4 GESLAAGD Sommige docenten storten vijftig minuten lang de stof over je uit, en dat is dan dat. Maar mevrouw Van Bellen, de lerares wiskunde van Carmen Kuijk (17), zit zo niet in elkaar. SSG NEHALENNIA, Middelburg Locatie Kruisweg VMBO Leerwerktraject Consumptief Brood en Banket Brendan Meulmeester, Middelburg; VMBO BB, Consumptief Breed: Stèphanie Flink, Middelburg; Délano Lag- ace, Middelburg; Demi van der Meer, Vlis- singen; VMBO BB, ICT-Route: Ruben Boogaard, Westkapelle. VMBO BB, Intersectoraal Dienstverle ning en Commercie: Demi van der Hoek, Oost-Souburg; Bryan Plant,Middelburg; Nadilia de Visser, Zou- telande. VMBO BB, Techniek Breed: Jordy Briggs, Arnemuiden; Martin Chedi, Middelburg; Rick Dourleijn, Westkapelle; Jens Flipse, Westkapelle; Hanifi Öztürk, Middelburg; Roland Riry, Middelburg; Da- mian Verhoeven, Middelburg; VMBO BB Zorg en Welzijn Breed: Shannon Kamp, Vlissingen; Yasmine Rifai, Oost-Souburg; Anita van Sparren- tak, Vrouwenpolder; VMBO KB, Consumptief Breed: Jorg van Belzen, Westkapelle; Jesse Schrik, Middelburg; Whitney Visser Burgh-Haamstede; VMBO KB, ICT- route: Matthijs Bijkerk, Vlissingen: Antonio Lo- rello, Biggekerke; Sven Scheeringa, Mid delburg; VMBO KB, Intersectoraal Dienstverle ning en Commercie: Katelijn Boerma, Koudekerke; Chantal Harnisch, Middelburg; Cansu Koq, Middel burg; Dionne Meeusen, Middelburg; My- rddin Mekel, Domburg; Judy Peeters, Mid delburg; VMBO KB, Techniek Breed: Joeri Bodbijl, Burgh-Haamstede; Stefan Huegen, Vlissingen; Roy Mes, Middel burg; Boaz Ras, Middelburg; Jordy Ver ton, Arnemuiden; Joey Vos, Middelburg; Peter van der Wouden, Burgh-Haamste de; VMBO KB, Zorg en Welzijn Breed: Puck Dekkers, Westkapelle; Femke Du- dok van Heel, Oost-Souburg; Esra Gülden, Middelburg; Lisa Jongepier, West kapelle; Vivian Ngo, Middelburg; Jessica Schoonen, Middelburg; MAVO Youri de Back, Middelburg; Django Boeg- heim, Middelburg; Niels Dalebout, Mid delburg; Mahyar Emamjomeh, Middel burg; Amy de Hamer, Middelburg; Pim van Hartevelt, Middelburg; Ricky Hooger- dijk, Vlissingen; Jelmer Hoogesteger, Westkapelle; Enzio Jobse, Koudekerke; Devi Jongepier, Westkapelle; Mariet Jon- gewaard, Middelburg; Shananda Kie- boom, Middelburg; Willem ten Klooster, Middelburg; Kimberly Kodde, Oostkapel- le; Zuzanna Kornobis, Middelburg; Tirza van Leeuwen, Middelburg; Remko Looij, Middelburg; Melissa Los, Middelburg; Isa bel Lous, Middelburg; Tommy van Luijk, Middelburg; Liza van der Meer, Vlissin gen; Simone Meijers, Westkapelle; Maai ke Meulmeester, Middelburg; Ruben de Meulmeester, Middelburg; Denise Mol, Middelburg; Remy Mol, Middelburg; Bru ce Mott, Grijpskerke; Floris Pais, Middel burg; Rozemarijn Reinieren, Middelburg; Ina de Ridder, Arnemuiden; Nadia de Rid der, Oost-Souburg; Cynthia Saman, Oost-Souburg; Goran Stamenkovi?, Mid delburg; Wouter Stap, Middelburg; Anna Steenbakkers, Middelburg; Sharona Steenbakkers, Aagtekerke; Tim van Stra ten, Westkapelle; Carmen van de Velde, Biggekerke; Romy Verhaar, Middelburg; Aniek de Vries, Middelburg; Jeroen de Vries, Vlissingen; Obbe van der Weide, Serooskerke (W); Gökhan Yakici, Oost-Souburg; Kitty Ying, Middelburg. SSG NEHALENNIA, Middelburg Locatie Breeweg Havo, profiel Cultuur en Maatschappij: Sophia Besuijen, Middelburg; Eva Dale bout, Gapinge; Jan Maarten Donkers, Ar nemuiden; Shannon Fliers, Middelburg; Jeroen Geissler, Middelburg; Alev Grim, Middelburg. Havo, profiel Economie en Maatschap pij: Eloy Aerssens, Koudekerke; Kiara de Bel, Middelburg; Meivin Bostelaar, Middel burg; Myrthe de Bruijn, Vlissingen; Yan- nick But, Middelburg; Tom van Dalen, Middelburg; Ricardo Desmedt, Middel burg; Karei Ekkers, Gapinge; Marco de Folter, Middelburg; Suanne van der Graaf, Burgh-Haamstede; Nadia Grim, Westkapelle; Stefan Hendrikx, Middel burg; Jasper Hengeveld, Middelburg; Ro bin Jongeneel, Middelburg; Amanda Kal- loe, Middelburg; Samantha Kalloe, Mid delburg; George Karaganjan, Middelburg; Quinten Langendonk, Middelburg; Remi Mesu, Middelburg; Steven Modderman, Middelburg; Stefan van Neutigem, Mid delburg; Leon Nijmeijer, Vlissingen; Alexander van Ooijen, Middelburg; Geert van Oorschot, Vlissingen; Rowena Over- beeke, Veere; Erik Smallegange, Middel burg; Joyce de Smit, Middelburg; Thomas Stone, Middelburg; Roy Wiessner, Middel burg. Havo, profiel Cultuur en Maatschappij en Economie en Maatschappij: Christy Cijsouw, Westkapelle; Aieksander Floor, Middelburg; Amy Huibregtse, Westkapelle; Romy Huibregtse, Westeka- pelle; Emely Rooze, Vlissingen; Lianda Ver vloed, Oost-Souburg; Ruben de Waal, Middelburg; Mike de Witte, Koudekerke; Davina Zuiderhof, Oost-Souburg. Havo, profiel Natuur en Gezondheid: Arjan Boterenbrood, Arnemuiden; Stan Dreessen, Oostkapelle; Lieke van den He- ijkant, Middelburg; Bart Kuijpers, Middel burg; Moira Laurijs, Middelburg; Ruben Nouwens, Middelburg; David de Vries, Middelburg. Havo, profiel Natuur en Gezondheid en Natuur en Techniek: Femke Brasser, Westkapelle; Pelle van Bremen, Middelburg; Kylian Francke, Kou dekerke; Jelle Groenier, Vlissingen; Janne Sophie van den Hamer, Burgh-Haamste de; Ricardo Nguyen, Middelburg; Ruben Platte, Middelburg; Nadia Renne, Vlissin gen; Anisha Velayudhan, Middelburg; Joël van der Zanden, Grijpskerke. Atheneum, profiel Cultuur en Maat schappij: Theresa Besuijen, Middelburg; Sanne van Doeselaar, Middelburg; Babs Heskes, Oost-Souburg; Sofie Jongepier, Grijpsker ke; Charlotte van Koeveringe, Middel burg; Camilla de Koning, Vlissingen; Nan- ouk Kromhout van der Meer, Middel burg; Jeffrey Lauer, Middelburg; Jolien de Ridder, Arnemuiden; Chaim Schorpion, Koudekerke. Atheneum, profiel Economie en Maat schappij: Jaimy Francke, Koudekerke; Lars van Iwaarden, Oost-Souburg; Tim Katsburg, Middelburg; Christian van Loon, Vlissin gen; Kenzo van der Meulen, Middelburg; Tim van de Peppel, Middelburg; Sjoerd Stikvoort, Middelburg; Jan-Willem van Vooren, Middelburg; Koen de Vries, Kou dekerke; Diedre Wassink, Middelburg. Atheneum, profiel Cultuur en Maat schappij en Economie en Maatschappij: Eveline Chaudron, Koudekerke; Tjeerd van Dijk, Middelburg; Kiki van den Ha mer, Middelburg; Dwight Klaassen, Mid delburg; Roos Mesu, Oostkapelle; Marit de Nood, Middelburg; Eva Stroo, Seroos kerke (Walch); Sasja Vermeulen, Oostka pelle. Atheneum, profiel Natuur en Techniek: Hanne Eva van Bremen, Middelburg; Jose phine Haas, Middelburg; Bart Klemann, Middelburg; Pol de Visser, Middelburg. Atheneum, profiel Natuur en Gezond heid en Natuur en Techniek: Arthur Bommelé, Oost-Souburg; Andreas de Gaaij, Middelburg; Frederique Keste- loo, Vlissingen; Hidde van der Lende, Mid delburg; Michaël Mersie, Middelburg; Na- dine Minnaard, Middelburg; Cas de Mooij, Middelburg; Joep Oonk, Vlissin gen; Douwe Oostinga, Middelburg; Dion Pluijlaar, Middelburg; Peter Reddingius, Middelburg; Michelle Schinkel, Oost-Sou burg; Wouter Siegers, Middelburg; Jelle Stegers, Vlissingen; Evelien Stempher, Oostkapelle; Sarea Tahitu, Middelburg; Laurèlle van Tilburg, Arnemuiden; Jasper Veen, Vlissingen; Eva ten Velden, Middel burg; Kiara Verbroekken, Middelburg; Kim van der Weel, Middelburg. Gymnasium, profiel Cultuur en Maat schappij: Dennis van Driel, Vlissingen. Ze staat altijd voor door Cris Sohier Wiskunde is het beste vak van haviste Carmen aan De Rede in Terneuzen, dat is het probleem niet. Een zeker ta lent heeft ze er wel voor. Maar dat moet wel ontwikkeld worden. En dan helpt het als je een leraar hebt als Vivian van Bellen. „Me vrouw Van Bellen kan dingen ge woon heel goed uitleggen. Ze werkt alle sommen altijd hele maal voor ons uit, zodat je inzicht krijgt in hoe je tot het antwoord komt. Want gewoon alleen maar te horen krijgen 'het antwoord op vraag is 26', daar heb je niet zo veel aan. En het is haar nooit te veel. Als het moet, legt ze het wel tien keer uit. Ze probeert het pro bleem ook vaak op een andere ma nier te benaderen. Net zo lang tot iedereen het snapt. Sommige lera ren laten je gewoon vijftig minu ten in het lokaal zitten en als de bel gaat, is de volgende klas aan de beurt. Zo gaat het bij me vrouw Van Bellen niet." Ze hoopt nu een acht voor wis kunde te scoren op haar eindlijst. Of dat zonder mevrouw van Bel len ook gelukt was? „Tja, dat is natuurlijk moeilijk te zeggen., Misschien was het dan een zeven of een zes geworden. Maar ik denk dat ze wel een verschil maakt. Mijn broertje in havo 2 had eerst ook les van mevrouw Van Bellen, en nu niet meer. Hij vindt het een moeilijk vak, en het gaat hem nu moeilijker af dan bij mevrouw Van Bellen, zegt hij- Gymnasium, profiel Economie en Maat schappij: Roy van den Boomgaard, Middelburg. Gymnasium, profiel Cultuur en Maat schappij en Economie en Maatschappij: Tessa de Jonge, Middelburg; Cindy Nguyen, Middelburg; Britt Wolterman, Middelburg. Gymnasium, profiel Natuur en Gezond heid en Natuur en Techniek: Irene van Damme, Serooskerke (Walch.); Bruno Lapré, Middelburg; Anna Levering, Middelburg; Daan Peerlings, Middelburg. AURIS COLLEGE, Goes Anglia Certificaat Engels: Junior: Michael te Kiefte, Middelburg; Tim Vermeulen Kloetinge. Primary: Christine Bax, Kortgene; Melissa Geldhof, Zierikzee; Monica Muyen, Ril land; Raissa Pollemans, Kwadendamme; Denise Poot, Sint Maartensdijk; Niek Reijerse, Kapelle. Pre-lntermediate: Keanu Tikitau, Middel burg. Advanced: Wytse Polfliet, Goes. Proficiency: Kenny Nguyen, Yerseke; Stephan Traets, Steenbergen. Calibris Certificaat Woonhulp: Lennard de Heer, Goes; Loretta Kavel aars, Middelburg. Certificaat Uitstroom Economie: Stéphan Traets, Steenbergen. Certificaat VCA Luc Delhez, Goes; Ethan de Fretes, Mid delburg; Rory van de Poel, Lewedorp; Ra mon de Palm, Rilland; Hobie Peeters, Mid delburg; Sharjeel Rana, Vlissingen; Euge ne Scorea, Vlissingen; Nikita Sinke, Kapel le; Melchior Sparnaaij, Scherpenisse; Step han Traets, Steenbergen; Daniël Tramper, Goes; Gijs Vader, Goes; Jeffrey de Waard, Hoedekenskerke; Pieter Wielaart, Bruinis- se; Laurent Ysebaert, Sluiskil. Certificaat Vorkheftruck: Michael te Kiefte, Middelburg; Jeremy Markaban, 's Gravenpolder; Kenny Nguyen, Yerseke; Wytse Polfliet, Goes; Niek Reijerse, Kapelle; Fabian Ricciardi, Terneuzen; Adrie Steketee Wolphaarts- dijk; Werner Suykerbuyk, Bergen op Zoom; Keanu Tikitau, Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70