Verkoop appartementen Reynaertshof gestart DE NOBELAER ZEEUWS-VLAANDEREN 29 tot 50% vanaf vrijdag 7 juni Vestrock krijgt koptelefoons alweer terug informatie van het waterschap it's spring sale bij „Dit is de mooiste plek van Hulst, lekker dicht bij het centrum. Je woont binnen en toch buiten de stad." Folkband Triskell treedt op in kerkje Verkeersplateau in Walsoordensestraat Handboogschutters strijden om titel Schapen scheren bij De Sterre Kijk voor het laatste nieuws ook op: www.pzc.nl VRIJDAG 7 JUNI 2013 (tot 30% korting op Marc Cain) wij zijn 7 dagen geopend! www.denobelaerdomburg.nl Donderdag 27,juni a.s. is om 19.30 uur een openbare algemene vergadering in het waterschaps kantoor in Middelburg. Daarvoor worden de openbare commissie vergaderingen gehouden. De commissie Waterkeringen en Wegen vergadert op 18 juni om 17.00 uur in het kantoor van het projectbureau Zwakke Schakel West Zeeuws-Vlaanderen in Breskens, Veerhaven 5. De commissie Waterbeheer vergadert op 18 juni om 19.30 uur ook in het projectbureau. Op 19 juni om 19.30 vergadert de commissie Bestuurlijke en Economische Zaken in het waterschapskantoor in Middelburg. De beleidsnota Grondwater is op 17 april 2013 vastgesteld en ligt vanaf 10 juni t/m 2 september a.s. ter inzage op de waterschaps kantoren in Middelburg en Terneuzen elke werkdag van 8 tot 17.00 uur. Meer weten? Uitgebreidere informatie over onderwerpen in deze advertentie vindt u op www.scheldestromen.nl/ waterschapsblad. waterschapScheldest romen Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl De Residentie Reynaertshof, een 43 luxe appartementen tellend complex dat moet verrijzen op de hoek van de Absdaalseweg en de Stationsweg in Hulst. illustratie Lafoma Projectontwikkeling BV door Cris Sohier HULST - „Al zes jaar wachten we hier op", zegt André Verstraeten uit Hulst. „Mijn vrouw heeft heel lang geleden over deze plek al ge zegd: 'hier zou ik wel willen wo nen'. Toen we vernomen dat dit complex er zou komen, hebben we gelijk gereageerd. Dat is inmid dels zes jaar geleden." Verstraeten en zijn vrouw hebben een optie op een appartement in het appar tementencomplex Reynaertshof. Projectontwikkelaar Lafoma is er zelfs al tien jaar mee bezig, de lo catie op de hoek van de Absdaalse weg en de Stationsweg in Hulst, memoreert Nico Boussen tijdens de start van de verkoop. Residentie Reynaertshof krijgt in totaal 43 appartementen, die in af meting uiteen lopen van too tot 240 vierkante meter en uitkijken op de historische wallen van Hulst. De prijzen lopen uiteen van ongeveer drie ton voor de goedkoopste appartementen, tot acht ton voor de penthouses. Op de begane grond is ruimte voor commerciële activiteiten als winkels en restaurants, en daaron der komt een parkeerkelder. De commerciële ruimte is nog niet helemaal ingevuld, maar één oude bekende keert in elk geval wel terug, zo bleek gisteren: kap per Bernie's. Met de drukbezochte presentatie van het project gistermiddag is de verkoop officieel begonnen. Vijf appartementen zijn al verkocht, op nog eens vijftien rust al een op tie. André Verstraeten ziet zichzelf al helemaal staan op zijn nieu we balkon, met uitzicht over de Buitenvest. „Dit is de mooiste plek van Hulst, lekker dicht bij het centrum. Je woont binnen en toch buiten de stad. Ik heb altijd al aan het water willen wonen. Water leeft. En ik kan zo vanaf mijn balkon mijn hengel uit gooien." Lafoma verwacht na de bouwvak te kunnen beginnen met bou wen. Reynaertshof zou dan eind 2014 opgeleverd worden. WATERLANDKERKJE Folkband Triskell geeft zater dag een concert in 't kerkje van Waterlandkerkje. De muzikanten laten zich voor al inspireren door Iers- Keltische muziek, en breng en zowel rustige ballads als pittige instrumentale num mers. Het concert begint om 20.00 uur. Toegang kost 10 euro. WALSOORDEN De verkeersveiligheid in de Walsoordenstestraat in Walsoorden wordt verbe terd. De gemeente Hulst legt bij de bebouwde kom- grens een verkeersplateau aan. De werkzaamheden be ginnen maandag 17 juni en zijn vrijdag 28 juni klaar. Het verkeer wordt zolang omgeleid. AARDENBURG De schuttersverenigingen van Graauw, Sint Jansteen, Aardenburg en Westdorpe strijden zondag met elk twee teams om de Zeeuws- Vlaamse titel handboog- schieten voor viertallen op de staande wip. De eerste drie teams plaatsen zich voor het NK op 13 juli in Aar denburg. Start om 14.00 uur. CLINGE Een schaapscheerder ont doet zondag vanaf 13.00 uur de schapen op de Cantecleer- hoeve op het terrein van De Sterre in Clinge van hun wintervacht. Daarnaast zijn er activiteiten voor kinde ren, zoals een springkussen, eendjes vissen en huifkarrit- ten. Ook natuurverenigin- gen zijn aanwezig. HULST - Tijdens Vestrock in Hulst 'gestolen' koptelefoons komen langzaamaan alweer terug. De or ganisatie miste 35 exemplaren a 65 euro per stuk. „Vorig jaar waren we er ook enke le kwijt. Een stuk of acht", vertelt Marcel Verhaar van Vestrock. „Toen hadden we er 500 in om loop, dit jaar 850." Verhaar heeft niet het idee dat er sprake is van diefstal. „Mensen nemen ze per ongeluk mee. Je kunt er thuis ook niks mee. Ze werken alleen in de Silent Disco." Vestrock gebruikt dit systeem onder meer om onge stoord lezingen te kunnen volgen, hoe hard er ook muziek klinkt op het festivalterrein. Wie nog een koptelefoon heeft, kan die opsturen naar stichting Vestrock, Chopinstraat 5, 4561 VJ Hulst. Of in een tasje aan de voor deur hangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 61