de emotie... •QD—PP familieberichten Coioton C mV) amiiieberichten 0 Hlensenlinq.nl woensdag 12 juni 2013 Catharina Pieternella Vader fanny Kramer-van de Woerdt Gehuwd met Gijs Kramer f 2002 Lieve opa de Bibliotheek de heer S.C. Rijlaarsdam Wat blijft is familieberichtenonline.nl De Ui tvaart Informatie Hulplijn Jan Jakobus Weststrate - - I 39 Ik wil zingen en spelen voor de Heer' Ps. 27:6 Dankbaar voor een lang en voltooid leven en voor allen die dit leven met haar hebben gedeeld, is overleden 16 mei 1913 t 9 juni 2013 oudste en langst levende kind van Elizabeth Geschiere en Cornelis Vader. Wij gedenken haar in liefde, en ook Arjaan en Leu, Pie en Jan, Piet en Francien, die haar voorgingen. Kees Vader en Aukje Kuik Conny Vader Betty Vader Willy Vader en Lex van der Ven Catrien Vader Wim Vader en Corrie de Klerk Wim Wisse en Marianne Smit Elly Wisse en Koos Verbree Els Vader en Arjan Stolker Ina Vader en Rikus Kieft Tineke Vader en Jaap van der Sar Correspondentieadres: E. Verbree-Wisse Hoofdweg 16 1261 RH Blaricum Wij zijn de verzorgenden in De Tienden zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. De dankdienst voor het leven van tante Catrien vindt plaats op vrijdag 14 juni om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 in Zoutelande. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst is er kort gelegenheid om de familie te condoleren. Aansluitend brengen we tante Catrien naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Noordweg, St. Laurens. Aankomst omstreeks 15.00 uur. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg en met mooie herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve ma en oma in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: Joke en Frans Michel, Yolisa Chantal en Robert-Jan, Ziva Max en Linda Middelburg: WimenGilda Gijsbregt Famke en Guido, Jurre Tjerk Heinkenszand: Jaap en Joke Bianca f Bob Frencis en Martin 10 juni 2013 Zwanestraat 77 4451 DX Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 15 juni om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Nooit meer. een snoepje 's morgens op weg naar school. Nooit meer... mijn grootste fan op het voetbalveld. En toch niet meer. vissen op de Oosterschelde. Wij vergeten je nooit meer, voor altijd in ons hart. Selena en Chiara Op 9 juni 2013 's middags is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Hildegard Agnes Miklas sinds 2008 weduwe van Leendert Dirk van der Pool in de leeftijd van 90 jaar. Oostkapelle, Renate en Klaas Oud-Sabbinge, Agnes en Peter Lisa, Stijn Oostkapelle, Eugénie en Ruben Daan, Ben New York, Leendert en Eleanore Correspondentieadres: Beukenlaan 22 4356 HL Oostkapelle Wij nodigen u uit de crematieplechtigheid bij te wonen op vrijdag 14 juni om 12.00 uur in de aula van het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wegens het overlijden van onze collega Peter de Quelery is Bibliotheek 't Spui op woensdag 12 juni vanaf 12.30 uur gesloten. Bibliotheek Oost-Souburg is de hele dag gesloten. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden op zaterdag 8 juni 2013 van de voormalig algemeen directeur van de coöperatie CZAV De heer Rijlaarsdam was algemeen directeur van CZAV en Agrimarkt. Hij heeft van 1954 tot en met 1997 een toonaangevende rol vervuld in de ontwikkeling van CZAV van een lokale naar een regionale coöperatie in Zuidwest Nederland. Tevens was hij grondlegger van Agrimarkt in Goes. (Oud-)leden van de CZAV, raad van commissarissen, ledenraad, directie en personeelsleden spreken hun grote waardering uit voor de belangrijke bijdrage van de heer Rijlaarsdam voor CZAV en Agrimarkt en wensen de familie sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens het bestuur en de raad van commissarissen CZAV/Agrimarkt Wemeldinge: A. van Vugt, algemeen directeur J.M. Klompe, voorzitter raad van commissarissen Wemeldinge, 12 juni 2013 VERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaarttnformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling voor en na het overlijden van onze geliefde zorgzame vader en opa betuigen wij U onze oprechte dank. kinderen en kleinkinderen Oostdijk, juni 2013 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39