(I1ensenlinq.nl Adriaan de Wolf Gerardus Jacobus Raats Jacob Rooze Adriaan de Rijder Adrie Adriaan de Rijder Adrie de Rijder *42 'familieberichten zaterdag 8 juni 2013 "Door Zijn genade bent u nu immers gered, dankzij uw geloof. Maar dat dankt u niet aan uzelf, het is een geschenk van God" Efeziërs 2:8 De Here nam tot zich onze vader, groot- en overgrootvader Sinds 2004 weduwnaar van Gielje Beukema. Hij werd 93 jaar. Elke dag bad hij voor de taken die wachtten. Wij geloven dat hij nu mag rusten bij God.Dankbaar zijn we voor de aandacht en zorg die hij heeft gekregen vanuit zijn kerkelijke gemeente van Vrouwenpolder. Amersfoort: Hans en Froukje de Wolf- Hagg Charlotte en Wilco Huizen: Eije en Saakje de Wolf- Wouda Baukje en Tanno, Anne, Oaniël Adriaan en Ans, Aron, Joëlle, Thamar Annette en Erwin, Hanna Caroline en Tristan Meppel: Lenny de Wolf Zwolle: Jaap en Joke de Wolf- Roebers Geertje en Frank, Anna, öavid Michiel en Mirjam, Neriah, Joël Hanna en Matthieu Twello: Rijke en Fokkelien de Wolf- Beuving Maarten en Ypie, Chiel en Levi Rutger en Greetje, Jochem Gerben en Tessa Nienke en Patrick Spijkenisse: Ada de Wolf Haaften: Wim en Ali de Wolf-Oomen Jeffrey Annette is haar vader al geruime tijd geleden voorgegaan (1978). Vlissingen, 5 juni 2013 Voorafgaande aan de begrafenis op 11 juni is er van 12.00 -12.45 uur gelegenheid om te condoleren in de Gereformeerde Kerk, Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder. Om 13.00 uur wordt er in de kerk een samenkomst gehouden. Daarna vindt de begrafenis plaats om ca. 14.30 uur op de begraafplaats te Serooskerke (Vrouwenpolderseweg). Na de begrafenis is er gelegenheid voor ontmoeting met de familie in de Gereformeerde Kerk te Vrouwenpolder. Correspondentie-adres: Eije de Wolf, Simone de Beauvoirlaan 103,1277 BN Huizen Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Adriaan de Wolf Gehuwd geweest met Gielje Beukema Hij mocht 93 jaar worden. Familie Beukema Toch nog heel onverwachts is overleden mijn lieve man, onze lieve bijzondere vader, de allerliefste opa van de wereld Steenbergen Kruisland, 27 oktober 1936 Renesse, 5 juni 2013 Betty Raats - van Son Jolanda en Siep Justus Hetty Mike Ashley Kay Rob en Jessie Indy Bart en Vivien Binck Fedde Mauritsweg 34, 4325 AH RENESSE De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 11 juni om 13.00 uur in de Jacobuskerk te Renesse. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in Grand Café Helder, Hogezoom 139 te Renesse. Als ik de liefde niet had Heden is van ons heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootvader sinds 7 januari 2009 weduwnaar van Catharina Susanna Rooze - Stenhuis Zoutelande, 24 april 1926 t Goes, 6 juni 2013 Diemen: Magda Rooze Anne en Reuben Lelystad: Ankie Rooze Marsinah Alrik en Anouska Sanne, Christian Arnhem: Carla Rooze Dorien Jansen Arnhem: Hanneke Rooze Harrie Korn Romen Jesse Luca, Henri f Aaron De Horst 239, 4461 WZ Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Want Mijn gedachten zijn niet uliedergedachten, en uw wegen zijn niet Mijn wegen, spreekt de HEERE. Jesaja 55:8 Diep bedroefd delen wij u mee, mede namens onze moeder, dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde vader en opa op de leeftijd van 62 jaar. Goes: M.N. de Kam Goes: Miranda Geluk-de Rijder Anthonie Geluk Niek, Jurian, Martijn, Bart Yerseke: Wim de Rijder Gerda de Rijder-Christiaanse Marilyn, Collin, Walter, Ralph, Jordy, Ashley Goes: Rinus de Rijder Carolien de Rijder-Beekman Harm, Reinier Goes: Tanja de Rijder Kapelle: Arno de Rijder Mariëlle de Rijder-Jansen Jylano Goes: Edwin de Rijder Anne de Rijder- Spaanderman Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice "Het Clarahofje". Goes, 6 juni 2013 Correspondentieadres: Perzikstraat 8,4462 EG Goes De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. dinsdag 11 juni in de zaal van de Sionkerk, ingang van de zaal via de Graaf Adolfstraat te Goes, en vangt aan om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde zaal. Geen bloemen en geen toespraken. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 62 jaar Amsterdam: Cor en Dicky Kamperland: Gonnie en Annie Neven en Nichten Kamperland, 6 juni 2013 Diepbedroefd maar dankbaar wat hij voor ons betekend heeft, is door de Heere, na een ernstige ziekte van ons weggenomen Kapelle, 6 juni 2013 Claudia en Niels van der Linden-Gouw Niek en Luca

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42