<1 Hlensenlinq.nl maandag 10 juni 2013 familieberichten I 25 üvsriü deri Willem Leendert van Dijke - Wim - Lieve Wim Wim van Dijke Johan Johan Poelman Jacomina Magdalena Tholenaar-Boei Mientje Tholenaar-Boei A/s y'e echt niet meer kunt, heb je alles gegeven. Dankbaar zijn we voor de 4 jaar die we nog samen mochten doorbrengen. Helaas hebben we nu afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze geweldige vader en schoonvader, mijn trotse opa en zorgzame baasje Kapelle 6-9-1946 Biezelinge 7-6-2013 Biezelinge: Waterlandkerkje: Scherpenisse: Biezelinge: Lia van Dijke-Zandee Arjelien en Jaap, Levi Willemien en Martin Roos %mF Waardekenshoekplein 2,4421 KH Biezelinge De herinneringsdienst waarin voorgaat da. Ilse Hogeweg zal donderdag 13 juni om 13.00 uur gehouden worden in de Chr. Ger. Kerk Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Vooraf is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om van Wim afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in voornoemde kerk. Onze welgemeende dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Bakx-Riemeijer, UZ Gent, ZorgSaam Terneuzen en Allévo. Zo dapper heb je gestreden. En zo moedig heb je het aanvaard. De leegte die je achterlaat, is ondraaglijk groot. Wij denken terug aan onze fijne broer, zwager en oom die jij was. Corrie Ribbens-van Dijke Niek Ribbens Petra, Inge en Dick Ineke van Schaik van Dijke Johan van Schaik Kitty, Ronald Wij wensen Lia, Arjelien, Jaap, Levi, Willemien en Martin veel sterkte toe. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud- werknemer en collega Met dankbaarheid denken wij'terug aan zijn .opgewekte persoonlijkheid en aan zijn grote en bekwame inzet gedurende meer dan 40 jaar bij ons bedrijf. Wij wensen zijn gezin en naasten sterkte en kracht toe bij het dragen van dit gemis. Directie, medewerkers en familie Kloosterman BV Hierbij geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, is overleden onze broer, zwager, oom en oudoom Johannis Poelman - Johan- 's-Heer Arendskerke, 4 juli 1935 t Goes, 8 juni 2013 Goes: Utrecht: Domburg: Domburg: 's-Heer Hendrikskinderen Utrecht: Goes: Heinkenszand: Piet t en Fien t Poelman-Baarends Kees f en Nel Poelman-Smaling Mina en Rinus t van der Meule-Poelman Paul en Matty Poelman-Verboom Jo t en Wim Schrijver-Poelman Janny en Wim f Smaling-Poelman Ineke en Dick van Wei-Poelman Bert en Ineke Poelman-Geus Neven en nichten Correspondentieadres: Berkenstraat 45,4462 VW Goes Woensdag 12 juni is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid tot condoleren en kan u afscheid van Johan nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 14 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u hierbij wil zijn nodigen wij u uit om 12.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn zeer verdrietig door het overlijden van onze goede vriend. Altijd stond hij voor ons klaar en zijn hem daarvoor heel dankbaar. We zullen het geluid van de klompen en zijn praatjes heel erg missen. Leo en Leny Pascal en Sabrina Léonie en Vincent Frank en Petra Dennis, Sander Marco en Lizet Jari, Lars(chauffeurtje), Senna Helaas is overleden, ons zeer gewaardeerd lid Hij was 67 jaar lid van onze vereniging en heeft vele taken binnen onze club verricht. Wij wensende familie veel sterkte. Bestuur en leden PV de Uiver 's HeerArendskerke Uw genade is mij genoeg Heden overleed toch nog onverwacht, zacht en kalm onze zorgzame moeder, oma en overoma gehuwd met Pieter Tholenaar +13-4-1958 Biezelinge, Kapelle, 22-9-1924 9-6-2013 Schore: Sjaak en Gerda Tholenaar - Sinke Patrick en Astrid Mark en Jolanda V Biezelinge: Annie en Rinus Vleugel - Tholenaar Monica, Luca Martijn Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorginstelling 'Pomona' voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Waardekensstraat 33, 4421 KK Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13 juni van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 14 juni om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien .u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid delen wij u mede, dat toch nog vrij plotseling is overleden onze zus, schoonzus en tante Lena de Bei-Boei Wim en Nellie Boei-Huissen Jan en Lien Hamelink-Boei Jo Weststrate-Boei Neven en Nichten Kapelle, 9 juni 2013 In de hemel daar zijn engeltjes Hier op aarde zijn er geen Alleen maar bengeltjes Daarvan ben jij er één. Uit Poëzie-album 1951 In haar vertrouwde omgeving is rustig en kalm heengegaan mijn lieve mama, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Lucienne Antoinette Vanneuville Zij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Monique en Kees Daniëlle, Stefan, Guy Sarie en Hector (in dierbare herinnering) Marlies en Jonathan Adam, Jessica Harmen en Femke Aline en Wim Ruben en Angela Emma, Rik Vlissingen,7 juni 2013 Correspondentieadres: Fam. K. Smits Steenbreekvaren 7 2661 PV Bergschenhoek De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 13 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor de crematieplechtigheid is er gelegenheid om schriftelijk te condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mama hield van bloemen. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Dr. Hamelink, huisarts en de medewerkers van PrivaZorg Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 25