Beleef Zweden en Noorwegen Tijd voor het Teutoburgerwald 3 t/m 8 dagen Duitsland incl. verblijf, ontbijt, drankje en diner nü vanaf 54! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties 15-daagse autorondreis langs meren, bossen, bergen en fjorden Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Beleef Zweden en Noorwegen IO zaterdag 8 juni 2013 04 Inclusief ferryovertochten va.€ 199f- p.p {bij 5 pers.) U reist tijdens deze afwisselende rondreis langs de mooiste plekjes van Zweden en Noorwegen. In Zweden verblijft u in de tradi tierijke regio Dalarna met heerlijke meren om in te zwemmen en kleurrijke dorpjes. Vervolgens reist u naar Noorwegen met vele hoogtepunten; het fjordengebied, hoogge bergtes en hoogvlaktes. Dag l: Naar Kiel in Duitsland waar u in de avond aan boord gaat van de cruiseferry van Stena Line naar Göteborg. Overnachting aan boord. Afstand Utrecht-Kiel ca. 530km. Dag 2; U arriveert in de ochtend in Göteborg. U vervolgt uw reis naar Orsa waar u 4 nach ten verblijft in een vakantiewoning van Vakantiepark Orsa Grönklitt. Ca. 500km. Dag 3 t/m 5: Ontdek de traditierijke dorpjes met een rijke folklore aan het Siljanmeer. Op loopafstand van uw vakantiewoning vindt u het populaire Orsa berenparic waar o.a. bruine beren en tijgers te bewonderen zijn. Dag 6: Vandaag gaat u de grens over met Noorwegen en reist u naar het Gudbrandsdal. U verblijft 4 nachten in een appartement van Skeikampen Resort in Skeikampen. Ca. 345km. Dag 7 t/m 9: Bezoek de Olympische stad Lille- hammerof maak een autotocht over de toeris tische weg 'Peer Gynt veien' en geniet van prachtige uitzichten. Een leuk uitstapje met de kinderen maakt u naar het Hunderfossen familiepark met de grootste trol van Noorwe gen. Dag 10: Naar Geilo waar u vier nachten ver blijft in een modern appartement van Havsdalsgrenda. Ca. 200km. Dag 11 t/m 13: Geilo is een ideaal uitgangs punt voor het maken van diverse dagtochten. Ontdek het fjordengebied met de Hardanger- en Sognefjord, maak een treinrit naar Flêrn met de beroemde Flémsbanen of maak een wandeltocht in het Nationaal Park Hardangervidda. Dag 14: Naar Göteborg waar u in de avond aan boord gaat van de cruiseferry van Stena Line naarKiel. Overnachtingaan boord. Ca. 510 km. Dag 15: In de ochtend arriveert u in Kiel. Inclusief 12 nachten in vakantiewoningen/apparte menten op basis van logies 2 nachten aan boord van de ferryovertocht Kiel-Göteborg v.v. met Stena Line o.b.v. bin nenhut en 1 auto (max. 4 m hoog en 6 m lang) per boeking 1 Capitool reisgids van Zweden of Noorwegen (of alternatief indien niet voorradig) Exclusief Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten reis-en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken eindschoonmaak Voordeel 10% korting op entree Orsa berenpark 10% korting op diverse activiteiten en excursies in Geilo Meer Informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRSC03 Aankomstdata en prijzen Aankomst van 15 juni t/m 29 oktober 2013. Normale prijs Lezersprijs 3 dagen vanaf CO nü vanaf 54 4 dagen vanaf 00 nü vanaf 74 5 dagen* vanaf 110 nü vanaf 104 8 dagen* vanaf€lG0 nü vanaf 154 Alleen in juli en augustus. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 3/4/5/8 dagen (2/3/4/7 nachten) verblijf in Welcome Hotel Paderborn inclusief ontbijtbuffet, welkomstdrankje en een welkomstdiner op de dag van aankomst. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis-en annulerings verzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Ga voor alle informatie naarwww.kras.nl/LR50012 Welcome Hotel Paderborn**** Dit moderne 4-sterren hotel ligt tegenover een park, op ca. 10 minu ten lopen van het centrum. Het hotel beschikt o.a. over een receptie met kluisjes, 2 liften, een restaurant, bar en een gezellig zomer terras. Bovendien maakt u gratis gebruik van de sauna, whirlpool, het stoombad en de fitness! Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, kluisje (gratis), airconditioning en een badkamer met douche, toilet en haardroger. Tegen betaling kunt u uw auto par keren bij het hotel en er is een gratis fietsenstalling aanwezig. Houdt u van heuvelachtige landschappen, een rijke flora en fauna en pittoreske stadjes? Boek dan deze autovakantie naar het Teuto burgerwald! Deze streek biedt volop mogelijkheden om heerlijke wandelingen en fietstochten door de prachtige natuur te maken. Ook de historische steden met authentieke vakwerkhuizen zijn uw bezoek meer dan waard. Speciaal voor u selecteerden wij het 4-sterren Welcome Hotel Paderborn in het stadje Paderborn. Wanneer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40003 boekt, ontvangt u 15 korting per persoon bij boekingen gemaakt t/m 8 juli! U boekt dus een 3-daagse reis, inclusief verblijf, ontbijt, welkomstdrankje én welkomstdiner nü al vanaf slechts 54 p.p.! Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR50012 en actiecode WEG40003 en u ontvangt 15 korting per persoon. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 8 juli 2013. Bij 5 personen p.p. vanaf C199,- Bij 4 personen p.p. vanaf €249,- Bij 3 personen p.p. vanaf 319,- Bij 2 personen p.p. vanaf 465",- Dagelijks vertrek in de periode 15 juni t/m 17 september

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 10