ü'JBf Jsdsri fHensenlinq.nl Ds. L.H. Bouwkamp Leen Geerse "I am Free" Bill Brewer Jr. Bill Brewer Johanna Maria de Glopper-Nieuwenhuijze Johanna Grevink - Mol Johanna Grevink - Mol Lieve tante Jo, Jo Grevink-Mol 42 Ifamilieberichten vrijdag 7 juni 2013 Geschokt en bedroefd vernamen wij het bericht van het veel te vroege heengaan van Wilhelmina Adriana Elisabeth van den Berge Nathalie dochter van onze collega Jan en zus van onze collega Wilbert. Wij wensen Jan Ingrid, Wilbert Jacqueline en Alexandra Tanita en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit niet te bevatten verlies. Familie Muller Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Hebr. 13:7-8 Ontroerd vernamen wij het bericht van het zo plotseling overlijden van Van 1997 tot 2001 diende hij onze gemeente als herder en leraar. Met dankbaarheid zien wij op deze periode terug. Onze gebeden omringen zijn vrouw en (klein) kinderen. Namens kerkenraad en de gemeente van de Gereformeerde Kerk te Arnemuiden ds.C.Bijman, voorzitter. zr.E.C.van Belzen-Smaardijk, scriba Het is zo stil in mij ik heb nergens woorden voor het is zo stil in mij en de wereld draait maar door. Een groot gemis. Een echte vriend minder... Aart-Jan en Margreet Willem en Yolanda Willy Leo en Gea Ben en Carla Harold en Anneke Anita en Chris Bart en Corina Peter en Joke André en Mirjam Hans en Sonja en kinderen. Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Leen Geerse Recent was Leen gestart als adviseur biologische akker bouw bij DLV Plant. We verliezen in Leen een betrokken en deskundig medewerker. We wensen allen die Leen lief en dierbaar waren sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Team akkerbouw Zuid West DLV Plant C.A.F. van Oers, DLV Plant BV C.J. van der Wekken Wageningen, juni 2013 Heden is, na een kort ziekbed, overleden mijn lieve echtgenoot, mijn zoon, broer en zwager Weymouth, Dorset UK 17 november 1951 Goes, Zeeland NL 5 juni 2013 's-Gravenpolder: Anja Brewer - Zorge Dawlish Devon UK: Bill Brewer Sr. Linda Diggines - Brewer Tony Diggines Berlijn: Tony-Lou Diggines Gt. Yarmouth: Bonny Storey - Diggines Simon Storey Gt. Yarmouth: Stephen Topasna Verdere familie in U.K. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 10 juni om 16:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Jezus zei: "Ik ben de opstanding en het leven Wie in Mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft. Joh. 11:25 Verdrietig zijn wij om het overlijden van We vinden troost in de zekerheid dat hij nu "Thuis" is. We zullen hem missen. Wij wensen Anja en de familie sterkte en Gods vertroosting toe. Evangelische gemeente Rafaël Goes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega. Bill Brewer Wij wensen Anja en familie heel veel sterkte toe. Werkbegeleiding en collega's Werkleerbedrijf Goes Goes 5 juni 2013 Veilig in Jezusarmen. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, tante en vriendin sinds 21 november 2012 weduwe van Johannes Laurens de Glopper in de leeftijd van 93 jaar. Goes: Willem de Glopper Goes: Hans de Glopper Burgh-Haamstede: Kees en Nelleke de Glopper-van Damme Linda en Aijan Jolanda en Lennart Laura en David Oost-Souburg: Els en Karei Mulder-Versluys Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in 'Ter Valckete Goes heeft ontvangen. Goes, 5 juni 2013 Correspondentieadres: Grote Abeele 4 4388 VW Oost-Souburg De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 10 juni om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot condoleren en ontmoeting. Na een leven van werken, zorg en toewijding voor haar gezin is na een kortstondig ziekbed toch nog onverwacht overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma ~Jo~ Nieuwerkerk, 18 mei 1934 t Zierikzee, 5 juni 2013 Schuddebeurs, H. Grevink Schuddebeurs, Tonnie Grevink in liefdevolle herinnering Jacolien Grevink-Romijn Bruinisse, Harm Grevink Karin Hanse Bruinisse, René Grevink Cora Grevink-de Ronde Dingeman Jolanda en Antoine Donkereweg 54 4317 NM Schuddebeurs Maandag 10 juni zal er om 13.30 uur een samenkomst worden gehouden in het Dorpshuis, Pauwstraat 24 a te Noordgouwe. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Jo hield van bloemen Geen toespraken Wij zijn verdrietig om het overlijden zus, schoonzus en tante van onze lieve Wij zullen haar missen. Nieuwerkerk, M. Mol P.M. Mol-Hanse - in herinnering Schuddebeurs, H. Mol J.J. Mol-Wagemaker neven en nichten 5 juni 2013 Altijd belangstellend, Altijd in voor een gesprekje, Altijd een kropje sla of boontjes, Wat zullen we je warmte en gastvrijheid missen. Marian Hetty en Jan Ineke en Erik Marcel en Corien Jeske, Sil Farah, Demi Pommelot Daphne, Marsha, Cynthia 5 juni 2013 Bedroefd en met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het toch nog plotseling overlijden van onze lieve vriendin We zullen vooral de gezellige uurtjes op de maandagmiddag missen. We wensen Mans, kinderen en de naaste familie veel sterkte toe. Zierikzee, Leny van der Bijl-van der Sluis Schuddebeurs, Rien en Cora Mol Ton en Catootje van Veen Kees en Nelly Nelisse 5 juni 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42