4 34 Ifamilieberichten f) IDensenlinq.nl Wilhelmina Geertruida de Bue Robertus Aloijsius Franciscus Clemminck Lieve Opa, Rian van Driessche Dina Dirkje Markusse dinsdag 11 juni 2013 r. Op 84-jarige leeftijd is overleden onze Moeder, Schoonmoeder, Oma en Overgrootoma Familie de Bue 3 juni 2013 Correspondentieadres: Marijkestraat 25,4461 VE Goes De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Altijd zorgend voor zijn vrouw en gezin. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Tevreden is hij nu in alle rust van ons heengegaan. Maar groot is de leegte die hij achterlaat. Bedroefd, maar dankbaar voor zijn liefde, goede zorgen en alle onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij vlak voor zijn 83e verjaardag afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en ppa weduwnaar van Agnes Maria Clemminck-Impens Terneuzen, 19 juni 1930 t Terneuzen, 7 juni 2013 Kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar "de Zoutvlieten "Ziekenhuis de Hontevoor de goede zorg. Correspondentieadres Bellamystraat 119,4536 AJ Terneuzen U kunt afscheid nemen van Robert in het Uitvaart centrum van het Crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 12 juni van 20:00 uur tot 20:30 uur. De uitvaartdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden Met nog zoveel verdriet in ons hart vanwege het gemis van ons lief klein omaatje, moeten we nu ook jou al missen. We houden héél veel van je en zullen je ontzettend missen. Sven en Marro Veel te vroeg is heengegaan Wij wensen Peter, Arno en Cortny, Dirk en Cindy, Dennis en Tonny, kinderen en familie heel veel sterkte toe vrienden C.V de Bossepiel Nooit meer "Ja tis ier mee mij Wat zullen we je gaan missen Rian Ma Li zet en Wim Patrick, Jacqueline en Lana Edwin, Hanneke en Femke Jacqueline en Stanny Dominic en Malissa V Isabel Jeffrey schepen op de Schelde je zag ze zo graag nu ben je zelf weer in de veilige haven samen met diegene waar je van hield Verdrietig, maar dankbaar terugkijkend op veel mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma, over-oma en zus echtgenote van Willem Dekker 22-8-2011 Kats, 28-2-1924 Terneuzen, 8-6-2013 Zaamslag Heinkenszand Edmonton (Can.) Schiedam Corrie Kalisvaart-Dekker Karei Kalisvaart Judith en Dennis - Anne, Tim Peter Hennie Dekker Wout de Schepper Nadine en Silvano Vera en Coen Bassevelde Henk Markusse Christine Markusse-Dessein Correspondentieadres: Aandijkseweg 6 4543 PT Zaamslag U bent van harte uitgenodigd bij de afscheidsdienst op donderdag 13 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 'Ter Schorre', unit R15/A27 voor hun zorg en betrokkenheid. Twee mensen in een kleine kamer hij zegt: "Dag mama en streelt zacht haar gezicht en dan... die laatste blik in haar gebroken ogen het diepe heimwee naar het nieuwe licht. Toon Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve moeder Suzanna Drubbel-van den Broeke Suzan weduwe van Augustinus Drubbel Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Eddy Drubbel Familie van den Broeke Familie Drubbel Axel, 9 juni 2013 Burgemeester Hoefnagelstraat 114551 HE Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Suzan in Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op donderdag 13 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 14 juni om 10.30 uur in de aula van Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats St. Jans Schorre, Schapers- weg 2 te Sas van Gent. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van Familie Huis De Geslootene Boom. Verdrietig, maar met mooie herinneringen aan wat ze voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare zus, schoonzus en tante Jaan Ivens-Praet Zierikzee: P. Praet J. Praet-van Veldhoven Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Arie Heijens echtgenoot van Maria Tannetje Kole Lid in de Orde van Oranje-Nassau Lid van verdienste van het Nederlands Handbal Verbond Erelid van de ZRTV in de leeftijd van 92 jaar. Rie Heijens-Kole Ria en Paul Wesseling-Heijens Monique en Cees Kevin, Koen Harrie en Gertrude Anna, Rosa Gerard en Pauline Johny en Elly Heijens-Lijnse Arie Annemarie 9 juni 2013 Hemstraat 25,4481 BL Kloetinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 14 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er in de aula van het crematorium van 10.30 - 11.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Arie te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en de Dagopvang van Zorgcentrum Ter Weel, voor de goede en liefdevolle verzorging van Arie Heijens Na een leven dat gekenmerkt werd door zorg en hartelijk heid voor allen die haar lief waren, is overleden onze bijzondere zuster, schoonzuster en tante Stoffelina Verhulst Zij mocht 92 jaar worden. L. de Jongh-Verhulst t J. de Jongh t A. de Kok-Verhulst f H. de Kokt M. Verhulst t S. Rodenburg-Verhulst J. Rodenburg Neven en nichten 10 juni 2013 Correspondentieadres: Ina Boudier-Bakkerlaan 22,4481 DB Kloetinge. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 13 juni om 13.15 uur in de Hervormde Kerk aan het Plein te Borssele, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er vanaf 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie achter de kerk. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Vijverzicht" te Borssele gelegenheid tot condoleren. Met dank aan dr. Peene en het personeel van Zorgcentrum Gasthuisvoor alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66