Vera Sylvia Mannaert 2 6 I familieberichten Hlensenlinq.nl Simon Cornells Rijlaarsdam Cor maandag 10 juni 2013 Mensen als jij, kleuren het leven net iets mooier... Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven hebben wij, na een kortstondig ziekbed, met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze aller liefste ma, trotse oma, dochter en schoondochter Rian van Driessche-van der Meijden echtgenote van Peter van Driessche Zij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Lamswaarde: Peter Sanne Kalle Vogelwaarde: Cortny en Arno, Myrthe, Maike, Marit Lamswaarde: Dennis en Tonny Vogelwaarde: Cindy en Dirk, Niels, Jari Kloosterzande: Ma van der Meijden Lamswaarde: Pa en Ma van Driessche 7 juni 2013 Frederik Hendrikstraat 6,4586 AB Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Rian in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 12 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 13 juni om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna we haar in besloten kring begeleiden naar het crematorium. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Mijn mama Je wilde zo graag bij ons blijven Maar onopgemerkt piepte je er dan toch nog stiekem tussenuit Zoals je was, ben je weggegaan Maar het is goed zo lieve mama Ik zal je missen Cortny Lieve mama Wat je me zei dat blijf ik horen Want je gaf me ontzettend veel Ik heb je niet verloren Jij bent en blijft van mij een deel Jij was en blijft voor mij een zegen waarvan het spoor steeds verder gaat Ik kom je overal tegen in wat ik doe en wat ik laat maar mama, wat zal ik je ontzettend missen Cindy Lieve Oma Van Sanne, Voor altijd straalt jouw sterretje daar Ver hierboven, zo helder, zo klaar Diep in ons hart blijft de herinnering leven Gevuld met al de liefde Die je ons hebt gegeven Tot de volgende keer Van je meisjes, Myrthe, Maike en Marit "Hé hallo", Lieve oma, die woorden gaan we niet meer horen. We gaan je ontzettend missen Dikke kus Niels Jari Nog verbijsterd over het snelle verloop van haar ziekte en met een diep respect voor de geweldige strijd die zij heeft geleverd hebben wij, met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, afscheid genomen van onze schoondochter, schoonzus en tante Rian van Driessche-van der Meijden Pa en Ma van Driessche Theo en Rozet Andrea en Alex Vera en Paul Frank en Ellen Jeanne Neven en nichten: Gertjan en Anke, Bas en Nadia, Quinten en Sanne, Antoine en Debbie, Kizzy en Martijn, Evelien en Jarko, Frederique en Ruud Achterneefjes: Daan, Fin, Menne, Bor, Colin en Ruben Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van Rian van Driessche De (schoon)moeder van onze vrienden Dennis en Tonny Met Pinksteren nog zoveel lol samen. Al snel is het anders... Veel verdriet. Mama Rian zó vroeg moeten missen. Dat zou niet zo mogen zijn. Onwerkelijk! We zijn er voor jullie. Wij wensen Peter, Cortny en Arno, Dennis en Tonny, Cindy en Dirk en de kindjes evenals de overige familie heel veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Stefan en Lonny, Emma, Jim, Tijn, Jurgen en Dominique, Chloë, Babette, Petra, Emelie, Rosalie, Elmer en Petra, Kai, Mika, Jos en Patricia, Luca, Noah, 92, Gino en Cindy, Linde-Louise, Anneroos, Jordy en Marscha, Livia, V, Roy en Aukje We hebben het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Rian van Driessche Jarenlang vrijwilligster en supporter bij SDO '63 echtgenoot van Peter: trouwe supporter, vrijwilliger en sponsor en moeder van Dennis: bestuurslid en oud-speler Wij wensen Peter, Cortny, Arno, Dennis, Tonny, Cindy, Dirk, kinderen en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, spelers en leden van voetbalvereniging SDO '63 Hier worden we zó stil van Zeer bedroefd door het overlijden van Rian van Driessche moeder van ons bestuurslid en speelster Cindy én echtgenoot van onze trouwe sponsor en supporter Peter We wensen Peter, Cortny, Arno, Dennis, Tonny, Cindy, Dirk, kinderen en familie veel sterkte toe. Voor nu en de tijd die komen gaat. Tafeltennisvereniging Rond de Tafel We zijn diep getroffen door het overlijden van Rian van Driessche-van der Meijden de vrouw van onze directeur Peter van Driessche en de moeder van onze collega Dennis van Driessche We wensen Peter, de kinderen, kleinkinderen, opa en oma van Driessche, oma Van der Meijden, broers en zussen heel veel sterkte toe. Namens, De directie en personeel van Bouwbedrijf van Driessche de Koster B.V. Amerikaweg 5,4561 PB Hulst ALGEMENE KENNISGEVING voor Veertje Je was zo ziek en zo ellendig. Zaterdagochtend om 1.00 uur kwam aan jouw leven een einde. De dood was voor jou een bevrijding. Eindelijk rust. 7 april 1959 t 8 juni 2013 moeder vanSander dochter vanM.E. Mannaert-Jansen zus van Sonja en Guido Piscaer-Mannaert tante vanPascal Correspondentieadres: Nieuwediepstraat 15 4531 BKTerneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 14 juni om 14.00 uur in uitvaart centrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. j Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. God zegt: Ik droeg je vanaf je prilste bestaan, ik nam je op mijn arm vanaf je geboorte. En ik blijf je dragen, tot je oud en grijs bent. Ik heb het gedaan en blijf het doen: ik neem je op mijn schouders, ik red je. Jesaja 46:3b en 4 Na een bevoorrecht leven is overleden: Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Alphen aan de Rijn, Amsterdam, 23 mei 1929 8 juni 2013 Metje Rijlaarsdam-Vromans Anja Rijlaarsdam Arjen Metje en Koen Marie Annet en Duco Simone Johan en Dorine Rijlaarsdam-Hermsen Matthijs David Tessa Connie Rijlaarsdam en Bart Wijsman Piëta Roel Jaapjan Rijlaarsdam en Cristina Cristescu Ti a Elis Cor is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 14 juni 2013 om 13.30 uur in de St. Maartenskerk, Kerkweg 5, Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Wemeldingse Zandweg te Wemeldinge. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de St. Maartenskerk. Correspondentieadres: Brouwerijweg 27, 4424 CG Wemeldinge. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26