De Uitvaart Informatie Hulplijn Colofon Q PP familieberichten familieberichtenonl ine.nl Jopie de Vos-Vermeulen amilieberfchten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 9 mens0nlinq.nl familieberichten I 35 Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw en moeder 20 maart 1947 9 juni 2013 's Heerenhoek: Sjef de Vos 's Heerenhoek: Sheila Van Zijlstraat 13, 4453 BB 's Heerenhoek Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jopie te nemen op vrijdag 14 juni om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er in de koffiekamer gelegenheid tot ontmoeting en condoleance. Shei Jopie de Vos Mattheus Pieter Wessels Theo Lieve opa Theo Lieve Theo Willy Hendrik Willemkens Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden dinsdag 11 juni 2013 Wat was ze sterk en arbeidzaam, wat heeft ze voor ons klaar gestaan. Veel dank en waardering gaat uit naar allen die Jopie met liefde en zorg hebben omringd. Ik heb mijn moeder niet verloren, daarvoor gaf zij mij teveel. Wat ze mij zei, dat blijf ik horen, van wat ik ben is zij mijn deel. Ik kom haar overal nog tegen, in wat ik doe, in wat ik laat. Zij was en blijft voor mij een zegen, waarvan het spoor steeds verder gaat. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen, van onze schoonzus en tante Jopie de Vos-Vermeulen Wij wensen Sjef en Sheila veel sterkte toe. Vlissingen: Jp en Sjaak Westdorp-de Vos Iwan 's-Heerenhoek: Piet de Winter Patrick Gorinda en René Jessica en Jeffrey Wij zijn zeer bedroefd door het overlijden van onze lieve collega Frans, Annet en al het personeel van Partycentrum "De Merelhoeve" Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij weten het niet en zullen het nooit begrijpen. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en baasje Dordrecht, 5 mei 1944 Goes, 8 juni 2013 Fien Wessels-van Zuijen Ingrid en Willem Selena, Chiara Snoopy Calsstraat 12, 4463 VX Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Theo op donderdag 13 juni van 10.15 tot 10.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Nooit meer... een snoepje 's morgens op weg naar school. Nooit meer. mijn grootste fan op het voetbalveld. En toch niet meer. vissen op de Oosterschelde. Wij vergeten je nooit meer, voor altijd in ons hart. Selana en Chiara Ik luister naar de woeste zee, met haar vertrouwd geweld, maar ook het roerloos stille meer heeft mij soms veel verteld. We zullen je missen lieve broer en zwager. Marijke en Martin van Bokkel-Wessels Burgh-Haamstede, 8 juni 2013 Het is goed geweest, je kunt niet meer, we begrijpen je wel, maar toch doet het zeer. Ineke en Klaus Falk-van Zuijen kinderen en kleinkinderen ALGEMENE KENNISGEVING Moedig ging je door, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Je begon zo dapper aan een gevecht. Even dacht je nog dat je het zou kunnen winnen. Maar helaas, je moest de strijd opgeven die je zo moedig hebt doorstaan. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vriend, stiefvader, onze broer, schoonbroer en oom vriend van Annie Bonte 12 februari 1944 te Sluis 8 juni 2013 te Brugge (B) Knokke-Heist: Annie Bonte Steven en Monika Yves U Sluis:, Henk en Gerda WÜIemkens-Salzer Terneuzen: Annie en Roger de Schoolmeester-Willemkens Sluis: Elly en Jaap de Groote-Wiilemkens Neven en nichten Correspondentieadres: Zuiddijksfraat 80 4524 AT Sluis V'4i'i: Het afscheid vindt in familiekring Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl ■3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67