Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn f) IIl9ns9nlinq.nl vrijdag 7 juni 2013 familieberichten I 43 Cornelia Maria Hamelink - Dekker A.A. Meijaard ïiU\£\f\£ Willem Theunis van der Have Wim Riet van der Have-van der Have Freek en Carolien Rian en 'Jaco en kleinkinderen aiJJOfJilJJl Etienne Kreemers 'UJ Van der Hooft Uitvaartzorg Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden amilieberichten iwaB*ÊÉl Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1, 2 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij mee dat de Here God heeft thuisgehaald onze lieve, zorgzame en biddende moeder, oma en oud-oma. Zij was een voorbeeld voor ons. sinds 27 september 1971 weduwe van Pieter Hamelink 19 augustus 1926 6 juni 2013 Wissenkerke: Piet en Jannie Hamelink - Schrier Martijn en Susanne o Terneuzen: Corrie en Henk Sutterland - Hamelink Hessel en Jeannette Stefan en Hannah Melchior en Miriam Brett en Fabian Terneuzen: Jannie en Jan Bakker - Hamelink Leon en Esme Roos, Floris en Jasmijn Nicole Pepijn en Eefje Julius Terneuzen: Theun en Toos Hamelink - van den Ende Adriana en Jan Nathan, Thomas en Jiske Pieter en Nina Job, Tim en Sem Anton en Karin Loïs en Diede Huibert en Corine Terneuzen: Jan en Jannie Hamelink - de Bruijne Colinda en Gert-Jan Thijn en Sepp Zaamsfag: Martien en Lennie Hamelink - Hiel Rienke en Jan Quinten Corlien en Gerben Lars Pieter en Alinde Oostburg: Gerry en Bert Fieret - Hamelink Carolien en Remco Sem, Rebecca en Sarah Jorina en Jean-Pierre Joeri, Sefien, Wietse Florian Cor en Carolien Eliza en Noa Bertjan en Carmen Goes: Frans en Christine Hamelink - Meijerink Thijs en Mieke Geeske Koen en Stephanie Christiaan en Marisca Sander Nadine Jochem t Reyndert Zaamslag: Kees en Matty Hamelink - Donze Charlotte en Patrick Mart Arjan en Michelle Nadine en Frank Goes: Carien^n Wim Traas - Hamelink Joyce Jan Willem en Marjella Terneuzen: Anita en Jaap Buijze - Hamelink Jonas llona en Daniël Elleke en Ad Lieselot Correspondentieadres: Bellamystraat 68, 4536 AK Terneuzen Op 11 juni 2013 zal er om 13.30 uur een dienst zijn in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74,4536 AK te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de eerder genoemde kerk. Als kinderen willen we het personeel en de vrijwilligers uit huisje A25 van Ter Schorre hartelijk danken voor de lieve zorg en aandacht die aan onze moeder gegeven is. Mochten wij iemand vergeten zijn om persoonlijk uit te nodigen, dan vragen wij u deze aankondiging als uitnodiging te beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Wij zien terug op een periode van 14 jaar, waarin hij als matroos bij de Provinciale Stoombootdiensten, in provin ciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Wij wensen de achterblijvenden veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman voorzitter A.W. Smit secretaris-directeur Middelburg, 6 juni 2013 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze oom E. Janse We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. neven en nichten familie Janse Koudekerke 4 juni 2013 Lieve Peet Het ga je goed... Wij wensen de nabestaanden heel veel sterkte in de zware tijd. Liefs Ben en Rieneke Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa waren uw tranen uw woorden iiNÉÉ^ uw 1 uw gli act uw ka; uw aan' dgheid een bijzonderf steurt voor ons. Hiervoor onze hartelijke dank. Oosterland, juni 2013 Geen kind is zo aanwezig, dan 't kind dat wordt gemist Vandaag 15 jaar, pés 15 jaar. Hoe zou je nu in het leven staan, als je niet door verkeersgeweld was doodgegaan. Na het ongeluk zó gevochten, maar kón de strijd niet winnen. Ons verdriet om wat had kunnen zijn is vaak nét zo pijnlijk, als het verdriet van jou te missen. Wat hadden wij jou graag willen meenemen op onze levensweg. Raoul, jou kunnen laten zien wat hij tot nu toe heeft bereikt. Lieve Etienne, 15 jaar verder, pas en al. Een kind en broer die wij dragen in ons hart. Jij bent en blijft altijd 'onze Etienne' 28-10-1980 7-6-1998 Marian Wim, Raoul Marleen Uilvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 CMtfr www.uzzl.nl C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43