verdacht van 'opzettelijke abortus' Genieten in de Dolomieten! ER TREIN ^h/ispeed BUITENLAND 7 ZOM E RUITX/E RKOOP HAMBURG MUNCHEN KEULEIM DRESDEN Geen 'vanaf-prijzen', altijd vast tarief!y pharosreizen.nl Omdat Cuenca's advocaten het rapport nog niet in bezit hebben, kunnen zij hem niet verdedigen Maritieme charme The Rilano Hotel**** 184 p.p. Direct aan de Elbe in Finkenwerder. Ferry naar centrum vertrekt voor de deur. Groot terras, panoramaligging. Bezoek o.a. Miniatur Wunderland - grootste modelspoorbaan van Europa en Speicherstadt. 4 dagen, 3 nachten bij aankomst op vrijdag 14 juni tot 23 augustus. Meer dan bier alleen... Hotel Amba##*€ 216 p.p. Goed verzorgd hotel bij Hauptbahn- hof. Centrum, terrasjes, musea om de hoek. 4 dagen, 3 nachten bij aankomst zondag 4/8-25/8 INBEGREPEN NIET INBEGREPEN •Zitplaatsreservering €1, p.p. enkele reis 'niet verplicht) Administratiekosten C7.50 p p.. max. €15.- per boeking Voor tarieven overige data, l/3-peisoonskaniei kinder kortingen, toeslag Ie klas ;ie www.treinreiswinkel.nl Kinderen t/m 14 jaar reizen op treingedeelte gratis mee. Indien botelkameis. beschikbaar Gezellige stad! Hotel Classic Harmonie*** 111 p.p. Goed en comfortabel hotel vlakbij Dom en Hauptbahnhof. 3 dagen, 2 nachten dagelijks 14/6-31/8 Florence aan de Elbe Intercity Hotel**** 222 p.p. Bij Hauptbahnhof en op loopafstand van Altstadt, incl. OV-kaart. 4 dagen, 3 nachten, aankomst zondag of maandag 1/7-31/8. BOEKINGEN EN INFORMATIE www.treinreiswinkel.nl -071 51 37 008 TRW Leiden Breestraat 57 TRW Amsterdam Singel 393 (bij het Spui) TREIN RE IS WINKEL ttonu/b 5" of 3 dagj&n More- lnoh$'wc Waar in Europa bent u dichter bij de hemel dan in de Dolomieten? De grillig gevormde pieken en de betoverende kleuren maken dit tot de allermooiste bergen van Europa! Vanuit uw hotel maakt u de mooiste wandelingen en de leukste uitstapjes. En bij terugkeer in het hotel lekker ontspannen in het wellnesscentrum! U verblijft in Stella delle Alpi, in het centrum van het gezellige Ronzone. Het hotel heeft een restaurant, bar, mooie tuin met ligbedden en leuke speeltuin voor de kinderen. Er is een wellness centrum met binnenzwembad, sauna, aromabad, stoombad en whirlpool. Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op de kamer) 0 t/m 6 jaar: gratis 7 t/m 14 jaar: 50% korting 15 jaar en ouder: 20% korting Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/wegener of via 0900-365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode 70570 of ga naar een van de reisbureaus van VakantieXperts. zoek boekcode 70570 Inbegrepen 4 of 7x overnachting inclusief ontbijtbuffet 3 of 6x lunch (1 gang) 4 of 7x driegangenkeuzediner dagelijks thee/koffie en lekkernij tussen 16.00 en 18.00 uur 1x Prosecco-proeverij 25% korting op Golf Dolomiti gebruik wellnesscentrum gratis 10-daags Autobahnvignet Oostenrijk (28/06-08/09) Prijzen 15/06-28/06 29/06-02/08 03/08-16/08 17/08-06/09 07/09-27/09 28/09-01/11 Prijzen in p.p. o.b.v. 2-/3-persoonskamer. Voor prijzen andere kamertypes zie: pharosreizen.nl. Niet inbegrepen: reser- veringskosten, toeristenbelasting en kosten calamiteitenfonds. gasmaskers op traangas die de demonstranten over zich heenkregen. De term capulcu ('plunderaars', zo als premier Erdogan de demon stranten noemde) is favoriet. 'Ga je mee capulen?' en 'Maak min stens drie capulcu', verwijzend naar het pleidooi van Erdogan om minstens drie kinderen te maken. Aan de andere kant van het park je roept de 23-jarige Güher de voorbijgangers toe. „Boeken kun je hier kwijt." Dit is de bibliotheek van Ge- zi-park. Het is druk rond de tafels vol boeken. Van Tolstoj tot Vijftig Tinten Grijs. „De boeken blijven komen. Mensen lezen ze en breng en ze terug", vertelt Güher. Ze is al zeven dagen hier. „Dit is een pa radijs. Iedereen is zo vriendelijk. Er zijn mensen met totaal ver schillende achtergronden, politie ke stromingen, etniciteit. Hier heb ik echt van gedroomd. Eén te gen het fascisme." De vele verkopers van de gasmas kers en mondkapjes passen niet in het vreedzame plaatje. Net als de foto's van de drie omgekomen demonstranten die óveral in het park hangen. Zij herinneren aan de ernst van de situatie en aan het brute politiegeweld van de af gelopen dagen. De 27-jarige dokter Ali maakt zich totaal geen illusies. Hij zit in de eerste-hulp-tent in het park en Gratis yogalessen kun je ook vol gen in het Gezi-park in Istanbul. De sfeer in het parkje is eerder die van een festival dan van een pro testactie. foto Erdem Sahin maakt deel uit van een team van zestig dokters, verpleegsters en apothekers die de afgelopen vier dagen overdag en 's nachts vrijwil lig hulp verlenen aan de gewonde actievoerders. Uiteraard met gas masker op. Ali - die zijn achternaam niet wil geven - heeft weinig geslapen en te veel ellende gezien. De dokter sluit niet uit dat de politie nog een keer aanvalt. „Van deze regering kun je alles verwachten." den gehouden van het onderzoek, maar dat die informatie niet met hen wordt gedeeld. Zij houden vol dat Cuenca 'absoluut onschul dig' is. Tegenover de politie verklaarde de hoofdverdachte eerder dat niet hij, maar de voormalig eigenaar van de volleybalclub, Evedasto Li- fante, opdracht heeft gegeven voor de moord. Cuenca erkent dat hij twee Roemeense medever dachten naar de plek heeft ge- bracht waar het Nederlandse stel is omgebracht. Maar tegelijkertijd houdt hij vol dat hij daarna is ver trokken en pas na de dood van Visser en Severein is terugge keerd. Opmerkelijk is dat een bescherm de getuige de gearresteerde Roe menen in een door de politie op gestelde rij mannen niet heeft her kend. Cuenca's vriendin, die Vis ser en Severein naar het vrijstaan de vakantiehuis heeft gebracht waar ze zijn vermoord, kon de twee tijdens een confrontatie niet met zekerheid identificeren. De Roemeense huurlingen Con- stantin (47) en Valentin (60) - de mogelijke plegers van de moor den - beriepen zich gisteren voor de onderzoeksrechter eveneens op hun zwijgrecht. Zoals ook tij dens de eerdere, 72 uur durende politieondervraging. De twee blij ken in eigen land gezocht te wor den. De Spaanse rechter heeft ech ter besloten dat uitlevering pas een optie is na afloop van het jury proces rond de dubbele moord in Murcia. Een datum daarvoor is nog niet vastgesteld. De lichamen van Ingrid Visser (35) en Lodewijk Severein (57) werden afgelopen 26 mei gevon den in een citroenboomgaard net buiten Murcia, na een vermissing van dertien dagen. Ze bleken met bruut geweld om het leven te zijn gebracht. Het motief voor de dub bele moord is nog steeds onduide lijk. De politie houdt het op een 'zakelijk geschil'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 7