P Feiten over de verbouwing aan de Coentjesweg WONEN 5 Van Dishoeckstraat 106 Vlissingen 115.000 De Spinne 42 Goes €125.000 VRIJDAG 7 JUNI 2013 S 3 energieneutraal huis Het nieuwe huis wordt om het oude heen gebouw, foto's Mechteld Jansen 1I2 Wat houdt de klus in? Het huis aan de Coentjesweg is na de verbouwing 962 m3. Dat is twee keer zo groot als het oorspronkelijk was. Hoe lang duurt het? In april 2012 is een start gemaakt met het leggen van een nieuwe fundering. Omdat het gezin tijdens de werkzaam heden in het huis woont, bouwen ze eerst een nieuw huis om het oude huis heen. Na juni als het nieuwe dak erop ligt, is het tijd om de oude muren te slopen en alles binnen in orde te brengen. Corina, Jacco, Carsten en Damian Geilings en vader Jan. Bijzondere elementen? In het nieuwe huis komt een bijzonde re zig-zagtrap, een centrale trapboom met vier delen. Deze trap is van onder tot boven zichtbaar in de hal. En de kosten? Met het uitgetrokken budget komen Jacco en Corina een eind in de goede richting. Hoeveel dat is, hoeft van hen niet in de krant. Om een idee te geven dat passief bou wen duur is: de isolatie kost 25.000 eu ro, inclusief 5000 euro voor dubbel glas met folie. De vaste trap. De muren worden nog neergehaald. Appartement op de bo venverdieping van Resi dence Sint Joseph, met een woonoppervlak van 75 m2. Het apparte ment heeft een ruime woonkamer, met open keuken en balkon, twee slaapkamers, een apar te toilet en een badka mer met douche. Het l igt op loopafstand van het centrum. Appartement op 1 e ver dieping in De Spinne. Vlakbij winkelcentrum met supermarkt en bak kerij. Ruime bijkeuken, open keuken, woonka mer, ruime slaapkamer met aangrenzende bad kamer. Ruim balkon op het zuiden. Bijdrage WE is ca. €122. Star- terslening mogelijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 69