLEGE, locatie Goes HAVO, profiel: cultuur en maatschappij Irma Bakker, Arnemuiden; Dineke Bart, Yerseke Heieen Bastiaanse, Goes; Sharon Brouwer, Kapelle; Anne Duijster, Yerseke; Jos Flikweert, 's-Gravenpolder; Milou Flipse, Wilhelminadorp; Marijke den Herder, Oostdijk; Leanne Karelse, 's-Gravenpolder; Marissa Keijts, Middel burg; Jos van der Meij, Goes; Johanneke Moens, Meliskerke; Caroline Pieper, Oos terland; Lea Spruijt, Meliskerke; Erwin de Visser, Aagtekerke; Linette van Walsem, Arnemuiden; Carola Weststrate, Nieuw dorp; Lisa Wisse, Oost-Souburg. HAVO, profiel: economie en maatschap pij Jannick de Bat, Zaamslag; Joël Beur- kens, Scherpenisse; Nick Bezuijen, Kapel le; Tonny van Cadsand, Sas Van Gent; San ne van Dijk, Krabbendijke; Benjamin va n Dijk, Kapelle; Marieke de Dreu, Krab bendijke; Aart-Jan van Elsacker, Tho len; Remco Flikweert, Oosterland; Jel- mer Flikweert, Sint Maartensdijk; Niels Fraanje, 's-Gravenpolder; Lydia van Gurp,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 81