Filiaalleider m/v GRANDO I I i KEUKEN-/ BADKAMERMONTEURS CONTACT I i I Assistent Vermogensbeheer Grando. Koken. Baden. Genieten De Jonge Knuist Sterk merk biedt zeker werk KEUKENS BAD ALDI EP FULL-TIME M/V Grando is een professionele franchiseketen in de retaiibranche waar kwaliteit, vakmanschap en betaalbaar keuken- en bad- design hand in hand gaan. Grando telt inmiddels 50 adviescentra in de Benelux en blijft de komende jaren haar netwerk uitbreiden. Voor extra ondersteuning in de vestiging Middelburg zijn wij op zoek naar twee keuken-/ en twee badkamermonteurs. Profiel: Wij bieden: Heb je interesse in één van bovenstaande functies? EF VERMOGENSADVIES is op zoek naar kandidaten voor de functie van met passie voor beleggen en serviceverlening Functie De belangrijkste taak van de assistent vermogensbeheer bestaat uit het ondersteunen van de vermogens beheerders. Tot de werkzaamheden van de assistent behoren onder meer: orderadministratie, cliëntad ministratie, portefeuilleanalyse, cliëntadministratie, portefeuilleanalyse, opvragen van informatie omtrent beleggingsfondsen, het organiseren en voorbereiden van cliëntpresentaties en andere voorkomende werkzaamheden. Opleiding/ervaring/profiel Minimaal HBO werk- en denk niveau, aangevuld met relevante opleidingen op het gebied van beleggen Bij voorkeur DSI gecertificeerd, dan wel de bereidheid aan deze registratie eis te voldoen. Accuratesse (Pietje Precies mentaliteit Uitgebreide ervaring met kantoorsoftware van Microsoft. Service gerichte instelling Teamspeler Organisatie De Jonge Knuist Vermogensadvies is een volledig onafhankelijke vermogensbeheerder gevestigd in Goes. Ons beleid is gebaseerd op deskundigheid, transparantie, ervaring en persoonlijke service. Wij verlenen onze diensten aan een selecte groep vermogende families en ondernemers met een belegd vermogen van minimaal 500.000. Het beleggingsteam bestaat uit gedreven professionals, altijd bezig met hun vak en altijd actief voor hun cliënten. Wilt u meer weten over onze organisatie? Kijk dan op www.dejonge-knulst.nl Voor informatie over deze functie kunt contact opnemen met Johan Mesu op telefoon 0113 21 6141. Wilt u solliciteren? Stuur dan uw brief met CV naar De Jonge Knuist Vermogensadvies t.a.v. Johan Mesu. Piet Heinstraat 15. 4461 GL Goes. ?-! ALDI is één van de grootste Europese detail handelsondernemingen met ruim 480 filialen in Nederland. Ons uitgebalanceerde assortiment kenmerkt zich door zijn hoge kwaliteit en lage prijs. Respectvolle omgang met elkaar, onze klanten en leveranciers, is de basis van ons succes. Om dit succes te continueren zijn wij voor de regio Zeeland en West-Brabant op zoek naar een ondernemende ambitieuze U leidt en motiveert uw eigen team, deelt de werktijden in, zorgt voor een optimale filiaalorganisatie en weet van aanpakken. In de levensmiddelenbranche voelt u zich thuis. Natuurlijk zijn uw afgeronde beroepsopleiding en/of enkele jaren werkervaring in de detailhandel een voordeel. Maar ook als u onervaren bent in onze branche, kan deze functie voor u een uitdaging zijn. Zeker als u beschikt over een natuurlijk organisatietalent en doorzettingsvermogen. Vanzelfsprekend bent u bereid verantwoordelijkheid te nemen en te geven, hanteert u de correcte omgangsvormen en hecht u waarde aan een goed georganiseerde werkomgeving. Wij bieden u naast een aantrekkelijk salaris, een baan met zekerheid in een kerngezonde onderneming. Wilt u ons succes ook het uwe maken? Dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet! ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. de heer J. van Keulen, Districtleider Tel: 06-12064008 Postbus 1850 4700 BW Roosendaal Hoge kwaliteit - Lage prijs A MARKT Als enthousiaste allround keuken- en badkamermonteur word je ingezet voor alle voorkomende service werkzaamheden, ondersteun je diverse montageprojecten en monteer je keukens en badkamers. Ervaring als keuken- of badkamermonteur Service- en klantgerichte instelling Affiniteit met techniek Geen 9 tot 5 mentaliteit Zeggen wat je doet, doen wat je zegt Leuke afwisselende baan Aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Zelfstandige baan die voldoende mogelijkheden biedt voor eigen inbreng en persoonlijke ontwikkeling Stuur je CV en motivatie binnen 10 dagen naar: Grando Keukens Middelburg t.a.v. Dhr. E. de Waal Mortiereboulevard 42, 4336 RA Middelburg of mail naar: middelburg@grando.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. K I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 78