O (I1ensenlinq.nl familieberichten I 41 Johannes Pronk Peter de Quelery Peter de Quelery Marri de Waete zaterdag 8 juni 2013 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Veronica Adriana Maria Lodiers Rony 15 juni 1944 - f2 juni 2013 Bergen(NH): Lucia tenHan van Steenbergen-Lodiers Vrouwenpolder: Emiel en Alma Lodiers-Gerritsen Middelburg: Trees en Leen Doene-Lodiers Veenendaal: Lisette Lodiers en Juan Chuquiure Tilburg: Lidwien en Luud Colsen-Lodiers Gapinge: Rozalien Lodiers en Jacques Vroon Neven en nichten De crematie heeft naar haar wens in stilte plaatsgevonden. Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. De tijd van gaan is nu gekomen... Joop Wij nemen afscheid van mijn lieve man, onze geweldige vader en mijn allerliefste opa Joop Rotterdam, 22 februari 1929 Zierikzee, 2 juni 2013 Zijn leven was geven. Hij stond altijd voor ons en anderen klaar. We zijn dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven. Dora Petra en Hans Koen Annemieke en Winfred Wij hebben in kleine familiekring afscheid van hem genomen. Correspondentieadres: Beethovenlaan 89 4462 JE Goes Petra Vlaander-Vos 25 juni 1974 f4 juni 2013 Een mens heeft niet veel jaren nodig om gemist te worden, node gemist. Petra werkte nog maar kort bij ons, in ons hospice de Markies in Bergen op Zoom. De verbijstering, de pijn en het verdriet om haar overlijden zijn echter groot. En dat hoewel wij dachten door ons werk "gewend" te zijn aan het sterven van mensen. Het bewijst dat we van een heel bijzondere collega afscheid moeten nemen. Wij zullen haar dan ook niet vergeten! Namens tanteLouise-Vivensis, Hospice de Markies, J.L.L.Pelgrims Raad van Bestuur Bergen op Zoom, Juni 2013 The saddest thing under the sun above, is to say goodbye to the one you love. But I will not weep nor make a scene, just say: 'Thank you, Life, for having been. Tijdens onze vakantie in ons geliefde Griekenland is op 1 juni Peter overleden Vlissingen, 25 november 1951 Aghia Pelaghia, 1 juni 2013 Marianne Saaman Steenhuisstraat 28 4382 EX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Peter te nemen op dinsdag 11 juni van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Op woensdag 12 juni om 14.00 uur zullen wij zijn leven gedenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop zullen wij in de geest van Peter een glas heffen op zijn leven in Boca Bizarro Beach (Panta Rhei), Nollehoofd 5 te Vlissingen. Graag een witte roos meenemen ter afscheid. Zeer verslagen zijn wij, na het plotseling overlijden van onze zwager en oom Adri Mangold Rinus en Rina Meulmeester Jos en Lies Mangold Neven en nichten Imagine You may say I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will be as one John Lennon Onze vriend Peter niet meer bij ons onvoorstelbaar! Rob Maria Jet 81 Arend Ellen Miriam Anja Diep geschokt en intens verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van Peter de Quelery Een lief en integer mens en een goede vriend is ons ontvallen. Wij wensen Marianne heel veel sterkte in deze onwezenlijke en moeilijke tijd. Jan Jacobs en Els van Ammers Totaal onverwachts is onze gewaardeerde medewerker en collega Peter de Quelery op de leeftijd van 61 jaar overleden. Wij herinneren hem als een fijne collega, die zich met veel toewijding en enthousiasme inzette voor de Bibliotheek van de gemeente Vlissingen. Onze gedachten gaan uit naar Marianne en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers, De secretaris, De burgemeester, Hans van Houdt René H. Roep We telden de dagen tot hij terug zou keren van vakantie. Er lag zoveel werk te wachten. We zagen uit naar zijn enthousiaste verhalen over zijn geliefde Griekenland en de avonturen met zijn Marianne. Maar hij kwam niet meer terug. We zijn helemaal van de kaart sinds we hoorden van het totaal onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega en vriend Peter de Quelery Hij was sinds 1998 voor de bibliotheek de motor van onze digitale dienstverlening; als webmaster verantwoordelijk voor website en sociale media. Zijn kritische houding zag je terug in de hoge kwaliteit van onze diensten. Als Bourgondiër genoot hij met smaak en enthousiasme, maar ook vaak met grote verbazing, van de wereld om zich heen. Wij leven heel erg mee met zijn Marianne, op wie hij altijd nog zo verliefd was. Namens alle medewerkers van Bibliotheek Vlissingen Kees Hamann Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Na een gelukkig huwelijk van 61 jaar, delen wij u diep verslagen mede dat toch nog onverwacht is overleden, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootoma i Westkapelle, 16 januari 1928 f Vlissingen, 6 juni 2013 J. deWaele Jo en Elly Ilona en Arjen Yvonne en Martin Johnny en Nathalie Piet en Nel Els (f) Miranda en Kees Sabrina (t) Hannie en Kees Angélique en Michel Dave en Armini Tineke (t)| Léon en Hellen Danielle en Bart Frans en Mérita Mariska en ïzhar Danny (t) 1 Harry en Kiistyn Lisa Nout Marinus en Nelly en achterkleinkinderen Sivertstraat 48 4365 AW Melisker Tini lfgt opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is maandag 10 juni van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 11 juni om 10.00 uur in bovenstaand uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze lieve buurvrouw, mevrouw T. de Waele Wij wensen Jo en de verdere familie alle sterkte toe. Mw. E. Zachariasse Fam. A.P. Pieterse Fam. J. van Vlimmeren Fam. M. Hofman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41