t üi/arJaslsjj 38 Ifamilieberichten d1ensenlinq.nl Conny Colijn Conny Colijn Opa Conny C. Colijn (DoCmans Anna Kramer-Anthonisse Jacob den Haan Jaap Laurina de Korte-Westveer woensdag 12 juni 2013 Hoewel wij leven met verdriet nadat de dood jou van ons nam er blijft een band die niemand ziet en niemand ooit verbreken kan. Intens verdrietig, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve papa, schoonpapa en mijn geweldige opa in de leeftijd van 67 jaar. Ina Colijn - de Meulmeester Angelina en Sjaak Edwin en Sylvia Jason 9 juni 2013 Beatrixstraat 12, 4388 JH Oost-Souburg Geen bezoek aan huis. Wij nodigen u uit om samen met ons zijn leven te gedenken op vrijdag 14 juni om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. - Conny hield van bloemen - Hier worden we zo stil van Zeer bedroefd door het overlijden van vader van onze schoonzoon Edwin Colijn We wensen de familie veel sterkte toe. Familie Lippens, Assenede België Nooit meer samen spelen. Nooit meer samen klusjes doen. Nooit meer samen treinen, Ik ga je missen Lieve Opa Dikke Kus Jason Jason Colijn, Annie Meulmeester Plotseling is uit ons midden weggenomen onze zwager echtgenoot van Blasina de Meulmeester A. Groenleer-de Meulmeester A. Groenleer in herinnering P. de Meulmeester D. de Meulmeester-Siereveld C. de Looff-de Meulmeester M. de Looff in herinnering Hij was een goed mens Verdrietig delen wij u mede dat is overleden, mijn lieve echtgenoot, onze dierbare en vAjze Vader en (Botipa (Registeraccountant Haarlem 24 april 1924 goes: goes: (Dordrecht: Londen: gru66envorst: Leusden: (Rjjswijhl goes 7juni 2013 J.S.M.H Dolmans-Steenaert Judith de Sonnaxrilïe-Dolmans (Peter de Sonnaville Erederiekg, Sophietje, Cathalijne, (Elisabeth Albert (Dolmans Carlijn Dolmans-Hermans iViltemijn, Josephine "Maurits Dolmans Eriha Dolmans-Howard Erederihj, Emily Maarten Dolmans Mascha Dolmans-Lucassen Anne-Maartje, (Raphael Adelheid Rieter-Dolmans EranhjRjeter Jasper, Marijn, Claartje Constantijn Dolmans Petra Dolmans-Hypels Emma, Pieter Kreefslagweg 11 4465 (BJ goes De plechtige eucharistieviering ten afscheid vindt plaats op vrijdag 14 juni om 12.00 uur in de Christus "Koning hapel, Koningsweg 31, 6816 Eg te Schaars6ergen (Arnhem). Aansluitend is om 14.00 uur de begrafenis op de (Begraafplaats Moscowa, "Waterbergseweg 18, 6815 AP Arnhem. De Heer is mijn Herder" Psalm: 23 Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Oud-Vossemeer, 13 mei 1927 t Goes, 9 juni 2013 Geersdijk: J. P. Kramer Vlaardingen: Hannie en Jan (in liefdevolle herinnering) Sittensen (D): Mare en Inge Christian en Maren Ermelo: Ineke en Eddie Stephan Geersdijkseweg 14, 4494 NK GEERSDIJK Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 juni tussen 12.30 en 12.45 uur in de ontvangstruimte van de "Ontmoetingskerk" te Geersdijk. Om 13.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in bovengenoemde kerk. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algeme ne Begraafplaats te Wissenkerke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het "Drenthehuis" te Geersdijk. - liever geen bezoek aan huis - Geef mij de rust om te aanyaarden wat niet kan worden veranderd Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Zierikzee t Alkmaar 28 maart 1925 10 juni 2013 Tine den Haan-Ornée Peter en Marianne Jaap en Anita Rik, Niels Correspondentieadres: Heereweg 169, kamer 1-26 1871 EE Schoorl Wij willen de medewerkers van zorgcentrum Hoog Duinen in Schoorl en de afdeling chirurgie in het Medisch Centrum Alkmaar bedanken voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Jaap is overgebracht naar de aula van zorgcentrum Hoog Duinen, Heereweg 169 in Schoorl. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op vrijdag 14 juni om 18.45 uur in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizer- weg 3 in Schagen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Middelburg Heden behaagde het de Heere op Zijn tijd, maar voor ons nog onverwacht, uit ons midden weg te nemen onze geliefde, belangstellende en zorgzame moeder, oma en "grootmoe" sinds 29 januari 1991 weduwe van Maarten de Korte in de leeftijd van 92 jaar. Sas van GentRina en Martin Arenda en Koen Lianne en Wouter Stan, Pien Ilona en Gert Naomi, Samuël Dien en Jos Mariëlle en Dirk-Jan Hilde, Joas, Arne Maarten en Lydia Joost, An Leonie 10 juni 2013 Briandlaan 28 4334 GP Middelburg Correspondentieadres Fam. Boone Maisbaai 1 4331 HJ Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren aan huis, Briandlaan 28, op donderdag 13 juni van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. vrijdag 14 juni om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38