10 GESLAAGD Toen de moeder van Irene Mens over leed, stortte haar wereld in. Teamlei der Jaap Schoote- meijer havo/vwo tweede fase hielp de destijds 14-jarige Irene door die moei lijke periode heen. PONTES SCHOLENGROEP HETGOESE LYCEUM, locatie Bergweg, Goes VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timmeren: Bart Leeflang, Veere; Sven van der Win kel, Colijnsplaat. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek brood/banketbakken: Dion Priester, Wolphaartsdijk. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek-hore- ca: Ena Basic, Wemeldinge; Shrief Khalifa, Wemeldinge. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie: Berné Akkermans, Zierikzee; Dennis Bot- bijl, Burgh Haamstede; Hans van Esch, Ka- pelle; Bryan Geurts, Nieuwerkerk; Jordi Harthoorn, Kruiningen; Kylie Hendriks, Kapelle; Gerald van den Herik, Heinkens- zand; Domenique Hoek, 's-Gravenpolder; Stephanie van Houtum, Krabbendijke; Jes sica Imanse, Heinkenszand; Kylian Jung, Kamperland; Niels Korsuize, Goes; Wesley Noordermeer, Zierikzee; Loïs Oranje, Goes; Zara Osman, Goes; Tho mas Schipper, Kapelle; Jozua Theenaart, Kattendijke; Phuong Tran, Goes; Bo Ver meulen, Kloetinge. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, elektrotechniek: Jurian van Dalen, Kloetinge; Niek de Gof- fau, 's-Gravenpolder. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, metaaltechniek: Franklyn de Bruin, 's-Heer Arendskerke; Joey Fransen, Hansweert; Arsham Hag- hayegh, Goes; Ralph Poleij, Yerseke; Anish Sukhraj, Goes. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, voertuigentechniek: Vincent Borgen, Goes; Alwin Goud, Wolp haartsdijk; Jesse Kouwenhoven, Kloetin ge; Maikel Weststrate, Wolphaartsdijk; Brian de Winter, Kruiningen. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, istd theatertechniek: Verrano Block, Goes; John Fierloos, Oude- lande. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, isdc, toerisme recreatie: Duygu Alhan, Goes; Lindy Bliek, Heinkens zand; Aysegül Diribas, Goes; Giel Doele- man, Zierikzee; Romana Hoesseinbaks, Goes; Elmi Ibrahim, Goes; Joris Kristalijn, Goes; Barry Olierhoek, Heinkenszand. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed: Gwen Boonman, Driewegen; Dilay £akir, Rilland; Clemence Kalonji, Goes; Angélica Koens, Goes; Adriana Majercikova, Elle- woutsdijk; Jeannet Savic, Wissenkerke; Chayenne Vader, Goes. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-fijnhout: Jesse Chrispijn, Wemeldinge; Mitchel van Dorst, Zierikzee; Jeffrey van der Endt, Kruiningen; Manon Geene, Goes; Menno Paauwe, Kapelle. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek metselen: Wim Kooman, Renesse. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timmeren: Djangko Besuijen, Kapelle; Björn Bliek, Driewegen; Marco Dees, Kamperland; De- mian de Doelder, Ellemeet; Niek Harinck, 's-Heer Arendskerke; Nando de Jonge, Scharendijke; Mike Joziasse, Kapelle; Bas de Leeuw, Krabbendijke; Marvin Run haar, Kapelle; Gert van Schoonhoven, Kamperland; Hannes Vernooij, 's-Heer Hendrikskinderen; Roel Zuijdweg, Kam perland. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek brood/banketbakken: Dylan Fontaine, Heinkenszand; Celine Ka- relse, Kapelle. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek- horeca: Laurens van den Berg, Wissenkerke; Kim Brandenburg, Kapelle; Charrissa Frissen, Driewegen; Kimmo Geus, Kwadendam- me; Jeroen Kraaijeveld, Colijnsplaat; Ma ce Meedendorp, Heinkenszand; Mees Müskens, Wolphaartsdijk; Anniek Nijssen, Wemeldinge; Es Pambo, Goes; Maria Pruijmboom, Yerseke; Joeri de Vlie ger, Lewedorp. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie: Yvonne van Asselt, Kruiningen; Mamix Brouwer, Kamperland; Joean Hosiyar, Zie rikzee; Angela van Iwaarden, Yerseke; Tug- ba Kahveci, Goes; Alma Kajtazi, Goes; Bas Kamerling, Kapelle; Ingrid Liu, Goes; Edwin Paauwe, Kapelle; Almedina Spahic, Goes; Daan Trzebonski, Kapelle; Gregory Waterman, Kruiningen; Ziggy Westveer, Kruiningen. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, elektrotechniek: Freddy van Doorn, Wolphaartsdijk; Rick van de Guchte, Driewegen; Joshua Nuij- ten, Heinkenszand. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, metaaltechniek: Davey de Fouw, Colijnsplaat; Jarno Huij- brechts, Ovezande; Jasper de Jonge, Hein kenszand; Jordy van der Maas, Kamper land; Danny Moelker, Oudelande; Ricky Swenne, Wissenkerke. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, voertuigentechniek: Mart-jan de Groen, Scherpenisse; Rick Hoondert, Heinkenszand;Thom Janse, Heinkenszand; Rick Tempelaars, Heinkens zand; Max Traas, Heinkenszand. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, isdc theater inhoud: Mabel Acda, Nisse; Wessel Blok, Wissen kerke; Eva van den Broek, Dreischor; Sop hie Hamelink, Heinkenszand; Gina van Ha ren, Goes; Elodie van Klaveren, Renesse; Jaybo Morres, Hulst; Okke Pieters, Zierik zee; Chayenne de Theije, Kuitaart; Ro- mee Theune, 's-Heer Hendrikskinderen; Vera Visch, Heinkenszand; Annemarie van de Vrie, 's-Heer Hendrikskinderen. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, istd theatertechniek: Sathiyen de Bruijne, Goes; Wanda Geert- se, Kruiningen; Robin Kortlever, Kloetin ge; Jermaine Omzigtig, Schore. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, isdc toerisme recreatie: Onur Baglan, Goes; Jur van den Berg, Heinkenszand; Noa Daniëlse, Vlissingen; Peter Jansen, Kruiningen; Amber Kandel, Zierikzee; Vulam Nguyen, Goes; Mireille van der Slikke, 's-Heer Hendrikskinderen; Gila Winnik, Yerseke. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed Charlene van den Aarssen, Yerseke; Nao mi Hagenaars, Goes; Shirley Jongeneelen, 's-Heer Hendrikskinderen; Natasja Jonge- pier, Goes; Suzanne van Kampen, Scha rendijke; Lisa Lockefeir, Nisse; Lovenie Mennes, Goes; Marloes de Oude, Elle meet; Marije Verjaal, Scharendijke; Franka Verwest, Dreischor; Kirsten Wysocki, Goes; Anouk Zandee, Kloetinge. PONTES PIETER ZEEMAN, Zierikzee VMBO BL: economie: Jessica de Bruijn, Zierikzee; Robin van Hengel, Zierikzee; Tom Hollander, Bruinis- se; Jerry Kodde, Serooskerke Schouwen; Guus Verkerk, Brouwershaven; Sven van der Werf, Zierikzee; Paulina Zalewska, Burgh-Haamstede. VMBO BL: bouwtechniek fijnhout Nadine de Rijke, Zierikzee. VMBO BL: metalektro: Roel Grauss, Zierikzee. VMBO BL: zorg en welzijn: Sarah Dijkgraaf, Noordgouwe; Miryea Koster, Zierikzee. VMBO KB: economie: Ercan Ayaz, Zierikzee; Jordy van Cras- beek, Zierikzee; Max Jonker, Brouwersha ven; Anouk Kraaijenbrink, Zierikzee; Vera Lievense, Nieuwerkerk; Tomas Musajev, Zierikzee; Esmée Ooms, Burgh-Haamste de; Luka van de Panne, Kerkwerve; Jelger van Schaik, Zierikzee; Anne Smits, Zierik zee; Imre in 't Veld, Ouwerkerk; Jari van der Wielen, Brouwershaven. VMBO KB: bouwtechniek fijnhout: Anou Bos, Kerkwerve; Danny de Kooker, Serooskerke Schouwen. VMBO KB: bouwtechniek timmeren: Aron Fazliu, Nieuwerkerk; Stef Mabelis, Een doos Merci is door Esme Soesman Hij heeft zóveel voor haar gedaan. „Dan kun je wel een doos Merci kopen, maar dat is echt te wei nig", zegt Irene Mens uit Bruinis- se over Jaap Schootemeijer van Pontes Pieter Zeeman in Zierik zee. De teamleider loodste de nu 17-jarige Irene door de Havo heen nadat haar moeder op 14 decem ber 2009 aan kanker overleed. Met hem maakte ze de afspraak al leen met een Havo-diploma op zak school te verlaten. Het is haar gelukt. „Ik heb in de afgelopen drie jaar misschien vier onvol doendes gehaald." Hoe anders was dat een paar jaar geleden. Het verlies van haar moeder Charlot te, en het ziekteproces daaraan voorafgaand, vielen Irene zwaar. Van meet af aan liet Schoote meijer zien een betrokken docent te zijn. „Maar ik hield afstand. Dat was denk ik een combinatie van puberteit en gewoon gesloten zijn. Andere mensen hadden hier niets mee te maken, vond ik." Toen haar moeder twee jaar na de diagnose overleed, was voor Irene het hek van de dam. „Alles stortte in. Ik dacht: laten we er dan maar een feestje van maken. En wat ook was: ik had toen zo'n leuke klas. Dat scheelt natuurlijk ook." Irene ging los. Alles om te verge ten en haar verdriet niet te voe len. In april al werd duidelijk dat ze 3 Havo niet ging redden. Met haar vader, haar tante Marleen, Schootemeijer en nog wat andere Zonnemaire; Justin Noomen, Oosterland; Jonathan Rupert, Bruinisse. VMBO KB: metalektro: Robbin Hanse, 's-Heer Hendrikskinderen; Tim Jachmann, Renesse; Tom Jansen, Brouwershaven; Davey Krijger, Bruinisse; Gijs Stouten, Zierikzee. VMBO KB: zorg en welzijn: Laura Bené, Zierikzee; Jolien Berghout, Dreischor; Laura Berrevoets, Ouwerkerk; Yasmin Gaber, Zierikzee; Anouk Juffer mans, Zierikzee; Lindsay Kesteloo, Nieu werkerk; Jennifer Niemantsverdriet, Scha rendijke; Priscilla Tuinman, Burgh-Haam- stede; Lisa Verton, Zierikzee. MAVO: Stijn Bij de Vaate, Noordgouwe; Joël Boekholt, Zierikzee; Kim de Boer, Nieu werkerk; Samantha Brilman, Colijnsplaat; Lars Broekhuizen, Brouwershaven; Sylves ter Consent, Oosterland; Janita Dekker, Sint Philipsland; Michiel van Dongen, Scharendijke; Tim van Eek, Burgh-Haam stede; Richard Flikweert, Nieuwerkerk; Floris la Grand, Zierikzee; Carlo van der Have, Oosterland; Ilse Heikamp, Zierik zee; Daan Hobbel, Kerkwerve; Cynthia Hogerheijde, Zierikzee; Demi Honders, Zierikzee; Justin Jansen, Nieuwerkerk; Alexander Jonker, Noordgouwe; Bas Ju- melet, Bruinisse; Koert van der Klooster, Kerkwerve; Jack Kostense, Bruinisse; Mau rice van Leeuwen, Kerkwerve; Britt van Leeuwen de Mendon^a, Zierikzee; Melis- sa van der Linde, Kerkwerve; Kim Lobbe- zoo, Zierikzee; Jarno Manni, Ouwerkerk; Echica van der Meer, Burgh-Haamstede; Bram Munnik, Brouwershaven; Monica de Nooijer, Nieuwerkerk; Rubaina Oe- med, Zierikzee; Esmé van de Panne, Oos terland; Dieuwertje Poot, Dreischor; Lin da Regterschot, Nieuwerkerk; Yannick de Rijke, Zierikzee; Marieanne Romijn, Zie rikzee; Kirsten de Roo, Renesse; Lisa Roojers, Bruinisse; Timo Roosen, Scharen dijke; Linsy Schults, Zierikzee; Kelly Smal- heer, Oosterland; Celine Smaling, Renes se; Quinten van de Tonnekreek, Zierik zee; Jeffrey Udes, Zierikzee; Matthijs van Vaardegem, Dreischor; Lidewij van der Veer, Zierikzee; Nuray Vermeer, Burgh-Haamstede; Sanne Viergever, Ren esse; Jente Vogelaar, Kerkwerve; Sophie de Vries, Ouwerkerk; Romy Waakop Reijers, Zierikzee; Remco Waleboer, Zie rikzee; Bart van der Wouden, Zierikzee. HAVO, profiel cultuur en maatschappij: Merel Bij de Vaate, Burgh-Haamstede; Rob Fluijt, Bruinisse; Alex Heij, Sommels- dijk; Irene Mens, Zierikzee; Sophia Ver- bree, Colijnsplaat; Ike Voerman, Renesse. HAVO, profiel economie en maat-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 76