.-iREZAN Specialist Risico's en Veiligheid - industriële veiligheid m/v AKANTIE IS... ...SPIERPIJN f VAN HET LACHEN VAKANTIE IS WIELEWAAL Filiaalleiders voor onze automaterialenvestigingen Goes en Terneuzen (advisering Besluit Risico's en Zware Ongevallen '99) Commerciële (Magazijn)medewerkers Goes en Terneuzen AUTOMATERIALEN 4^ Veiligheids Regio Stichting Wielewaal zoekt vrijwilligers om kinderen, jongeren en volwassenen met een beperking een onvergetelijke vakantietijd te bezorgen. Maak jij het mogelijk? www.wielewaal.nl/ vrijwilligers wielewaal VOOR 36 UUR PER WEEK Functieomschrijving U verkoopt autoaccessoires in ons bedrijf aan autobedrijven en particulieren. In deze functie ontfermt u zich over de stroom binnenkomende goederen, u plaatst ze in het magazijn of in de winkel en voert controles uit, u presenteert artikelen op een aantrekkelijke manier, u verzorgt de orde en netheid in het verkooppunt, u behandelt garanties en reparaties en bezorgt bestellingen bij autobedrijven. Ook regelt u de uitgifte van onderdelen en accessoires. U hebt veel contact met onze met klanten die onderdelen bij ons kopen of informatie hierover willen hebben. Ze verwachten een deskundig advies en vlotte levering van deze originele onderdelen zodat technische kennis en affiniteit met automo bielen zeker op zijn plaats is. De uitgifte is grotendeels geautomatiseerd. Ook het opzoeken van het juiste onderdeel gebeurt via de PC. U heeft dan ook gevoel voorautomatisering en vertoeft regel matig achter de PC. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij een collega met MBO werk- en denkniveau, aangevuld met techni sche kennis niveau of enkele jaren ervaring, het liefst in de autobranche, als magazijnmedewerker of werkplaatsreceptionist. U bent een teamworker die accuraat en klantgericht is, alsmede zelfstan dig kan werken onder hectische omstandigheden? U bent representatief en hebt een klantvriende lijke houding. Tevens bent u in het bezit van rijbewijs B en woonachtig in de omgeving van Goes of Terneuzen. Arbeidsvoorwaarden kunt rekenen op een goed pakket primaire secundaire arbeidsvoorwaarden, een dynamische veelzijdige werkkring in een werkomgeving waar ontwikkelingen zich snel voltrekken binnen een groeiende en gezonde onderneming. Bedrijfsprofiel Kwaliteit en klantgerichtheid, daar draait het om bij Brezan Zuid West en dat verwachten wij ook van onze medewerkers. Dit betekent verantwoordelijkheid dragen voor de vertrouwde relatie met klan ten en toeleveranciers en zorgdragen voor een stuk toegevoegde waarde. Solliciteren bij voorkeur per e-mail Brezan Zuid West bv Afdeling Personeel Organisatie Email: info@shared-hrm.nl Postbus 215 4462 GP GOES Tel: OH 3-245298 Acquisitie n.a.v. de vacature wordt niet op prijs gesteld Functieomschrijving U bent iemand met ruime kennis van (auto)techniek, automaterialen en autoaccessoires en u beschikt over kwaliteiten op het gebied leidinggeven. U heeft bijvoorbeeld ervaring als leidinggevende in het magazijn of werkplaatsreceptionist in een autobedrijf en u weet zodoende wat er bij komt kijken om medewerkers en klanten tevreden te houden. Relatiebeheer en juiste aansturing van de medewerkers zijn hier de sleutelwoorden. Het is vanzelfsprekend dat u hierbij de procedures bewaakt, de doelstel lingen nastreeft, afwijkingen signaleert en deze rapporteert aan de directie. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij een collega met minimaal MBO werk- en denkniveau en meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie, waarbij wij denken aan een After Sales- of Parts Managers. Erva ring in als leidinggevende van een klein team is wel een vereiste. U bent representatief en u heeft een klantvriendelijke houding. Tevens bent u in het bezit van rijbewijs B. Daarnaast bent u woonachtig in de omgeving van Goes of Terneuzen. Een selectie onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatie procedure. zaterdag 8 juni 2013 Brezan Zuid West is sinds 2004 de franchisenemer voor Zuid West Nederland met vestigingen in Ter neuzen, Goes, Roosendaal en Breda waar we zorgen voor de juiste onderdelen op de juiste tijd op de juiste plaats bij onze klanten. Onze voornaamste klanten zijn o.a. vrije garagisten, merkdealers, autohandelaren, fast-fitters, fleetowners en carrosseriebedrijven. Ons bedrijf is in voortdurende ont wikkeling en groei. Daarom hebben wij momenteel onderstaande vacatures: Zeeland De Veiligheidsregio is het centrale orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Tot onze taken behoren rampenbestrijding en crisisbeheersing, brandweerzorg, geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen en de Gemeenschappelijke Meldkamer Zeeland. Dit in samenwerking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen, in het bijzonder de dertien Zeeuwse gemeenten. Onze missie is 'Samen sterk voor veilig Zeeland'. Voor het team Risicobeheersing van Veiligheidsregio Zeeland zoeken wij een Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal €4.489,- bruto per maand bij 36 uur per week. maak het mee! Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. "-'••ïïSSÖS:.:.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 81