GESLAAGD 11 VRIJDAG 14 JUNI 2013 te weinig I Jaap Schootemeijer en Irene Mens op het schoolplein voor Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee. foto Dirk-Jan Gjeltema mensen van school schoof ze aan tafel. „Ik heb van alle kanten hulp gehad, dat is echt ongelofelijk." Er werden knopen doorgehakt en nieuwe wegen ingeslagen. Zo trok Irene in bij haar tante Mar leen en oom Wim van Kooten uit Bruinisse. Haar tante kon haar hel pen haar zaakjes (ze heeft een ei gen bureau op het gebied van be geleiding en ontwikkeling) op or de te krijgen. Ook werd besloten dat Irene nogmaals 3 Havo zou doen. Vanaf dat moment kon ze onvoorwaardelijk op Schoote meijer rekenen. Ze voerden ge sprekken, hij hield in de gaten of ze er geen potje van maakte en hij sprak haar moed in als ze het niet zag zitten. „In het begin heeft meneer Schootemeijer me bijna gedragen, maar hij heeft er alles aan gedaan om mij te leren zelf te staan." Want dat stond haar docent van begin af aan voor ogen: „Hij zei: ik geef je een opstapje, maar je zult het zelf moeten doen. Hij heeft me geleerd zelfstandig te zijn, zelf na te denken en zelf keu zes te maken." Na de zomer gaat Irene logopedie studeren in Rotterdam. Volgens afspraak: met dat diploma op zak. Tijd voor Schootemeijer om ook een afspraak na te komen: „Ik heb gezegd: als ik slaag moet u met een roze stropdas naar de diplo ma- uitreiking komen. Het is een roze strik met glitters uit de fop- winkel geworden. Maar ik denk wel dat hij hem draagt." schappij: Dennis Fonteine, Nieuwerkerk; Emma Gravendeel, Dreischor; Davey Herfst, Noordgouwe; Kaat Kaya, Nieuwerkerk; Anouk Kleijn, Dreischor; Camiel Kleppe, Kerkwerve; Marise Kooij, Zierikzee; Emi ly Kortlever, Zierikzee; Isla Mackay, Zie rikzee; Nick Mulders, Zierikzee; Martijn van Sinderen, Scharendijke. HAVO, profiel cultuur en maat schappij/economie en maatschappij: Daphne Folmer, Zierikzee; Klaartje Gast, Brouwershaven; Rachel dejonge, Ooster- land. HAVO, profiel natuur en gezondheid Amy Bakker, Scharendijke; Mare Boogert, Oosterland; Derk van den Doel, Zierik zee; Amber van der Ent, Oosterland; Bras Faasse, Zierikzee; Sjors Heijboer, Dreischor; Brian de Kooker, Serooskerke Schouwen; Renée de Koster, Zierikzee; Matthijs Krepel, Oosterland; Marjolein van der Male, Scharendijke; Nino van der Niet, Zierikzee; Tim Paulus, Zierikzee; Jef frey Romijn, Zierikzee; Maarten van Sor- ge, Zierikzee; Hjalmar Speksnijders, Serooskerke Schouwen; Robbert Visser, Zonnemaire; Niels van der Weele, Scha rendijke; Rik van der Werf, Bruinisse. HAVO, profiel natuur en techniek: Thijs Hillebrand, Zierikzee; Kevin de Kor te, Oude-Tonge; Jeffrey van Londen, Zie rikzee; Martijn Ravia, Zierikzee. HAVO, profiel natuur en gezondheid/natuur en techniek: Lennart Bijl, Burgh-Haamstede; Hidde Bo- lijn, Zierikzee; Tom van Gils, Zierikzee; Enya van Gils, Zierikzee; Floor de Jonge, Zierikzee; Marit Kesteloo, Kerkwerve; Marijn Neele, Sint Philipsland; Dominique van der Pauw, Zonnemaire; Anne van Tuijl, Bruinisse; Annemarie Verbiest, Ren- esse; Largo Wichgers, Noordwelle. VWO: profiel cultuur en maatschappij: Mylène de Bruine, Bruinisse; Isabelle Dek ker, Burgh-Haamstede; Laura Kempe, Bruinisse; Lidewei van der Meulen, Dreischor; Janou Munnik, Brouwersha ven; Justine Staal, Renesse. VWO: profiel economie en maat schappij: Koen Bolijn, Zierikzee; Linda Greefhorst, Oosterland; Simon de Koning, Zierikzee; Dylan Koster, Nieuwerkerk; Tessa Rogge band, Zierikzee; Dorien Staal, Renesse. VWO: profiel cultuur en maat schappij/economie en maatschappij: Jennifer Kemp, Ouwerkerk; Veerle Klep pe, Kerkwerve; Iris Kloosterman, Seroos kerke Schouwen; Aster Kroon, Renesse; Remske Ruysschaert, Dreischor. VWO: profiel natuur en gezondheid: Koen de Bruijn, Dreischor; Rosemarijn de Bruin, Oosterland; Anneloes van Krim pen, Zierikzee; Caro Neele, Dreischor; Dascha Verhagen, Steenbergen. VWO: profiel natuur en techniek: Sil Bouwman, Noordgouwe; Marianne Gravendeel, Dreischor; Bas Rentmeester, Kerkwerve; Rehan Saif, Zierikzee; Jorben Sprong, Zierikzee; Mick Vleeshouwer, Zierikzee. VWO: profiel natuur en gezondheid/natuur en techniek: Martijn Backx, Nieuwerkerk; Kees van den Berg, Bruinisse; Yannick van Gelder, Zierikzee; jeroen Goudzwaard, Zierikzee; Mare de Graaf, Zierikzee; Eva Legemaate, Zierikzee; Suzan Pessers, Zierikzee; Perry Post, Ellemeet; Archana Sadhoeram, Zie rikzee; Li Starmans, Dreischor; Tim Vlees houwer, Zierikzee; Arthur van der Werf, Zierikzee. PONTES SCHOLENGROEP, HET GOESE LYCEUM, locatie Van Dusseldorpstraat Goes VMBO CL, Sector Economie Technolo gie: Nathan van de Kreeke, Kapelle; Max de Muijnck, Ovezande; Agnes Schipper, Kapelle. VMBO GL, Sector Techniek Technolo gie: Shirly Koens, Nisse. VMBO GL, Sector Zorg en Welzijn Technologie: Ginger Kievit, Colijnsplaat. VMBO TL, Sector Economie Romy Augustijn, Kamperland; Demi de Bart, Yerseke; Anne de Bel, Yerseke; Joëlle Bouwense, Kamperland; Brigitta de Bruine, Goes; Anne van Egeraat, Goes; Colin Flikweert, Kapelle; Yannick Goovers, Goes; Esmée van der Ham, Goes; Chaya Karelse, Waarde; Aïsha Kha- lif, Goes; Wilco Kopmels, Heinkenszand; Martijn Laven, Hansweert; Lisa Lin, Goes; Esmee Meulenberg, 's-Heer Hendrikskin deren; Youri Mieras, Wemeldinge; Paolo Mukita, Goes; Farhnaz Nabizada, Goes; Sharon Priester, Goes; Rick de Ronde, Goes; Marc Schumann, Goes; Michael Scutts, Rilland; Jawad Temury, Goes; Jaimy van der Waal, Goes. VMBO TL, Sector Techniek Bianca van Anrooij, Yerseke; Pascal Bran- des, Rilland; Tommy Broekmeijer, Goes; Roman Cuny, Wolphaartsdijk; Ramon Gij zel, Hansweert; Levy van't Hoogt, Goes; Chico Kap, Kats; Steven Luteijn, Wemel dinge; Pieter Maas, 's-Heer Arendskerke; Noah Moerdijk, Hansweert; James Mor sen, Goes; Arco Nahon, Kapelle; Bjorn Rooze, Goes; Jasper van Schaik, 's-Heer Hendrikskinderen; Marijn Schipper, Wil- helminadorp; Arnout van Westen, Yerse ke; Maud Wigman, Kloetinge. VMBO TL, Sector Zorg en Welzijn Marcel van Beveren, Goes; Bonny van der Borgt, Wemeldinge; Marie Broekmeijer, Goes; Jamie de Bruijn, Wemeldinge; Yo- rick Croes, Wolphaartsdijk; Sara Gijssel, Geersdijk; Sharon de Groene, Wemeldin ge; Alma Huski?, Goes; Irene Jansen, Kloe tinge; Thijn Jansen, Krabbendijke; Evi Koopman, Goes; Yamila Mol, Goes; Sop hie Nieuwenhuijze, 's-Heer Arendskerke; Noa-Jill Obasohan, Goes; Eva Pijpelink, Ka pelle; Alyssa Schouwenaar, 's-Gravenpol- der; Daphne Stroo, Goes; Anne Traas, Heinkenszand; Femke Traas, Goes; San dra Vernon, Goes; Anouk de Vos, Hein kenszand; Esra Yakubu, Waarde. HAVO, Profiel Cultuur en Maatschappij Marit Brand, Ellewoutsdijk; Paul Braspen ning, Heinkenszand; Amber Coomans, Wolphaartsdijk; Sophie Goud, Hoede- kenskerke; Naomi van Haaster, Goes; As hley Hage, Goes; Kim Hageman, Wolp haartsdijk; Elisa Harte, Wilhelminadorp; Ira Hoefsmid, Wemeldinge; Jasmijn Hou- mes, Goes; Steffi van Houte, Krabbendij ke; Tessa Houtekamer, Kapelle; Satenik Kizokjan, Goes; Nadine Kopmels, Nieuw- dorp; Jiske Kosian, Wemeldinge; Esmée van de Merwe, Goes; Chet Moerland, 's-Heer Hendrikskinderen; Kim Nguyen, Goes; Aleksandra Paszkowska, Goes; An ne Pelgrim, Kloetinge; Nikki de Pree, Goes; Kayleigh Schaafsma, Wolphaarts dijk; Megan Schipper, Goes; Maaike Schoenmaker, Kamperland; Eva Six Dijks tra, Wemeldinge; Jesse Slabbekoorn, Ka pelle; Melisa Spahic, Goes; Marjontien Vernooij, 's-Heer Hendrikskinderen; Fleur Versnel, Goes; Selina van Waardenberg, Kruiningen; Juliëtte Welleman, Goes; An na Wesdorp, Kortgene; Roos Wiegand, Goes; Marijn de Zeeuw, Wissenkerke; HAVO, Profiel Economie en Maatschap pij Mark Beije, Kapelle; Rashana Berrevoets, Goes; Donny de Beste, Kloetinge; Jesse Boogaard, Kapelle; Carsten van den Bos, Renesse; Antonie Bosman, Goes; Dennis van Burg, 's-Gravenpolder; Anouk De- prez, Kortgene; Mark Deprez, Kortgene; Nina van Dijk, Kloetinge; Iris van den Dries, Colijnsplaat; Alexander Goovers, Goes; Jelle Groen, Goes; Niels van Herk, Kapelle; Richard Hommes, Kapelle; East- her Houmes, 's-Heer Abtskerke; Karlijn Jongstra, Goes; Aicha de Koeijer, Wolp haartsdijk; Wouter Kronenberg, Hoede- kenskerke; Marvin Lamper, Wemeldinge; Lesley Lin, Goes; Jaimy Markusse, Goes; Jorn Noordhof, Goes; Tom van Os, Co lijnsplaat; Charlie Poleij, Wemeldinge; Lae- titia Salient, Goes; Wouter van Streijl, Goes; Weronika Stys,Yerseke; Niels Veek- ens, Kloetinge; Kieran Versluis, Wissenker ke; Bibiche Vink, 's-Gravenpolder; Elza Weijers, Nieuwdorp; Stephanie Wester- weele, Krabbendijke; Marijn Wigman, Kloetinge. HAVO, Profiel Natuur en Gezondheid Noureddine Azzagari, Goes; Guyon Bom, Oudelande; Robin van Dienst, Goes; Eva Dijkwel, 's-Heer Arendskerke; Gitana van Esseveld, Goes; Nicky Hazeleger, Kamper land; Max Huggett, Zonnemaire; Joost Je- remiasse, Goes; Bas de Kok, Goes; Rosaly Schinning, Goes; Mitchell Schout, Goes; Bo Sichterman, Biggekerke; Niek Speckens, Goes; Meivin Versluijs, Geers dijk; Jorien Voois, Wolphaartsdijk. HAVO, Profiel Natuur en Techniek Ernst Bustraan, Yerseke; Marco Goud, Baarland; Wilco de Koster, Heinkenszand; Tim van der Linde, 's-Heer Hendrikskinde ren; Marianne Lindenberg, Yerseke; Mart Schuurman, Goes. HAVO, Profiel Natuur en Gezondheid Natuur en Techniek Mireille Dees, 's-Heer Arendskerke; Chai de Groot, Goes; Dave Jelier, Renesse; Rie- ke Vermue, Nisse. ATHENEUM, Profiel Cultuur en Maat schappij Economie en Maatschappij Niels van den Berg, Wissenkerke; Iris Hoo- gesteger, Kapelle. ATHENEUM, Profiel Cultuur en Maat schappij Emmy Addink, Goes; Anna Arends, Kapel le; Laura Elenbaas, Heinkenszand; Iris Grimminck, 's-Heerenhoek; Sifra Matthijs- se, Goes; Marion Meester, Kloetinge; Sop hie van Oevelen, Goes; Linde Oostinga, Goes; Moska Osman, Goes; Lysanne van Schaik, Goes; Myrthe Simons, Ronesse; Mirthe van der Vloet, Hoedekenskerke; Vera de Winter, Kapelle; Jenny Wu, Hein kenszand. ATHENEUM, Profiel Economie en Maat schappij Lieke Breen, Goes; Simon van Domburg, 's-Heer Hendrikskinderen; Micha Elen baas, Ellemeet; Nina Geldof, Wolphaarts dijk; Brechtje Jansen van Rosendaal, Goes; Annemarie Janssens, Goes; Vahdet Jusufovic, Goes; Rik Katsman, Wolp haartsdijk; Gijs van Koeveringe, 's-Heer Arendskerke; Niels Lobbezoo, Goes; Lo- ran Matulessy, Middelburg; Floor van der Meulen, Goes; Alexander Mik, Kloetinge; Judith Oudmaijer, Heinkenszand; Thijs Quast, Goes; Berend Schuit, Wolphaarts dijk; Patrick Smolders, Middelburg; Job van Staveren, Ovezande; Lise-Lotte Veld hof, Waarde; Philine Visser, Goes; Jan van Weenen, Kapelle. ATHENEUM, Profiel Natuur en Gezond heid Natuur en Techniek Meriq Erceylan, Kloetinge; Kevin Feleus, Schore; Matthijs van Fraassen, Kloetinge; Joost Gevaert, Goes; Koen Goedemondt, Goes; Corné Haaij, Hoedekenskerke; Man- dy Hoebeke, Yerseke; Sanne Hoevens, Noordwelle; Larissa Jansen, Goes; Ronja Jansen, Burgh-Haamstede; Bas Klompe, Wolphaartsdijk; Jurgen Mol, Heinkens zand; Naomi Oom, Kapelle; Yoran Pekaar, Wolphaartsdijk; Naomi du Pree, 's-Hee- renhoek; Toby Serier, Wemeldinge; Cor- nee Traas, Heinkenszand; Rob Verhorst, Goes; Esmee Vleugel, Wemeldinge. ATHENEUM, Profiel Natuur en Gezond heid Irene Gijzen, Kapelle; Ide van der Helm, Goes; Sanne Huijsman, Kattendijke; Iris Jansen, Kloetinge; Chi Chung Lam, Goes; Aline Mak, Yerseke; Matthijs Mouthaan, Goes; Marjolein Mulder, Scharendijke; Ju dith Schuijs, Heinkenszand; Dries van Sta veren, Wolphaartsdijk. ATHENEUM, Profiel Natuur en Tech niek Mees van Kampen, Goes; Mike van Leeu wen, Renesse. GYMNASIUM, Profiel Cultuur en Maat schappij Lot Woittiez, Nieuw en St. Joosland. GYMNASIUM, Profiel Natuur en Ge zondheid Natuur en Techniek Lisa Dekker, Goes; Emma Schmeitz, 's-Gravenpolder; Jos Steijn, Kwadendam- me; Heieen Westerveld, Goes. LUZAC LYCEUM& COLLEGE, Goes HAVO, Cultuur en Maatschappij Nicole van Doesum, Vlissingen; Nathalie van der Endt, Yerseke; Wendy van de Kamp, BurghHaamstede. HAVO, Economie en Maatschappij Marvin van As, Putte; Britt van Beveren, Dirksland; Jur Bommeljé, Domburg; Niall de Looff, Middelburg; Milan Roelofs, Zie rikzee; Bastian van Stigt, Goes; Fleur Ver- schoore de la Houssaije, Goes; Annema- rel Versluijs, Goes; Albert Vonk, Nieuwer kerk. HAVO, Natuur en Gezondheid Annefloor Carels, Brasschaat; Toon Hen- drikse, Kloetinge; Rozemarijn van Krug- ten, Middelburg; Johnny Minnaard, We meldinge. HAVO, Natuur en Techniek Toon Hendrikse, Kloetinge; Rozemarijn van Krugten, Middelburg. VWO, Cultuur en Maatschappij Marica Balk, IJzendijke; Rozemarijn de Booij, Zierikzee; Erik van Gorsel, Kruinin gen; Bastian van Stigt, Goes. VWO, Economie en Maatschappij Tom van den Berg, Nieuw-Haamstede; Ka- lijn Goossens, Bergen op Zoom; Erik van Gorsel, Kruiningen; Niels van Gorsel, Krui ningen; Jean-Luc Govaert, Groede; Kyran de Keijzer, Rilland; Lotte Krijger, Renesse; Bastian van Stigt, Goes; Firat Yüzbasioglu, Bergen op Zoom. VWO, Natuur en Gezondheid Bernard van den Dorpel, Yerseke; Claudia Hoondert, Arnemuiden; Sophie van der Meulen, Goes; Jan van Mulligen, Zierik zee; Rolien van der Torren, Zonnemaire. VWO, Natuur en Techniek Tom Catshoek, Nisse; Niek Hermus, Goes; Abe Legemate, Middelburg; Jan van Mulligen, Zierikzee; Rolien van der Torren, Zonnemaire MAVO, zorg en welzijn: Cornelijne Hoekstra, Kortgene; Tristan Bakkerus, Tholen; Aron Reijnders, Goes MAVO, Economie: Gina van Vliet, Terneuzen; Anne Jansen, Kloetinge; Tom Quant, Zierikzee; Mach- iel Schot, Zierikzee; Jeroen van Splunder, Oost-Souburg MAVO, Techniek: Tristan Bakkerus, Tholen; Tom Quant, Zie rikzee; Machiel Schot, Zierikzee; Jeroen van Splunder, Oost-Souburg; Aron Reijn ders, Goes, MAVO, Landbouw: Aron Reijnders, Goes; Cornelijne Hoeks tra, Kortgene; Jeroen van Splunder, Oost-Souburg; Machiel Schot, Zierikzee; Tom Quant, Zierikzee; Tristan Bakkerus, Tholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 77